# Meno: R. Škola P 1 2 3 4 5
1. Matěj Konečný4 GČBudě 58.83 10 10 10 9 15 112.83
2. Jakub Šimo3 GJH 58.04 10 9 8 7 14 106.04
3. Roman Beňo2 GJH 47.95 10 10 7 10 14 98.95
4. Matej Králik4 GJH 55.19 10 10 8 8 7 98.19
5. Ondrej Baranovič9zš GAMČA 47.40 10 10 8 10 7 92.40
6. Tomáš Bánhegyi3 GJH 55.51 10 9 8 9 91.51
7. Andrej Korman2 GHloh 49.89 7 4 4 10 15 89.89
8. Paulína Smolárová1 ŠpMNDaG 37.98 10 9 7 9 15 87.98
9. Michal Štrba4 GJH 46.47 7 4 4 4 15 80.47
10. Roman Sobkuliak3 GHloh 45 4 4 4 8 15 80
11. Michal Petkáč1 GFABA 35.39 10 10 8 6 7 76.39
12. Rado Švarc4 Iná škola 47.57 10 10 3 3 73.57
13. Martin Melicherčík1 GFABA 37.33 10 10 8 7 72.33
14. Ján Mlynek3 GBánov 23.93 10 9 7 7 8 64.93
15. Matej Genči1 GPošKE 28.48 9 9 7 8 3 64.48
16. Zuzana Frankovská3 GJH 49.04 10 4 0 0 63.04
17. Miroslav Ilavský9zš GPárNT 22.02 10 10 8 9 59.02
18. Alan Marko1 GNZám 25 10 8 15 58
19. Václav Rozhoň4 Iná škola 50.93 5 55.93
20. Filip Bialas2 Iná škola 26.59 10 4 4 4 7 55.59
21. Ján Bobenič3 SKysNM 48.05 6 54.05
22. Tomáš Daniš3 Iná škola 36 9 4 4 53
23. Roman Kluvanec4 GPárNT 37.54 9 3 3? 52.54
24. Michal Porubský3 FMFI UK 18.11 8 10 15 51.11
25. Marek Ceľuch1 GSečov 14 10 7 7 7 4 49
Jaroslava Kokavcová3 GAMČA 22 10 9 8 49
27. Michal Halás3 GAMČA 28.09 10 6 4 0 48.09
28. Marek Borik2 GBánov 23 10 8 7 48
29. Adrián Király4 SPŠJM 30.97 4 7 6 47.97
30. Peter Ralbovský2 GJH 21.68 4 7 15 47.68
31. Adam Varga3 SNZ 25.69 5 9 7 46.69
32. Michal Sládeček2 GVarZA 26.56 8 4 4 4 0 46.56
33. Patrik Holop3 GGolNT 31.22 9 3 3 0 46.22
34. Pavol Drotár2 GPošKE 27.45 10 4 4 0 45.45
35. Peter Bolfa2 GBánov 21 10 6 7 0 44
36. Matěj Žídek3 Iná škola 21.89 10 10 2 43.89
37. Juraj Vasek1 GTótMT 26.53 8 4 4 42.53
38. Milan Kubala3 GTajBB 21.19 9 9 3 42.19
39. Matej Novota1 GFABA 30.34 7 4 41.34
40. Jaromír Látal4 GJH 19 10 4 4 4 41
41. Nick Chapman2 ŠpMNDaG 28.19 8 4 0 40.19
42. Rastislav Kučera3 Iná škola 33.61 6 39.61
43. Lucia Marcinekova3 GTajBB 21.25 10 4 4 39.25
44. Veronika Žatková4 GsVPTop 19 8 4 4 4 0 39
45. Emanuel Tesař3 GLuč 25.00 3 10 38.00
Patrik Bak4 GSobr 38 38
47. Nina Hronkovičová4 GymPE 15.00 8 14 37.00
48. Adrián Goga4 SFKNT 32.34 4 36.34
49. Dominik Krasula2 Iná škola 24.33 3 6 3 36.33
50. Martina Zembjaková4 GTrste 22.22 8 5 35.22
51. Slavomír Hanzely3 GJAR 18.96 9 7 34.96
52. Maroš Čergeť3 GGolNT 23.37 8 3 34.37
53. Tomas Koleda3 GTajBB 20.78 9 3 32.78
54. Zoltán Onódy4 SNZ 17.64 3 4 4 3 0 31.64
55. Dávid Barbora4 GFS 21.39 9 30.39
56. Michaela Leinwatherová1 GVazBA 14.26 10 6 30.26
57. Marek Murin3 GJH 20 10 30
58. Adam Kantorík4 Iná škola 21.48 8 29.48
59. Bui Truc Lam4 GAMČA 17.45 4 8 29.45
60. Matej Sládek8zš GNám 17 4 4 3 28
61. Aneta Moravčíková3 GTajBB 19.52 8 27.52
62. Martin Sklenár3 GTajBB 14.00 10 3 27.00
63. Tomáš Terem3 GTajBB 15.21 8 3 0 0 26.21
64. Timotej Tomandl4 ŠpMNDaG 21.00 5 26.00
65. Július Čižmár3 GSečov 12 9 4 25
Jakub Čatloš1 ŠpMNDaG 15 7 3 25
Lukáš Baláž9zš GBánov 7 1 10 7 25
Alexandra Pešátová1 GKuPP 0 8 9 8 25
Rajmund Hruška2 GPošKE 0 10 7 4 4 0 25
70. Michal Bali4 GPárNT 20.96 4 24.96
71. Filip Sollár3 GJH 18 6 24
Dávid Daniš2 Iná škola 8 8 4 4 24
73. Peter Pavel Arthur Petráš3 ŠpMNDaG 14 9 23
Miška Dlugošová1 GKuPP 18 5 23
Richard Bíró1 GHloh 0 10 6 7 0 23
76. Juraj Majerech4 GCM 5 4 6 6 21
Alexander Macinský2 GJH 21 21
78. Roman Dobiáš4 GĽŠTN 20 20
Miroslav Cambel4 ELBA 20 20
Simona Veselá3 GJH 20 20
Matej Parada1 GAMČA 10 10 20
82. Martin Čermák2 ŠpMNDaG 16.19 3 19.19
83. Samuel Sládek3 GNám 15 4 19
Jana Sadovská1 ŠpMNDaG 19 19
Katarína Marčeková3 GJH 10 9 19
86. Alex Fleško2 Iná škola 10 8 18
Patrícia Brablecová2 GLuč 18 18
Lukáš Kúšik3 GJH 18 18
Milan Augustín4 GTajBB 16 2 18
90. Kubo Šmahovský3 Iná škola 17 17
Samuel Schneider3 GTajBB 13 4 17
92. Andrej Zitnak1 GCM 9 7 16
Ondrej Pudiš3 GVOZA 12 1 3 16
Matúš Drgoň3 Iná škola 16 16
Peter Onduš1 ŠpMNDaG 9 7 16
Marian Melich4 Iná škola 12 4 16
Jozef Čech4 GSlBar 10 6 16
98. Angelika Fedáková2 CGSL 15.85 0 15.85
99. Michal Sivoň4 GTótMT 15 15
Miroslav Mrózek3 Iná škola 15 15
Juraj Halabrin2 GJH 10 5 15
Pavol Majchrák3 SKysNM 15 15
Miloš Kollárik4 Iná škola 11 4 15
Dušan Groško4 GSlBar 7 8 15
Stanislav Basarik4 GSlBar 7 8 15
106. Matej Dujava4 SPlPO 14 14
Jakub Chudik3 Iná škola 14 14
Ondrej Bohdal4 GJH 14 14
Sebastián Fecko4 GSlBar 6 8 14
110. Martin Gažo3 ŠpMNDaG 10 3 13
Martin Janak3 ŠpMNDaG 13 13
Andrej Valíček9zš GCM 9 4 13
Juraj Mičko2 GPošKE 13 13
Lukáš Humeník4 GSlBar 6 7 13
Daniel Ondus3 GAlKE 13 13
116. Miki Dronzeková4 Iná škola 12 12
Jakub Hluško9zš ŠpMNDaG 7 5 12
Martin Majtán2 GHloh 12 12
Jergus Strucka4 ŠpMNDaG 9 3 12
Michaela Dronzekova4 Iná škola 12 12
Slavomir Havir4 GSlBar 7 5 12
122. Marek Fedak4 CGSL 11.02 11.02
123. Adrián Kollár3 ŠpMNDaG 8 3 11
Jakub Olszewski1 GCM 4 7 11
Daniel Galan4 GSlBar 6 5 11
Robert Panko4 GSlBar 3 8 11
Ema Vavreková4 GSlBar 6 5 11
128. Tomáš Lastovka2 ŠpMNDaG 10 10
Martin Veselý4 Iná škola 10 10
Kamil Janeček4 GKežm 10 10
Hodobox RS3 Iná škola 10 10
zhenning liu4 Iná škola 10 10
Lesana Sovová4 GSlBar 6 4 10
134. Lenka Kopfová9zš Iná škola 9 9
Dominik Madarász2 GHroZV 9 9
Filip Hančuľák3 Iná škola 9 9
Peter Súkeník3 Iná škola 9 9
Matej Novák3 SNZ 9 9
Adam Šánta9zš GJH 3 6 9
Juraj Bodík3 GAMČA 0 9 9
Gregor Karetka8zš GSárBA 4 5 9
Maroš Beťko4 GTajBB 9 9
Adam Král3 GVarZA 0 9 9
144. Dominik Vasko4 Iná škola 8 8
Martin Civáň4 GTomBA 8 8
Katarína Pijáková2 Iná škola 8 8
Daša Dvorská4 GSlBar 8 8
Jakub Kajúch4 GTajBB 8 8
149. lukáš šišmiš3 Iná škola 7 7
Jakub Tětek1 Iná škola 0 3 4 0 7
Pavol Bock3 GJH 7 7
152. Veronika Nagyova2 SNZ 0 6 6
Johana Brezovská3 ŠpMNDaG 6 6
Samuel Gurský3 GJH 0 3 3 6
Matúš Čatloš3 ŠpMNDaG 0 6 6
Katarína Bendíková4 GKuPP 0 6 6
Viera Tibenská4 GCM 0 6 6
Jana Sadovská1 ŠpMNDaG 0 6 0 6
159. Patrik Porubčan2 Iná škola 0 5 5
Misko Zak1 GTilBA 5 5
Kamil Pšenák4 SNZ 5 5
Jakub Semrič4 Iná škola 5 5
Lucia Lászlóová4 EvLýBA 5 5
Martin Haring4 Iná škola 0 5 5
Simona Chovancová3 GKuPP 0 5 0 5
Michaela Marčeková9zš GPárNT 0 5 5
Tereza Tódová9zš GPárNT 5 5
168. Jozef Tanzer1 GJH 4 4
Michal Labus3 Iná škola 4 4
Branislav Hatala3 SNZ 4 4
Stano Šípka3 Iná škola 0 4 4
Ondrej Vitko4 GKuPP 0 4 4
Ján Červeňák2 GHMich 0 4 4
Anna Gašperová3 GKuPP 0 4 4
Gabriel Lévai2 SNZ 0 2 2 0 4
Šimon Podlesný4 Iná škola 4 4
Matúš Mikuláš1 GLuč 4 4
Patrik Goldschmidt3 SNZ 0 4 4
179. Eduard Batmendijn4 FMFI UK 3.68 3.68
180. Erika Belicová3 ŠpMNDaG 0 3 3
Zdenko Hanko3 Iná škola 3 3
Pavol Soltes3 Iná škola 3 3
Dalibor Kafka2 Iná škola 3 3
Jakub Nilabovič3 Iná škola 0 3 3
Tomáš Pitka3 Iná škola 0 3 3
Juraj Weszter3 GKuPP 0 3 0 3
Patrik Pajer3 GKuPP 0 3 3
Tatiana Kuchčáková3 Iná škola 0 3 3
Vilko Bambo4 GKuPP 0 3 3
Lucia Tódová3 GPárNT 0 3 3
Samuel Fabo3 Iná škola 0 3 3
Katy Pijáková2 Iná škola 0 3 3
Matúš Ferech2 GJH 3 3
Roman Michalovic1 Iná škola 3 3
195. Matej Wzoš3 Iná škola 0 2 2
Peter Dominik3 Iná škola 0 2 2
Adam Mlynár3 Iná škola 0 2 2
Stanislava Glodžáková3 Iná škola 0 2 2
Štefan Fris3 Iná škola 0 2 2
Michal Jurcik3 Iná škola 0 2 2
Samuel Pitoňák3 GKuPP 0 2 2
Denis Znanec3 Iná škola 0 2 2
Filip Sroka3 GKuPP 0 2 2
Filip Štepanovský1 GFABA 0 2 2
Natália Tóthová1 GAlKE 0 2 2
Svätopluk Hanzel4 Iná škola 2 2
207. Michal Pospíšil3 Iná škola 0 1 1
208. Matus Madar3 Iná škola 0 0
Patrik Mrázek3 Iná škola 0 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní