# Meno: R. Škola Level 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Matěj Konečný7 GČBudě 1 10 10 10 15 13.83 18 19 22 87.83
2. Alan Marko4 Leaf 1 10 15 20 19 19 83
3. Andrej Korman5 GHloh 1 10 10 10 15 4.89 20 18 73
4. Peter Ralbovský5 GJH 1 4 15 2.68 16 19 17 71
Roman Sobkuliak6 GHloh 1 10 10 10 15 20 16 71
6. Adrián Goga7 SFKNT 1 7 4 5 15 1.34 17 19 63
Michal Štrba7 GJH 1 10 10 9 15 2.47 10 18 1 63
8. Jakub Šimo6 GJH 1 10 10 10 14 14.04 58.04
9. Michal Bali7 GPárNT 1 4 15 1.96 16 20 56.96
10. Tomáš Bánhegyi6 GJH 1 10 10 9 14 12.51 0 55.51
11. Matej Králik7 FMFI UK 1 10 10 10 15 10.19 55.19
12. Rado Švarc7 Iná škola 1 10 10 10 14 3.57 10 9 54
Michal Sivoň7 GTótMT 1 15 19 20 0 54
Patrik Bak7 GSobr 1 10 10 9 9 16 54
15. Samuel Sládek6 GNám 1 15 18 20 53
16. Adrián Király7 SPŠJM 1 10 10 9 1.97 9 14 52
17. Václav Rozhoň7 Iná škola 1 10 6 9 14 11.93 50.93
18. Zuzana Frankovská6 GJH 1 10 10 15 14.04 49.04
19. Ján Bobenič6 SKysNM 1 10 10 10 15 3.05 48.05
20. Roman Beňo5 GJH 1 10 10 10 15 2.95 3 48
21. Ondrej Baranovič3 GAMČA 1 10 10 10 15 2.40 0 47.40
22. Bui Truc Lam7 FMFI UK 1 6 11.45 8 10 10 45.45
23. Michal Sládeček5 GVarZA 1 10 4 5 6 1.56 8 10 6 40
24. Emanuel Tesař6 GLuč 1 10 4 5 6 0.00 8 10 39
25. Slavomír Hanzely6 FMFI UK 1 13 5.96 6 14 38.96
26. Filip Bialas5 Iná škola 1 10 4 5 6 1.59 7 10 38
27. Paulína Smolárová4 ŠpMNDaG 1 10 10 7 6 4.98 37.98
28. Roman Kluvanec7 GPárNT 1 10 10 7 9 1.54 37.54
29. Martin Melicherčík4 GFABA 1 10 10 7 9 1.33 37.33
30. Zoltán Onódy7 SNZ 1 3 4 5 5 0.64 19 36
Tomáš Daniš6 Iná škola 1 10 10 7 9 36
32. Michal Petkáč4 GFABA 1 10 10 5 9 1.39 35.39
33. Rastislav Kučera6 Iná škola 1 9 10 6 7 1.61 33.61
34. Patrik Holop6 GGolNT 1 10 10 3 7 1.22 31.22
35. Matej Novota4 GFABA 1 10 8 9 3.34 30.34
36. Dominik Krasula5 Iná škola 1 10 5 2 6 1.33 7 30
37. Matej Genči4 GPošKE 1 10 10 6 1 1.48 28.48
38. Nick Chapman5 ŠpMNDaG 1 10 8 8 2.19 28.19
39. Michal Porubský6 FMFI UK 1 15 3.11 10 28.11
40. Michal Halás6 GAMČA 1 10 8 3 2 5.09 28.09
41. Pavol Drotár5 GPošKE 1 10 10 4 2 1.45 0 27.45
42. Juraj Vasek4 GTótMT 1 10 8 6 0 2.53 26.53
43. Lukáš Baláž3 GBánov 1 4 3 19 26
44. Adam Varga6 SNZ 1 10 8 7 0 0.69 25.69
45. Nina Hronkovičová7 GymPE 1 15 0.00 10 25
46. Dávid Barbora7 FMFI UK 1 5 15 1.39 3 0 24.39
47. Ján Mlynek6 GBánov 1 10 4 5 3 1.93 23.93
48. Maroš Čergeť6 GGolNT 1 10 8 4 1.37 23.37
49. Marek Borik5 GBánov 1 10 7 4 2 23
50. Martina Zembjaková7 GTrste 1 10 10 2.22 22.22
51. Miroslav Ilavský3 GPárNT 1 10 7 0 3 2.02 22.02
52. Jaroslava Kokavcová6 GAMČA 1 10 10 2 22
53. Matěj Žídek6 Iná škola 1 10 10 1.89 21.89
54. Adam Kantorík7 Iná škola 1 10 8 2 0 1.48 21.48
55. Lucia Marcinekova6 GTajBB 1 10 9 2.25 21.25
56. Milan Kubala6 GTajBB 1 10 8 1 2.19 21.19
57. Timotej Tomandl7 ŠpMNDaG 1 10 9 2 0.00 21.00
Peter Bolfa5 GBánov 1 10 7 4 0 21
Alexander Macinský5 GJH 1 10 10 1 21
60. Angelika Fedáková5 CGSL 1 0 12 3.85 5 20.85
61. Tomas Koleda6 GTajBB 1 10 8 1 1.78 20.78
62. Roman Dobiáš7 GĽŠTN 1 9 4 4 3 20
Miroslav Cambel7 ELBA 1 9 8 3 20
Marek Murin6 FMFI UK 1 10 10 20
Simona Veselá6 GJH 1 6 10 4 20
66. Aneta Moravčíková6 GTajBB 1 10 8 1.52 19.52
67. Veronika Žatková7 GsVPTop 1 10 4 5 0 19
Jana Sadovská4 ŠpMNDaG 1 10 6 0 3 19
Jaromír Látal7 GJH 1 10 9 19
Lukáš Kúšik6 GJH 1 10 8 1 19
71. Filip Sollár6 GJH 1 10 8 0 18
Miška Dlugošová4 GPUK 1 10 8 18
Patrícia Brablecová5 GLuč 1 10 8 18
74. Kubo Šmahovský6 Iná škola 1 9 4 4 17
Matej Sládek2 GNám 1 8 4 0 5 17
76. Martin Čermák5 ŠpMNDaG 1 10 4 2.19 16.19
77. Matúš Drgoň6 Iná škola 1 8 8 0 16
Milan Augustín7 GTajBB 1 9 7 16
79. Tomáš Terem6 GTajBB 1 10 4 1.21 15.21
80. Miroslav Mrózek6 Iná škola 1 10 4 0 1 15
Jakub Čatloš4 ŠpMNDaG 1 6 9 15
Pavol Majchrák6 SKysNM 1 7 4 4 15
83. Michaela Leinwatherová4 GVazBA 1 9 3 2.26 14.26
84. Matej Dujava7 SPlPO 1 10 4 0 0 14
Jakub Chudik6 Iná škola 1 10 4 14
Peter Pavel Arthur Petráš6 ŠpMNDaG 1 10 4 14
Marek Ceľuch4 GSečov 1 10 4 14
Martin Sklenár6 GTajBB 1 10 4 0 0.00 14.00
Ondrej Bohdal7 GJH 1 10 4 14
90. Martin Janak6 ŠpMNDaG 1 9 4 13
Juraj Mičko5 GPošKE 1 9 4 13
Samuel Schneider6 GTajBB 1 10 3 13
Daniel Ondus6 GAlKE 1 6 4 3 13
94. Július Čižmár6 GSečov 1 8 4 12
Miki Dronzeková7 Iná škola 1 6 4 2 12
Martin Majtán5 GHloh 1 9 3 12
Ondrej Pudiš6 GVOZA 1 8 4 0 12
Michaela Dronzekova7 Iná škola 1 6 4 2 12
Marian Melich7 Iná škola 1 10 2 12
100. Marek Fedak7 CGSL 1 8 3.02 11.02
101. Miloš Kollárik7 Iná škola 1 10 1 11
102. Martin Gažo6 ŠpMNDaG 1 10 10
Tomáš Lastovka5 ŠpMNDaG 1 10 10
Martin Veselý7 Iná škola 1 8 2 10
Kamil Janeček7 GKežm 1 10 10
Alex Fleško5 Iná škola 1 10 10
Juraj Halabrin5 GJH 1 10 0 10
Hodobox RS6 Iná škola 1 10 10
zhenning liu7 Iná škola 1 10 10
Katarína Marčeková6 FMFI UK 1 10 10
Jozef Čech7 GSlBar 1 7 3 0 10
Matej Parada4 GAMČA 1 10 10
113. Lenka Kopfová3 Iná škola 1 9 9
Dominik Madarász5 GHroZV 1 3 6 0 0 9
Filip Hančuľák6 Iná škola 1 5 4 9
Peter Súkeník6 FMFI UK 1 9 9
Jergus Strucka7 ŠpMNDaG 1 9 9
Matej Novák6 SNZ 1 9 9
Andrej Zitnak4 GCM 1 9 9
Andrej Valíček4 GCM 1 9 9
Peter Onduš4 ŠpMNDaG 1 9 9
Maroš Beťko7 GTajBB 1 9 9
123. Dominik Vasko7 Iná škola 1 4 4 0 8
Adrián Kollár6 ŠpMNDaG 1 8 8
Dávid Daniš4 GCSLewis 1 8 8
Martin Civáň7 GTomBA 1 8 0 8
Katarína Pijáková5 Iná škola 1 8 8
Daša Dvorská7 GSlBar 1 8 8
Jakub Kajúch7 GTajBB 1 8 8
130. Jakub Hluško3 ŠpMNDaG 1 7 7
lukáš šišmiš6 Iná škola 1 7 7
Slavomir Havir7 GSlBar 1 7 7
Dušan Groško7 GSlBar 1 7 7
Stanislav Basarik7 GSlBar 1 7 7
Pavol Bock6 GJH 1 7 7
136. Johana Brezovská6 ŠpMNDaG 1 6 6
Daniel Galan7 GSlBar 1 6 6
Ema Vavreková7 GSlBar 1 6 6
Lesana Sovová7 GSlBar 1 6 6
Sebastián Fecko7 GSlBar 1 6 6
Lukáš Humeník7 GSlBar 1 6 6
Maroš Tkáčik7 GŠMich 1 6 0 6
143. Misko Zak4 GTilBA 1 5 5
Juraj Majerech7 GCM 1 5 5
Kamil Pšenák7 SNZ 1 5 5
Jakub Semrič7 Iná škola 1 5 5
Lucia Lászlóová7 EvLýBA 1 5 5
Tereza Tódová3 GPárNT 1 5 5
149. Jozef Tanzer4 GJH 1 4 4
Jakub Olszewski4 GCM 1 4 4
Michal Labus6 Iná škola 1 4 4
Branislav Hatala6 SNZ 1 4 4
Gregor Karetka2 GSárBA 1 4 4
Šimon Podlesný7 Iná škola 1 4 4
Matúš Mikuláš4 GLuč 1 4 4
156. Eduard Batmendijn7 FMFI UK 1 3.68 3.68
157. Zdenko Hanko6 Iná škola 1 3 3
Pavol Soltes6 Iná škola 1 3 3
Adam Šánta3 GJH 1 3 3
Dalibor Kafka5 Iná škola 1 3 3
Matúš Ferech5 GJH 1 3 3
Robert Panko7 GSlBar 1 3 3
Roman Michalovic4 Iná škola 1 3 3
164. Svätopluk Hanzel7 Iná škola 1 2 2
165. Borut Vranješ7 GAMČA 1 0 0
Matus Madar6 Iná škola 1 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní