# Meno: R. Škola Level 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Matej Urban3 GAMČA 4 21 20 20 20 20 101
2. Adam Rajsky3 GJH 1 20 20 20 16 20 0 20 100
Michal Farnbauer3 GAMČA 3 20 8 20 20 20 20 100
4. Martin Štěpánek1 GJH 4 19 20 20 20 20 99
5. Jiří Kalvoda3 GKJBrn 4 18 20 20 20 20 98
Jakub Konc1 GPárNR 1 20 20 20 18 20 98
7. Eliška Macáková9zš SZScenada 4 0 8 16 20 20 20 20 96
Jan Gottweis1 GMA 3 8 8 20 18 20 18 20 96
9. Samuel Longauer2 GJH 1 18 19 20 19 18 94
10. Daniel Kaiser2 GJH 1 20 20 20 14 18 92
11. Nadiya Balanchuk3 GBAS 2 19 20 18 11 19 87
12. Samuel Wittlinger3 GJH 1 20 20 20 14 10 84
13. Zdeněk Pezlar2 GKJBrn 1 20 20 19 10 13 0 82
Alex Diko1 GJH 1 20 20 20 16 6 82
15. Lucia Krajčoviechová4 GJH 4 18 19 20 4 20 81
Šárka Macáková7zš SZScenada 1 20 20 19 18 4 81
Václav Janáček3 GKJBrn 2 8 20 20 18 12 11 81
18. Matej Kliment2 Leaf 2 8 20 20 18 9 12 79
19. Ela Vojtková2 GAMČA 3 8 20 20 16 18 4 78
Erik Tóth1 GJH 1 20 20 12 12 14 78
21. Terézia Gurová3 Leaf 2 20 20 14 9 12 75
Martin Opat3 GĽŠTN 2 8 20 19 16 10 10 3 75
23. Martin Belluš1 GAMČA 2 8 20 20 20 14 74
24. Tomáš Kubrický8zš zskroke 1 19 20 14 18 2 73
25. Michal Urban1 GAMČA 2 20 20 20 10 70
26. Jakub Kliment3 GJGT 2 0 20 20 19 6 4 69
27. Kristina Rybarova3 GĽŠTN 2 8 20 20 12 7 8 67
28. Jakub Drobný2 ŠpMNDaG 1 20 20 19 5 1 65
Emma Baďurová3 GĽŠTN 2 8 19 20 20 6 65
30. Ivan Kushpel2 GAMČA 1 20 20 20 4 64
31. Martin Kalab2 ŠpMNDaG 1 19 19 20 3 61
32. Matej Haverlík2 GJH 1 18 20 20 2 0 60
Adam Gramblička1 GAMČA 1 20 20 20 0 60
Oszkár Urbán2 GPošKE 1 17 20 18 5 60
Klára Pernicová3 Iná škola 1 20 20 20 60
36. Anton Vojtko1 GJH 1 18 20 20 58
Ivan Trencansky1 GSárBA 1 19 19 20 58
38. Adam Zahradník3 GMetBA 3 0 20 19 18 0 57
39. Benjamín Benčík3 GJH 1 18 19 18 0 0 55
40. Michal Tkacik2 GHMich 1 15 19 19 1 54
41. Samuel Banas3 Leaf 1 19 19 13 2 53
Jakub Judiny3 GĽŠTN 1 19 20 4 5 5 53
43. Marianna Hronská3 GBAS 2 20 20 4 4 48
Veronika Paulovičová2 GBZA 1 18 16 6 8 48
Ondrej Bublavý3 GĽŠTN 1 20 20 8 48
46. Matej Zigo1 ŠpMNDaG 1 18 20 5 43
47. Stanislav Bezák1 ŠpMNDaG 2 20 20 20 40
48. Viktor Závodský1 GJH 1 19 20 0 39
Filip Gura1 vdp 1 19 20 39
50. Jakub Skaloš2 ŠpMNDaG 1 17 20 37
Boris Savov3 GHMich 1 18 14 5 0 37
52. Štefan Slavkovský3 GPUK 2 20 1 14 35
53. Timotej Sinkovic1 GAMČA 1 20 14 34
54. Filip Brutovský2 GALEJE 1 20 12 32
Miroslav Harag4 GCM 1 8 8 8 8 0 32
56. Anna Semková1 GAMČA 1 19 12 0 31
57. Samuel Stanek2 GAMČA 2 20 8 28
58. Adrianka Janáčková3 ŠpMNDaG 4 8 11 4 4 27
59. Timotej Bezák8zš ŠpMNDaG 1 8 8 8 24
60. Timea Jakubócyová3 GBAS 1 19 4 23
Filip Frgelec1 GJGT 1 17 6 23
62. Lukáš Tomoszek2 Iná škola 1 18 4 0 22
63. Csaba Daniel Farkaš2 Iná škola 1 17 4 0 21
64. Pavol Biačko3 GHMich 1 18 2 0 20
Timotej Leginus8zš zshabovka 1 20 20
Kristýna Prokopová4 Iná škola 1 10 10 20
67. Peter Kochelka2 GJGT 1 14 4 0 18
Barbora Marcinčáková1 GALEJE 1 18 0 18
69. Jaro Vybo2 GJH 1 8 8 16
Marek Danihel4 GĽŠTN 1 8 8 16
Martin Martis2 ŠpMNDaG 1 8 8 0 16
Terézia Strišovská4 GJH 1 8 8 0 16
Viliam Gottweis7zš GAMČA 1 8 8 0 16
Matúš Remeň4 GCM 1 8 8 0 16
Tomáš Žalobín1 GPošKE 1 8 8 0 16
Adam Marhefka4 GPUK 1 8 4 4 0 16
Peter Kosorin4 GLevic 1 8 8 0 16
78. Marek Drozdík4 Iná škola 1 8 4 0 2 14
79. Katarína Krupková4 GPUK 1 8 4 0 12
Matúš Hladký2 ŠpMNDaG 1 8 4 12
Tomáš Greš3 SPlPO 1 8 4 0 12
Dávid Kolembus2 Leaf 1 8 4 12
Maximilián Pándy2 GPošKE 1 8 4 12
Ondrej Alexaj3 GTatPP 1 8 4 0 0 12
Ivan Gajdos4 Iná škola 1 8 4 0 0 0 0 12
Marko Poľanský2 SPlPO 1 8 4 0 0 0 12
Martin Karšai3 GAMČA 1 8 4 0 12
Matúš Rastislav Kuzma3 Iná škola 1 8 4 12
Vanesa Smoľaková1 SPlPO 1 8 4 0 0 0 12
90. Minh Dang Huy2 GJH 2 8 0 0 8
Paulína Dujavová2 GJAR 1 8 8
Maroš Studenič3 GJH 2 8 8
Matej Štencel3 GPošKE 1 8 8
Martin Ragan3 SPlPO 1 8 0 0 8
Filip Rábara2 GHolTT 1 8 0 8
Jakub Dóka3 GMetBA 1 4 4 0 8
97. Matej Novosad2 ŠpMNDaG 1 4 1 0 0 5
98. Katarína Marcinčáková4 GALEJE 1 4 0 4
Gregor Palkovský2 GMA 1 4 4
Andrej T. Dobrev3 GJH 2 4 4 4
Denis Boyko3 GJH 1 4 4
Liam Pach1 GHubBA 1 4 4
103. Timea Szöllősová4 GAMČA 4 8 0
Matúš Hubinský3 GĽŠTN 1 0 0 0
Filip Makara2 GAMČA 1 0 0
Jaroslav Louma2 Iná škola 1 0 0
Marián Gomola4 GČadca 1 0 0
Karin Paulínyová1 GJH 1 0 0
Michal Barnáš1 GMetBA 1 0 0
Patrik Baran2 GPUK 1 0 0 0
# Meno: R. Škola Level 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Adam Rajsky3 GJH 1 20 20 20 16 20 0 20 100
2. Jakub Konc1 GPárNR 1 20 20 20 18 20 98
3. Samuel Longauer2 GJH 1 18 19 20 19 18 94
4. Daniel Kaiser2 GJH 1 20 20 20 14 18 92
5. Samuel Wittlinger3 GJH 1 20 20 20 14 10 84
6. Zdeněk Pezlar2 GKJBrn 1 20 20 19 10 13 0 82
Alex Diko1 GJH 1 20 20 20 16 6 82
8. Šárka Macáková7zš SZScenada 1 20 20 19 18 4 81
9. Erik Tóth1 GJH 1 20 20 12 12 14 78
10. Tomáš Kubrický8zš zskroke 1 19 20 14 18 2 73
11. Jakub Drobný2 ŠpMNDaG 1 20 20 19 5 1 65
12. Ivan Kushpel2 GAMČA 1 20 20 20 4 64
13. Martin Kalab2 ŠpMNDaG 1 19 19 20 3 61
14. Matej Haverlík2 GJH 1 18 20 20 2 0 60
Adam Gramblička1 GAMČA 1 20 20 20 0 60
Oszkár Urbán2 GPošKE 1 17 20 18 5 60
Klára Pernicová3 Iná škola 1 20 20 20 60
18. Anton Vojtko1 GJH 1 18 20 20 58
Ivan Trencansky1 GSárBA 1 19 19 20 58
20. Benjamín Benčík3 GJH 1 18 19 18 0 0 55
21. Michal Tkacik2 GHMich 1 15 19 19 1 54
22. Samuel Banas3 Leaf 1 19 19 13 2 53
Jakub Judiny3 GĽŠTN 1 19 20 4 5 5 53
24. Veronika Paulovičová2 GBZA 1 18 16 6 8 48
Ondrej Bublavý3 GĽŠTN 1 20 20 8 48
26. Matej Zigo1 ŠpMNDaG 1 18 20 5 43
27. Viktor Závodský1 GJH 1 19 20 0 39
Filip Gura1 vdp 1 19 20 39
29. Jakub Skaloš2 ŠpMNDaG 1 17 20 37
Boris Savov3 GHMich 1 18 14 5 0 37
31. Timotej Sinkovic1 GAMČA 1 20 14 34
32. Filip Brutovský2 GALEJE 1 20 12 32
Miroslav Harag4 GCM 1 8 8 8 8 0 32
34. Anna Semková1 GAMČA 1 19 12 0 31
35. Timotej Bezák8zš ŠpMNDaG 1 8 8 8 24
36. Timea Jakubócyová3 GBAS 1 19 4 23
Filip Frgelec1 GJGT 1 17 6 23
38. Lukáš Tomoszek2 Iná škola 1 18 4 0 22
39. Csaba Daniel Farkaš2 Iná škola 1 17 4 0 21
40. Pavol Biačko3 GHMich 1 18 2 0 20
Timotej Leginus8zš zshabovka 1 20 20
Kristýna Prokopová4 Iná škola 1 10 10 20
43. Peter Kochelka2 GJGT 1 14 4 0 18
Barbora Marcinčáková1 GALEJE 1 18 0 18
45. Jaro Vybo2 GJH 1 8 8 16
Marek Danihel4 GĽŠTN 1 8 8 16
Martin Martis2 ŠpMNDaG 1 8 8 0 16
Terézia Strišovská4 GJH 1 8 8 0 16
Viliam Gottweis7zš GAMČA 1 8 8 0 16
Matúš Remeň4 GCM 1 8 8 0 16
Tomáš Žalobín1 GPošKE 1 8 8 0 16
Adam Marhefka4 GPUK 1 8 4 4 0 16
Peter Kosorin4 GLevic 1 8 8 0 16
54. Marek Drozdík4 Iná škola 1 8 4 0 2 14
55. Katarína Krupková4 GPUK 1 8 4 0 12
Matúš Hladký2 ŠpMNDaG 1 8 4 12
Tomáš Greš3 SPlPO 1 8 4 0 12
Dávid Kolembus2 Leaf 1 8 4 12
Maximilián Pándy2 GPošKE 1 8 4 12
Ondrej Alexaj3 GTatPP 1 8 4 0 0 12
Ivan Gajdos4 Iná škola 1 8 4 0 0 0 0 12
Marko Poľanský2 SPlPO 1 8 4 0 0 0 12
Martin Karšai3 GAMČA 1 8 4 0 12
Matúš Rastislav Kuzma3 Iná škola 1 8 4 12
Vanesa Smoľaková1 SPlPO 1 8 4 0 0 0 12
66. Paulína Dujavová2 GJAR 1 8 8
Matej Štencel3 GPošKE 1 8 8
Martin Ragan3 SPlPO 1 8 0 0 8
Filip Rábara2 GHolTT 1 8 0 8
Jakub Dóka3 GMetBA 1 4 4 0 8
71. Matej Novosad2 ŠpMNDaG 1 4 1 0 0 5
72. Katarína Marcinčáková4 GALEJE 1 4 0 4
Gregor Palkovský2 GMA 1 4 4
Denis Boyko3 GJH 1 4 4
Liam Pach1 GHubBA 1 4 4
76. Matúš Hubinský3 GĽŠTN 1 0 0 0
Filip Makara2 GAMČA 1 0 0
Jaroslav Louma2 Iná škola 1 0 0
Marián Gomola4 GČadca 1 0 0
Karin Paulínyová1 GJH 1 0 0
Michal Barnáš1 GMetBA 1 0 0
Patrik Baran2 GPUK 1 0 0 0
# Meno: R. Škola Level 2 3 4 5 6 7 8
1. Adam Rajsky3 GJH 1 20 20 16 20 0 20 96
2. Nadiya Balanchuk3 GBAS 2 19 20 18 11 19 87
3. Václav Janáček3 GKJBrn 2 20 20 18 12 11 81
4. Matej Kliment2 Leaf 2 20 20 18 9 12 79
5. Jakub Konc1 GPárNR 1 20 20 18 20 78
6. Samuel Longauer2 GJH 1 19 20 19 18 76
7. Terézia Gurová3 Leaf 2 20 20 14 9 12 75
Martin Opat3 GĽŠTN 2 20 19 16 10 10 3 75
9. Martin Belluš1 GAMČA 2 20 20 20 14 74
10. Daniel Kaiser2 GJH 1 20 20 14 18 72
11. Michal Urban1 GAMČA 2 20 20 20 10 70
12. Jakub Kliment3 GJGT 2 20 20 19 6 4 69
13. Kristina Rybarova3 GĽŠTN 2 20 20 12 7 8 67
14. Emma Baďurová3 GĽŠTN 2 19 20 20 6 65
15. Samuel Wittlinger3 GJH 1 20 20 14 10 64
16. Zdeněk Pezlar2 GKJBrn 1 20 19 10 13 0 62
Alex Diko1 GJH 1 20 20 16 6 62
18. Šárka Macáková7zš SZScenada 1 20 19 18 4 61
19. Erik Tóth1 GJH 1 20 12 12 14 58
20. Tomáš Kubrický8zš zskroke 1 20 14 18 2 54
21. Marianna Hronská3 GBAS 2 20 20 4 4 48
22. Jakub Drobný2 ŠpMNDaG 1 20 19 5 1 45
23. Ivan Kushpel2 GAMČA 1 20 20 4 44
24. Martin Kalab2 ŠpMNDaG 1 19 20 3 42
25. Stanislav Bezák1 ŠpMNDaG 2 20 20 40
26. Štefan Slavkovský3 GPUK 2 20 1 14 35
27. Jakub Judiny3 GĽŠTN 1 20 4 5 5 34
28. Samuel Stanek2 GAMČA 2 20 8 28
29. Minh Dang Huy2 GJH 2 8 0 0 8
Maroš Studenič3 GJH 2 8 8
31. Gregor Palkovský2 GMA 1 4 4
Andrej T. Dobrev3 GJH 2 4 4
# Meno: R. Škola Level 3 4 5 6 7 8
1. Michal Farnbauer3 GAMČA 3 20 8 20 20 20 20 100
2. Jan Gottweis1 GMA 3 20 18 20 18 20 96
3. Ela Vojtková2 GAMČA 3 20 20 16 18 4 78
4. Adam Rajsky3 GJH 1 20 16 20 0 20 76
5. Nadiya Balanchuk3 GBAS 2 20 18 11 19 68
6. Václav Janáček3 GKJBrn 2 20 18 12 11 61
7. Matej Kliment2 Leaf 2 20 18 9 12 59
8. Martin Opat3 GĽŠTN 2 19 16 10 10 3 58
9. Samuel Longauer2 GJH 1 20 19 18 57
Adam Zahradník3 GMetBA 3 20 19 18 0 57
11. Terézia Gurová3 Leaf 2 20 14 9 12 55
12. Martin Belluš1 GAMČA 2 20 20 14 54
13. Daniel Kaiser2 GJH 1 20 14 18 52
14. Michal Urban1 GAMČA 2 20 20 10 50
15. Jakub Kliment3 GJGT 2 20 19 6 4 49
16. Kristina Rybarova3 GĽŠTN 2 20 12 7 8 47
17. Samuel Wittlinger3 GJH 1 20 14 10 44
18. Šárka Macáková7zš SZScenada 1 19 18 4 41
19. Erik Tóth1 GJH 1 12 12 14 38
20. Tomáš Kubrický8zš zskroke 1 14 18 2 34
21. Ivan Kushpel2 GAMČA 1 20 4 24
22. Gregor Palkovský2 GMA 1 4 4
# Meno: R. Škola Level 4 5 6 7 8
1. Matej Urban3 GAMČA 4 21 20 20 20 20 101
2. Martin Štěpánek1 GJH 4 19 20 20 20 20 99
3. Jiří Kalvoda3 GKJBrn 4 18 20 20 20 20 98
4. Eliška Macáková9zš SZScenada 4 16 20 20 20 20 96
5. Michal Farnbauer3 GAMČA 3 8 20 20 20 20 88
6. Lucia Krajčoviechová4 GJH 4 18 19 20 4 20 81
7. Jan Gottweis1 GMA 3 18 20 18 20 76
8. Ela Vojtková2 GAMČA 3 20 16 18 4 58
9. Adam Rajsky3 GJH 1 16 20 0 20 56
10. Václav Janáček3 GKJBrn 2 18 12 11 41
11. Martin Opat3 GĽŠTN 2 16 10 10 3 39
12. Adrianka Janáčková3 ŠpMNDaG 4 8 11 4 4 27
13. Šárka Macáková7zš SZScenada 1 18 4 22

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní