Koniec kola: 17. jún 2024 23:59
19 dní
# Meno: R. Škola Level P 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Richard Dudek2 GTótMT 1 100 8 8 8 6 8 0 3 2 138
2. Ján Sliacky2 GAMČA 3 96 8 8 8 8 128
3. Michaela Kontrišová3 GJH 2 85 8 8 8 6 6 113
4. Martin Vaško3 GAMČA 1 99 8 107
5. Oliver Kurňava3 GJH 1 81 8 8 97
6. Patrik Prítrský3 GAMČA 4 80 6 8 94
7. Norbert Barnáš1 GAMČA 1 46 8 8 8 6 8 84
8. Matúš Fülöp1 GAMČA 3 82 82
9. Michal Polc1 GEinBA 1 59 8 8 0 6 81
10. Matej Bachniček2 ŠpMNDaG 4 60 6 8 2 76
11. Simona Barnášová3 vdp 1 49 8 8 6 4 75
12. Jakub Prítrský2 GNMes 4 74 74
13. Jozef Smolár3 GNám 2 65 8 73
Vincent Martinka3 SŠdLS BA 1 65 8 73
15. Viliam Gottweis2 GAMČA 3 69 69
16. Richard Dobíšek3 MenGymRep 1 68 68
17. Ivana Kováčová1 GAMČA 2 66 66
Adela Heftyová2 GJH 1 50 8 8 66
19. Jakub Hladík1 GAMČA 1 61 0 61
20. Vlastimil Kabeláč4 Iná škola 1 38 8 8 6 0 60
21. Marián Kovaľ1 GAMČA 2 51 8 59
22. Tomáš Kováč3 GAMČA 2 58 58
23. Tomáš Kodaj2 GAMČA 1 33 8 8 8 57
24. Lukáš Koiš3 GAMČA 2 55 55
Jakub Lecák1 GAMČA 1 47 8 0 55
26. Matej Pučko3 GĽŠTN 1 52 52
Eliáš Môcik3 GJH 1 52 52
28. Adrian Sliacky9zš GHroZV 1 50 50
Emanuel Granský3 GJH 2 50 50
30. Richard Penčík3 GBilBA 1 48 48
31. Martin Franek2 GSFza 1 46 46
Michal Haverlík1 GAMČA 1 46 46
Šárka Macáková2 SZScenada 2 38 8 0 46
34. Martin Szöllős3 GAMČA 1 44 44
35. Matúš Jonaštík3 GAMČA 1 42 42
36. Filip Mitka2 Iná škola 1 40 40
Tomáš Neupauer2 SPlPO 1 16 8? 8? 8? 40
38. Oliver Urdzik3 GGolNT 2 38 38
39. Šimon Halamiček9zš GJH 1 36 36
40. Matej Stríženec4 GMA 2 34 34
41. Andrej Znamenáček3 GAMČA 3 32 32
Lukáš Lipka9zš ŠpMNDaG 1 32 32
Sebik Hajdu4 GAMČA 2 32 32
44. Michael Ambros1 GOlom 1 30 30
Martin Uhrin3 GHubBA 1 28 0 2 30
Teo Višňovský1 ŠpMNDaG 1 0 8 8 8 6 0 30
47. Norbert Česár3 GJH 1 29 29
48. Šimon Dafčík2 GAMČA 1 14 8 4 0 2 28
49. Štefan Martin Oravec3 GGolNT 1 26 26
50. Alica Cimráková3 GJH 1 25 25
51. Martin Šindelář4 GAMČA 2 24 24
Erik Ježek2 ssps 1 24 24
Matej Cisko1 GAMČA 1 16 8 24
54. Filip Maňas3 GKJBrn 1 23 23
55. Soňa Vasiľová3 GPUK 1 22 22
Petra Čobrdová2 GSenic 1 0 8 8 0 6 22
57. Tomáš Kubrický3 GPošKE 3 20 20
Tomáš Kasza3 GAMČA 1 20 20
Jakub Petrila4 SPlPO 1 20 20
60. Gregor Berta1 zsmlynska 1 18 18
Eva Pálková2 GAMČA 1 18 18
Ján Kubičko3 GTatPP 1 18 18
63. Samuel Bogner3 GJH 1 16 16
Filip Anger3 GAMČA 1 16 16
Amália Repová2 GAMČA 1 16 16
Martin Madzin4 GStrop 4 8 8 16
Adam Daniel Donoval1 ŠpMNDaG 1 0 8 8 16
68. Martin Marcinčák4 GŠroKE 1 14 14
69. Oliver Kušnír2 GAMČA 1 12 12
Tomáš Lukáč1 SKoKE 1 12 12
71. František Mikuláš4 SPŠJM 1 8 8
Alica Dományová4 GAMČA 3 8 8
Patrik Bukovský3 GJH 1 8 8
Klaudia Rybárová2 GĽŠTN 1 8 8
Brian Turza4 tilgnerka 1 8 8
Sofia Djurbová3 GJH 1 8 8
Alex Lendacký3 SPlPO 1 8 8
Daniela Pilátová3 GĽŠTN 2 8 8
Samuel Papiernik2 GJH 1 8 8
Pavol Pajtík2 ŠpMNDaG 1 8 8
Daniel Vanek4 GPriev 2 8 8
Zuzana Kálosi2 GJH 1 8 8
Anna-Kristina Migel1 ssps 1 8 8
Katarina Kralovicova1 GJH 1 8 8
Norbert Riebesam4 GPH 1 8 8
Vojtěch Mach1 ssps 1 8 8
Juraj Horský2 GAMČA 1 8 8
Viktor Sabaj1 GAMČA 1 8 8
Kristína Šubjaková3 SLipHr 1 0 8 8
90. Samuel Šipöcz3 Iná škola 1 4 4
91. Erik Mášik2 SHaBA 1 0 2 2
92. Adam Kišac3 ŠpMNDaG 1 0 0
Zuzana Trenčanská2 GAMČA 1 0 0
Martin Nagy2 GUrBA 1 0 0
Oliver Frgelec8zš zsssvbb 1 0 0
Daniel Keveš3 GHubBA 1 0 0
Koniec kola: 17. jún 2024 23:59
19 dní
# Meno: R. Škola Level P 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Richard Dudek2 GTótMT 1 100 8 8 8 6 8 0 3 2 138
2. Martin Vaško3 GAMČA 1 99 8 107
3. Oliver Kurňava3 GJH 1 81 8 8 97
4. Norbert Barnáš1 GAMČA 1 46 8 8 8 6 8 84
5. Michal Polc1 GEinBA 1 59 8 8 0 6 81
6. Simona Barnášová3 vdp 1 49 8 8 6 4 75
7. Vincent Martinka3 SŠdLS BA 1 65 8 73
8. Richard Dobíšek3 MenGymRep 1 68 68
9. Adela Heftyová2 GJH 1 50 8 8 66
10. Jakub Hladík1 GAMČA 1 61 0 61
11. Vlastimil Kabeláč4 Iná škola 1 38 8 8 6 0 60
12. Tomáš Kodaj2 GAMČA 1 33 8 8 8 57
13. Jakub Lecák1 GAMČA 1 47 8 0 55
14. Matej Pučko3 GĽŠTN 1 52 52
Eliáš Môcik3 GJH 1 52 52
16. Adrian Sliacky9zš GHroZV 1 50 50
17. Richard Penčík3 GBilBA 1 48 48
18. Martin Franek2 GSFza 1 46 46
Michal Haverlík1 GAMČA 1 46 46
20. Martin Szöllős3 GAMČA 1 44 44
21. Matúš Jonaštík3 GAMČA 1 42 42
22. Filip Mitka2 Iná škola 1 40 40
Tomáš Neupauer2 SPlPO 1 16 8? 8? 8? 40
24. Šimon Halamiček9zš GJH 1 36 36
25. Lukáš Lipka9zš ŠpMNDaG 1 32 32
26. Michael Ambros1 GOlom 1 30 30
Martin Uhrin3 GHubBA 1 28 0 2 30
Teo Višňovský1 ŠpMNDaG 1 0 8 8 8 6 0 30
29. Norbert Česár3 GJH 1 29 29
30. Šimon Dafčík2 GAMČA 1 14 8 4 0 2 28
31. Štefan Martin Oravec3 GGolNT 1 26 26
32. Alica Cimráková3 GJH 1 25 25
33. Erik Ježek2 ssps 1 24 24
Matej Cisko1 GAMČA 1 16 8 24
35. Filip Maňas3 GKJBrn 1 23 23
36. Soňa Vasiľová3 GPUK 1 22 22
Petra Čobrdová2 GSenic 1 0 8 8 0 6 22
38. Tomáš Kasza3 GAMČA 1 20 20
Jakub Petrila4 SPlPO 1 20 20
40. Gregor Berta1 zsmlynska 1 18 18
Eva Pálková2 GAMČA 1 18 18
Ján Kubičko3 GTatPP 1 18 18
43. Samuel Bogner3 GJH 1 16 16
Filip Anger3 GAMČA 1 16 16
Amália Repová2 GAMČA 1 16 16
Adam Daniel Donoval1 ŠpMNDaG 1 0 8 8 16
47. Martin Marcinčák4 GŠroKE 1 14 14
48. Oliver Kušnír2 GAMČA 1 12 12
Tomáš Lukáč1 SKoKE 1 12 12
50. František Mikuláš4 SPŠJM 1 8 8
Patrik Bukovský3 GJH 1 8 8
Klaudia Rybárová2 GĽŠTN 1 8 8
Brian Turza4 tilgnerka 1 8 8
Sofia Djurbová3 GJH 1 8 8
Alex Lendacký3 SPlPO 1 8 8
Samuel Papiernik2 GJH 1 8 8
Pavol Pajtík2 ŠpMNDaG 1 8 8
Zuzana Kálosi2 GJH 1 8 8
Anna-Kristina Migel1 ssps 1 8 8
Katarina Kralovicova1 GJH 1 8 8
Norbert Riebesam4 GPH 1 8 8
Vojtěch Mach1 ssps 1 8 8
Juraj Horský2 GAMČA 1 8 8
Viktor Sabaj1 GAMČA 1 8 8
Kristína Šubjaková3 SLipHr 1 0 8 8
66. Samuel Šipöcz3 Iná škola 1 4 4
67. Erik Mášik2 SHaBA 1 0 2 2
68. Adam Kišac3 ŠpMNDaG 1 0 0
Zuzana Trenčanská2 GAMČA 1 0 0
Martin Nagy2 GUrBA 1 0 0
Oliver Frgelec8zš zsssvbb 1 0 0
Daniel Keveš3 GHubBA 1 0 0
Koniec kola: 17. jún 2024 23:59
19 dní
# Meno: R. Škola Level P 2 3 4 5 6 7 8
1. Richard Dudek2 GTótMT 1 100 8 8 6 8 0 3 2 133
2. Michaela Kontrišová3 GJH 2 85 8 8 6 6 113
3. Martin Vaško3 GAMČA 1 99 8 107
4. Oliver Kurňava3 GJH 1 78 8 86
5. Jozef Smolár3 GNám 2 65 8 73
6. Norbert Barnáš1 GAMČA 1 38 8 8 6 8 68
7. Ivana Kováčová1 GAMČA 2 66 66
8. Vincent Martinka3 SŠdLS BA 1 57 8 65
Michal Polc1 GEinBA 1 51 8 0 6 65
10. Simona Barnášová3 vdp 1 45 8 6 4 63
11. Richard Dobíšek3 MenGymRep 1 60 60
12. Marián Kovaľ1 GAMČA 2 51 8 59
13. Tomáš Kováč3 GAMČA 2 58 58
14. Lukáš Koiš3 GAMČA 2 55 55
15. Jakub Hladík1 GAMČA 1 53 0 53
16. Emanuel Granský3 GJH 2 50 50
Adela Heftyová2 GJH 1 42 8 50
18. Vlastimil Kabeláč4 Iná škola 1 34 8 6 0 48
19. Šárka Macáková2 SZScenada 2 38 8 0 46
20. Eliáš Môcik3 GJH 1 44 44
21. Adrian Sliacky9zš GHroZV 1 42 42
22. Richard Penčík3 GBilBA 1 40 40
23. Oliver Urdzik3 GGolNT 2 38 38
24. Martin Szöllős3 GAMČA 1 36 36
25. Matej Stríženec4 GMA 2 34 34
26. Filip Mitka2 Iná škola 1 33 33
27. Sebik Hajdu4 GAMČA 2 32 32
28. Martin Šindelář4 GAMČA 2 24 24
29. Michael Ambros1 GOlom 1 22 22
30. Norbert Česár3 GJH 1 21 21
31. Ján Kubičko3 GTatPP 1 14 14
32. Šimon Dafčík2 GAMČA 1 6 4 0 2 12
33. Gregor Berta1 zsmlynska 1 10 10
34. Daniela Pilátová3 GĽŠTN 2 8 8
Daniel Vanek4 GPriev 2 8 8
36. Martin Marcinčák4 GŠroKE 1 6 6
Koniec kola: 17. jún 2024 23:59
19 dní
# Meno: R. Škola Level P 3 4 5 6 7 8
1. Ján Sliacky2 GAMČA 3 96 8 8 8 8 128
2. Richard Dudek2 GTótMT 1 93 8 6 8 0 3 2 120
3. Michaela Kontrišová3 GJH 2 70 8 6 6 90
4. Martin Vaško3 GAMČA 1 79 8 87
5. Matúš Fülöp1 GAMČA 3 82 82
6. Viliam Gottweis2 GAMČA 3 69 69
7. Ivana Kováčová1 GAMČA 2 48 48
8. Jozef Smolár3 GNám 2 45 45
9. Jakub Hladík1 GAMČA 1 35 0 35
10. Andrej Znamenáček3 GAMČA 3 32 32
Sebik Hajdu4 GAMČA 2 32 32
Vlastimil Kabeláč4 Iná škola 1 26 6 0 32
13. Matej Stríženec4 GMA 2 30 30
14. Martin Šindelář4 GAMČA 2 24 24
15. Šárka Macáková2 SZScenada 2 20 0 20
Tomáš Kubrický3 GPošKE 3 20 20
17. Filip Mitka2 Iná škola 1 13 13
18. Alica Dományová4 GAMČA 3 8 8
Erik Ježek2 ssps 1 8 8
Koniec kola: 17. jún 2024 23:59
19 dní
# Meno: R. Škola Level P 4 5 6 7 8
1. Ján Sliacky2 GAMČA 3 76 8 8 8 100
2. Patrik Prítrský3 GAMČA 4 80 6 8 94
3. Richard Dudek2 GTótMT 1 73 6 8 0 3 2 92
4. Matej Bachniček2 ŠpMNDaG 4 60 6 8 2 76
5. Jakub Prítrský2 GNMes 4 74 74
6. Viliam Gottweis2 GAMČA 3 69 69
7. Martin Vaško3 GAMČA 1 59 8 67
Michaela Kontrišová3 GJH 2 55 6 6 67
9. Matúš Fülöp1 GAMČA 3 63 63
10. Oliver Kurňava3 GJH 1 41 41
11. Sebik Hajdu4 GAMČA 2 32 32
12. Ivana Kováčová1 GAMČA 2 28 28
13. Jozef Smolár3 GNám 2 25 25
14. Martin Šindelář4 GAMČA 2 24 24
Andrej Znamenáček3 GAMČA 3 24 24
16. Matej Stríženec4 GMA 2 22 22
17. Vlastimil Kabeláč4 Iná škola 1 18 0 18
18. Martin Madzin4 GStrop 4 8 8 16
19. Jakub Hladík1 GAMČA 1 15 0 15
20. Filip Mitka2 Iná škola 1 13 13
21. Erik Ježek2 ssps 1 8 8
Šárka Macáková2 SZScenada 2 8 8
23. Erik Mášik2 SHaBA 1 0 2 2

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní