Koniec kola: 13. marec 2017 23:59
20 days
# Meno: R. Škola 1 2 3 4 5
1. Jonáš Dujava2 SPlPO 4 4 4 5 7 24
2. Jaroslav Paška2 ŠpMNDaG 4 4 4 6 4 22
3. Michal Staník2 GĽŠTN 4 4 6 7 21
4. Jakub Knánik3 GJH 4? 4? 4? 6? 2 20
5. Denis Pojezdal1 GĽŠTN 4 4 4 6 18
6. Timea Szöllősová1 GAMČA 4 4 3 6 17
7. Jakub Janík2 GĽŠTN 4 4 7 15
Filip Masár3 GPiaNT 4 4 0 7 15
9. Daniel Oravec2 GVarZA 4 4 6 14
10. Andrej Pečimúth3 GNZám 6 7 13
Andrej Čermák3 GŠaľa 6 7 13
12. Eliška Macáková6zš SZScenada 4 4 1 3 12
Ján Zauška4 SPŠJM 4 4 4 12
Kristina Galikova2 ŠpMNDaG 4 4 4 12
15. Michal Mráz2 ŠpMNDaG 4 4 3 11
16. Martin Gaňo4 GLSBar 4 4 0 1 9
Matej Rešetár2 zs.gkmke 4 4 1 0 9
Ján Gašper1 Iná škola 4? 2? 3 9
19. Adrián Kabáč2 GTrste 4 4 8
Filip Dobrocký3 GTajBB 4? 4 8
Matej Jurčák1 GNám 4 4 8
Matej Urban9zš GAMČA 4 4 8
Lukáš Jankola9zš zstrstena 4 4 0 8
Marek Jankola3 GTrste 4 4 8
Tomáš Jurov2 GVOZA 4? 4 8
Dominik Melkovič2 GVOZA 4 4 0 8
Marián Lalík2 GVOZA 4 4 8
Miroslav Ilavský2 GPárNT 4 4 8
Tibor Holtman1 GLSBar 4 4 0 8
Filip Csonka2 GAlKE 4 4 8
Jitka Muravská1 GAMČA 4 4 8
Dominik Fronc2 GCM 4 4 8
Erik Kučák4 GHMich 4 4 8
Libor Duda3 Iná škola 4 4 0 8
Marek Tran1 GAMČA 4 4 8
Martin Koutenský1 GAMČA 4 4 8
Matej Vojtek1 GAMČA 4 4 8
Adam Perinay3 GJH 4? 4 8
Ivan Kotora1 ŠpMNDaG 4 4 8
Jozef Číž2 GJH 4 4 8
Kristína Korecová3 GHloh 4 4 8
Peter Hornak4 GCM 4 4 8
Pavol Kebis2 GJH 4 4 0 8
Matúš Hluch2 GJH 4 4 8
Martin Mihálik2 GAlKE 4 4 8
Tomáš Janeta2 Iná škola 4 4 8
Pavol Jurčák2 GNám 4 4 8
Radek Olšák2 Iná škola 4 4 8
Alexandra Géciová1 GJH 4 4 8
Dávid Daubner2 GVarZA 4 4 8
Filip Jurčák3 GNám 4? 4 8
52. Matúš Chovan3 GJH 4 3 7
53. Michal Sládeček4 GVarZA 6 6
Pavol Žáčik3 GPárNT 4 2 6
Marek Hrivnak4 GLSBar 4 2 6
Dávid Midlik2 Iná škola 4? 2 6
Tomáš Sásik3 GAMČA 6 0 6
Miroslav Hájek2 GHubBA 4 2 6
59. Jakub Bajnok2 GCM 4 1 5
60. Angelika Fedáková4 CGSL 4 4
Miro Macko1 ŠpMNDaG 4 4
Lucia Krajčoviechová1 GJH 4 4
Marek Ceľuch3 GSečov 4 4
Lucia Saková1 GPárNT 4 4
Barbora Cesneková2 GVarZA 4 4
Richard Gazdík2 GVOZA 4 4
Veronika Štrérová2 GCM 4 0 4
Peťo Watter3 GCM 4 4
Michal Lüley2 GVráb 4 4
Adam Struharňanský2 GVOZA 4 4
Jan Ziak1 Iná škola 4 4
Matej Straka2 SPlPO 4 4
Miroslava Pavlusová4 GLSBar 4 4
Gabriel Balla3 GCM 4 4
Sis Zelenajová3 GCM 4 4
David Greksa3 GPiaNT 4 4
Hana Kluvancová1 GPárNT 4 4
Svetlana Botlová2 GKrup 4 0 4
Dávid Hrebičík2 SDubn 4 4
Samuel Krajči2 GAlKE 4 4
Lukáš Minár3 GVráb 4 4
Matej Janček4 GCM 4 0 4
Jozef Kováč2 GCM 4 4
Gabriela Šavelová1 GAMČA 4 4
85. Matúš Semančík2 GSSV 2 2
Jan Gottweis7zš GMA 2 2
87. Erik Malina2 GVOZA 0 0
Adam Kukučka9zš GGolNT 0? 0
Roman Vašek1 SŠVHSK 0? 0
Adam Jurík3 GCM 0 0
Jozef Budáč4 SPŠJM 0 0
Koniec kola: 13. marec 2017 23:59
20 days
# Meno: R. Škola 4 5 6 7 8
1. Andrej Pečimúth3 GNZám 6 7 10 23
Michal Staník2 GĽŠTN 6 7 10 23
Jaroslav Paška2 ŠpMNDaG 6 4 10 3 23
4. Andrej Čermák3 GŠaľa 6 7 4 3 20
5. Michal Sládeček4 GVarZA 6 10 0 16
Timea Szöllősová1 GAMČA 3 6 4 3 16
Tomáš Sásik3 GAMČA 6 0 10 16
8. Eliška Macáková6zš SZScenada 1 3 6 3 13
Filip Masár3 GPiaNT 7 6 13
10. Jonáš Dujava2 SPlPO 5 7 12
11. Jakub Knánik3 GJH 6? 2 8
12. Jakub Janík2 GĽŠTN 7 7
13. Daniel Oravec2 GVarZA 6 6
Denis Pojezdal1 GĽŠTN 6 6
15. Marek Ceľuch3 GSečov 4 4
16. Ján Gašper1 Iná škola 3 3
17. Martin Gaňo4 GLSBar 1 1
18. Richard Bíró3 GHloh 0 0
Libor Duda3 Iná škola 0 0
Matej Rešetár2 zs.gkmke 0 0
Koniec kola: 5. jún 2017 23:59
104 days
# Meno: R. Škola 1 2 3 4 5
1. Eliška Macáková6zš SZScenada 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní