Letná škola programovania 2017

Máš pocit, že málo programuješ? Chcel/a by si si konečne vyskúšať naozaj naprogramovať všetky tie úžasné dátové štruktúry, o ktorých si sa učil/a? Nestíhaš robiť žiadnu programátorskú súťaž kvôli nedostatku času?

Tak príď na Letnú školu programovania!

17.7. - 28.7. 2017

Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK, Bratislava

Predbežné prihlasovanie

Čo?

Letná škola programovania bude dvojtýždenný informatický tábor, na ktorom budeš sedieť za počítačom a programovať (super, nie?). Jej cieľom je získanie praxe v programovaní základných algoritmov a dátových štruktúr. Samozrejme, občas to bude zahŕňať aj nejakú klasickú prednášku, sústrediť sa však budeme na programovanie.

Odborný program bude doobeda a aj poobede, poobedia si však spríjemníme aj nejakými hrami, výletmi, kúpaním...

Pre koho?

Pre všetkých, ktorí majú záujem veľa programovať, ale necítia sa v tom ešte zbehlí. Budú na výber ťažšie aj ľahšie príklady, každý si príde na svoje.

Kde?

Odborná časť programu bude prebiehať na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky UK v Bratislave v počítačovej učebni. Nepotrebuješ preto vlastný laptop. Pre mimobratislavských účastníkov bude zabezpečené ubytovanie na vysokoškolskom internáte v Mlynskej doline (Šturák).

Kedy?

Letná škola bude prebiehať od 17. júla do 28. júla. Nie je však potrebné sa zúčastniť celej akcie, stačí ak prídeš na pár dní, keď ti to bude vyhovovať.

Prečo?

A prečo nie? Je to výborný spôsob ako stráviť časť prázdnin s kamarátmi z korešpondenčných seminárov a popri tom sa naučiť veľa nového a užitočného.

Koľko?

Záleží od toho, na ako dlho prídeš a koľko budeš popri tom jesť. Stravovať sa totiž budeme v jedálni, kde jedno jedlo stojí 2€ až 3€. A za ubytovanie na intráku bude treba tiež zaplatiť nejaký poplatok, jeho výška však ešte nie je úplne jasná (Minulý rok to bolo 2,5€ na osobonoc, dúfame, že sa nám podarí takáto cena vybaviť aj tento rok.).

Ak by ti cena stále robila problém, skús sa ozvať, možno niečo vymyslíme :)

Ako?

Najlepšie spravíš ak sa rovno prihlásiš. Prihlasovanie je zatiaľ predbežné a nezáväzné. Budeme však vedieť, že máš záujem a začiatkom mája sa ti ozveme aj so záväznou prihláškou.

Kontakt

Za akciu je zodpovedný Michal "Žaba" Anderle. V prípade akýchkoľvek otázok o Letnej škole, ho môžete kontaktovať pomocou mailu zaba@ksp.sk alebo telefónom +421 908 201 044 .

Minulé ročníky

Čas poslednej úpravy: 22. február 2017 14:50