Doprogramovanie do: 31. január 2022 23:59
11 dní
Popisy už neodovzdávajte. Ešte stále však môžete odosielať vaše programy, za ktoré dostanete časť bodov.
# Meno: R. Škola Level P 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Alex Diko3 GJH 2 100 8 20 8? 8? 8? 10 154
2. Jan Gottweis3 GMA 4 92 8 8 8? 8? 20 2? 8? 138
3. Samuel Longauer4 GJH 3 97 8 8 8 8 8 8 8 8 137
Jakub Konc3 GPárNR 4 97 8? 8? 20 4? 137
5. Richard Bača2 GJH 1 72 20 20 8? 8? 8? 136
Samuel Vargovčík2 SPlPO 1 72 20 20 8? 8? 4 4 8? 0 136
Vladimír Jančár3 GHMich 1 70 20 20 4 8? 8? 10 136
8. Jakub Prítrský9zš GNMes 1 74 20 20 8? 4? 8? 134
9. Patrik Prítrský1 GAMČA 1 73 14 20 8? 8? 8? 0 131
10. Tomáš Kubrický1 GPošKE 1 63 20 18 8? 8? 8? 125
11. Jakub Drobný4 ŠpMNDaG 3 87 8 8 8? 8? 8? 10 2? 0 123
Matej Haverlík4 GJH 2 63 20 20 8? 8? 8? 16 123
13. Viliam Gottweis9zš GAMČA 1 68 20 20 8 4 120
14. Nikol Poláková3 GMetBA 1 53 20 20 8? 6? 8? 115
15. Šárka Macáková9zš SZScenada 2 65 8 20 8? 8? 10 111
16. Ján Plachý4 GPriev 1 53 20 19 6 8? 0 4 110
17. Viktor Balan4 GAMČA 1 58 20 8 4? 8? 0 10 2 108
18. Filip Poláčik3 GMetBA 1 50 20 20 8? 8? 106
19. Jozef Remiš3 GBilBA 1 52 20 20 6? 6? 0? 104
20. Michal Tkacik4 GHMich 2 54 20 8? 8? 10 100
21. Alica Dományová2 GAMČA 2 60 19 8? 8 95
Matúš Duchyňa3 GAMČA 2 57 8 20 8? 2 8? 95
23. Stanislav Bezák3 ŠpMNDaG 3 58 6? 8? 8? 11 2? 93
Hanka Kalabova9zš ŠpMNDaG 1 47 20 20 6? ? ? 93
25. Oliver Seman9zš GALEJE 1 48 20 20 4? 0 92
26. Mária Ostertágová2 GAMČA 2 59 20 4? 8? 91
27. Timotej Bezák1 ŠpMNDaG 1 38 20 19 6? 6 0? 89
28. Vladimir Slanina1 GPošKE 1 48 20 19 0? 87
29. Filip Siviček3 GLuč 1 39 20 20 4? 83
30. Filip Bubák3 GJH 2 61 8 20 0 ? 0? 81
Michal Imrišek1 GAMČA 1 50 12 19 81
32. Eliška Macáková2 SZScenada 4 40 8 8 8 8 8 8 80
33. Martin Šindelář2 GAMČA 1 39 20 20 0? 79
34. Samuel Vaško3 GJH 1 37 20 20 77
35. Michal Barnáš3 GMetBA 1 52 20 4 0 76
36. Erik Tóth3 GJH 2 47 20 ? 8? ? 75
Jozef Smolár1 GNám 1 45 19 11 0? 75
38. Martin Belluš3 GAMČA 4 50 8? 8? 0 8? 74
39. Peter Kumančík2 GAMČA 1 36 20 14 70
40. Viktor Závodský3 GJH 2 49 20 ? 69
Daniel Skýpala4 GOlom 3 47 8? 4 8? 2 69
42. Jakub Šiagi1 GAMČA 1 30 16 20 0 66
43. Martin Štěpánek3 GJH 4 49 8? 8? 0? 65
44. Patrik Sabol2 GJAR 1 16 8 8 8 8 8 4 56
45. Mathias Suroviak2 GBilBA 1 44 8 52
Jakub Skaloš4 ŠpMNDaG 1 40 12 52
47. Michal Kišš3 GĽŠTN 1 51 51
Vladimír Štefunko2 GMerTT 1 35 8 8 51
49. Matúš Hladký4 ŠpMNDaG 1 50 50
Matej Novosad4 ŠpMNDaG 1 50 0 50
51. Miroslav Pásztor2 ŠpMNDaG 1 28 14 4 46
52. Viera Glevitzká3 GPriev 1 45 45
53. Samuel Malec4 GĽŠTN 1 28 8 8 0 0 44
Daniel Vlčko9zš GBAS 1 26 8 8 2 0 44
55. Martin Bakus3 GJH 1 34 0 8 42
Martin Szöllős1 GAMČA 1 4 19 19 42
57. Matej Herzog3 GMetBA 1 27 8 6 41
58. Peter Kochelka4 GJGT 1 20 20 40
Klaudia Rybarova9zš Iná škola 1 12 20 8 40
Vlastimil Kabeláč2 Iná škola 1 0 8 8 8 8 8 8 8 40
61. Alexander Farkašovský4 GMetBA 1 26 8 4 38
62. Matúš Jakuboc4 GHMich 1 37 37
Michal Urban3 GAMČA 2 30 7 ? ? ? 37
Ela Vojtková4 GAMČA 4 2 8? 8? 15 4? 37
65. Martin Kopčány3 GBrez 1 20 8 8 36
66. Filip Halo3 piaristi-pd 1 29 0 0 29
Teo Pazera4 GJGT 1 29 29
Jakub Benčo9zš ŠpMNDaG 1 29 29
69. Filip Brutovský4 GPošKE 1 28 28
Michal Drábek2 GJH 1 28 28
Matúš Mladý3 GMalac 1 0 8 8 8 4 28
72. Lukáš Jacko1 GPošKE 2 8 20 19 ? 0 27
73. Matej Repa3 GAMČA 1 24 24
Martin Martis4 ŠpMNDaG 1 24 24
Pavol Pivko4 GAMČA 1 24 24
Daniel Kaiser4 GJH 1 24 24
Veronika Duchajová1 GAMČA 1 24 24
Dávid Vadkerti2 GJH 1 16 8 24
79. matej strizenec2 GMA 1 23 23
80. Jozef Mrkva4 Iná škola 1 20 20
Jakub Ďurkovič4 GMetBA 1 20 20
Matej Krivošík2 GJH 1 20 20
83. Michaela Kurčíková9zš Iná škola 1 19 19
Martin Hnatko4 GLSBar 1 19 19
85. Tomáš Remiš3 GJH 1 18 18
Viktor Kotuliak3 GAMČA 1 10 8 18
87. Ján Mederly3 GLevic 1 7 10 0 17
88. Jaro Vybo4 GJH 1 16 16
Peter Rajský2 GJH 1 16 16
Matus Fedorko4 Iná škola 1 16 16
David Privara2 GJH 1 16 16
Brian Turza2 tilgnerka 1 12 0 4 16
Michal Iľkovič1 GMoPO 1 8 8 16
Martin Vaško1 GAMČA 1 0 8 8 0 16
95. František Slivko1 GMA 1 0 15 15
96. Adam Haluška4 GHMich 1 14 14
Vanesa Smoľaková3 SPlPO 1 0 8 6 14
98. Minh Dang Huy4 GJH 2 12 12
Martin Klokočík4 GNám 1 12 12
Timotej Sládek4 GNám 1 12 12
Nicolas Stransky3 Iná škola 1 12 12
Ondrej Babinský4 GNám 1 12 12
Richard Koutenský3 GAMČA 1 12 12
Jakub Kvačka1 GAMČA 1 12 12
Terézia Špániková2 GJH 1 0 8 4 12
Michaela Uhríková2 GJH 1 0 8 4 12
107. Šimon Borovský1 GAMČA 1 11 11
Ján Tomášik3 GJGT 1 7 4 0 11
109. Adam Kišac1 ŠpMNDaG 1 10 10
Matej Švoňava2 GJH 1 0 8 2 10
Mraz Kristof2 GJH 1 0 8 2 10
112. Michal Škvarka4 ŠpMNDaG 1 8 8
Katarína Ostertágová9zš SZScenada 1 8 8
Jakub Greguš4 GJH 1 8 8
Peter Hazlinger2 GJGT 1 8 8
Samuel Polák1 GNám 1 8 8
Karolína Trgalová3 GJH 1 8 0 8
Tomas Zemka2 ŠpMNDaG 1 8 8
Veronika Jůzková4 Iná škola 1 8 8
Oliver Murcin2 GJH 1 8 8
Jakub Balog3 GJH 1 8 8
Viliam Pálfy1 GJH 1 8 8
Radoslav Baník4 GHMich 1 8 8
Tomáš Leca3 GJH 1 8 8
Katarína Gersová1 GJH 1 0 8 0 8
Kimi Rasocha2 GJH 1 0 8 8
127. Daniel Pistek4 GMetBA 1 6 6
128. Tomáš Zatroch4 ŠpMNDaG 1 4 4
Vladimír Sklenár2 GStĽub 1 4 0 0 4
Jozko Mrkvicka2 Iná škola 1 4 4
Dávid Zliechovec9zš zskarloba 1 4 4
kristínka Ostrochovská2 Iná škola 1 0 0 4 4
Štefan Funka3 GJH 1 0 4 4
Alexandra Vilkusová2 GJH 1 0 0 4 4
135. Richard Gers3 GAMČA 1 2 2
Fedor Separnev2 ŠpMNDaG 1 2 2
Denis Vakorin3 GAMČA 1 2 2
Ondrej Králik1 GALEJE 1 2 2
Jakub Džačovský3 SPlPO 1 2 2
Darius Babic1 GJH 1 2 2
Matus Kendera4 Iná škola 1 2 2
Michaela Kontrišová1 GJH 1 0 2 2
Dávid Ondrejovič2 GJH 1 0 0 2 2
Adriana Szabóová2 GJH 1 0 2 2
145. Patrik Kunec4 GLSBar 1 0 0
Filip Prutkay2 GAMČA 1 0 0
Timotej Leginus1 Stvrdo 1 0 0
Samuel Šoltys1 ŠpMNDaG 1 0 0
Milan Páleš4 PGPrie 1 0 0
Dalibor Komárik3 GJH 1 0 0
Oliver Timko1 GJH 1 0 0 0
Anna Debnárová3 vdp 1 0 0 0
Marek Richnak1 Iná škola 1 0 0
Michal Zúbek4 Iná škola 1 0 0
Michal Babjak3 Iná škola 1 0 0
Katarína Žiaková3 GPUK 1 0 0
Jakub Šimon Štofanik3 GLSBar 1 0 0
Tobiáš Oravec1 Iná škola 1 0 0 0
Lukáš Košina4 GHolTT 1 0 0 0
Fedor sheparnev2 ŠpMNDaG 1 0 0 0
Zoja Niczova2 GJH 1 0 0 0
Rebeka Oravcová1 GJH 1 0 0 0 0
Maximilián Ján Furman2 GLSBar 1 0 0 0
Jakub Nemček1 GJH 1 0 0 0 0
Doprogramovanie do: 31. január 2022 23:59
11 dní
Popisy už neodovzdávajte. Ešte stále však môžete odosielať vaše programy, za ktoré dostanete časť bodov.
# Meno: R. Škola Level P 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Richard Bača2 GJH 1 72 20 20 8? 8? 8? 136
Samuel Vargovčík2 SPlPO 1 72 20 20 8? 8? 4 4 8? 0 136
Vladimír Jančár3 GHMich 1 70 20 20 4 8? 8? 10 136
4. Jakub Prítrský9zš GNMes 1 74 20 20 8? 4? 8? 134
5. Patrik Prítrský1 GAMČA 1 73 14 20 8? 8? 8? 0 131
6. Tomáš Kubrický1 GPošKE 1 63 20 18 8? 8? 8? 125
7. Viliam Gottweis9zš GAMČA 1 68 20 20 8 4 120
8. Nikol Poláková3 GMetBA 1 53 20 20 8? 6? 8? 115
9. Ján Plachý4 GPriev 1 53 20 19 6 8? 0 4 110
10. Viktor Balan4 GAMČA 1 58 20 8 4? 8? 0 10 2 108
11. Filip Poláčik3 GMetBA 1 50 20 20 8? 8? 106
12. Jozef Remiš3 GBilBA 1 52 20 20 6? 6? 0? 104
13. Hanka Kalabova9zš ŠpMNDaG 1 47 20 20 6? ? ? 93
14. Oliver Seman9zš GALEJE 1 48 20 20 4? 0 92
15. Timotej Bezák1 ŠpMNDaG 1 38 20 19 6? 6 0? 89
16. Vladimir Slanina1 GPošKE 1 48 20 19 0? 87
17. Filip Siviček3 GLuč 1 39 20 20 4? 83
18. Michal Imrišek1 GAMČA 1 50 12 19 81
19. Martin Šindelář2 GAMČA 1 39 20 20 0? 79
20. Samuel Vaško3 GJH 1 37 20 20 77
21. Michal Barnáš3 GMetBA 1 52 20 4 0 76
22. Jozef Smolár1 GNám 1 45 19 11 0? 75
23. Peter Kumančík2 GAMČA 1 36 20 14 70
24. Jakub Šiagi1 GAMČA 1 30 16 20 0 66
25. Patrik Sabol2 GJAR 1 16 8 8 8 8 8 4 56
26. Mathias Suroviak2 GBilBA 1 44 8 52
Jakub Skaloš4 ŠpMNDaG 1 40 12 52
28. Michal Kišš3 GĽŠTN 1 51 51
Vladimír Štefunko2 GMerTT 1 35 8 8 51
30. Matúš Hladký4 ŠpMNDaG 1 50 50
Matej Novosad4 ŠpMNDaG 1 50 0 50
32. Miroslav Pásztor2 ŠpMNDaG 1 28 14 4 46
33. Viera Glevitzká3 GPriev 1 45 45
34. Samuel Malec4 GĽŠTN 1 28 8 8 0 0 44
Daniel Vlčko9zš GBAS 1 26 8 8 2 0 44
36. Martin Bakus3 GJH 1 34 0 8 42
Martin Szöllős1 GAMČA 1 4 19 19 42
38. Matej Herzog3 GMetBA 1 27 8 6 41
39. Peter Kochelka4 GJGT 1 20 20 40
Klaudia Rybarova9zš Iná škola 1 12 20 8 40
Vlastimil Kabeláč2 Iná škola 1 0 8 8 8 8 8 8 8 40
42. Alexander Farkašovský4 GMetBA 1 26 8 4 38
43. Matúš Jakuboc4 GHMich 1 37 37
44. Martin Kopčány3 GBrez 1 20 8 8 36
45. Filip Halo3 piaristi-pd 1 29 0 0 29
Teo Pazera4 GJGT 1 29 29
Jakub Benčo9zš ŠpMNDaG 1 29 29
48. Filip Brutovský4 GPošKE 1 28 28
Michal Drábek2 GJH 1 28 28
Matúš Mladý3 GMalac 1 0 8 8 8 4 28
51. Matej Repa3 GAMČA 1 24 24
Martin Martis4 ŠpMNDaG 1 24 24
Pavol Pivko4 GAMČA 1 24 24
Daniel Kaiser4 GJH 1 24 24
Veronika Duchajová1 GAMČA 1 24 24
Dávid Vadkerti2 GJH 1 16 8 24
57. matej strizenec2 GMA 1 23 23
58. Jozef Mrkva4 Iná škola 1 20 20
Jakub Ďurkovič4 GMetBA 1 20 20
Matej Krivošík2 GJH 1 20 20
61. Michaela Kurčíková9zš Iná škola 1 19 19
Martin Hnatko4 GLSBar 1 19 19
63. Tomáš Remiš3 GJH 1 18 18
Viktor Kotuliak3 GAMČA 1 10 8 18
65. Ján Mederly3 GLevic 1 7 10 0 17
66. Jaro Vybo4 GJH 1 16 16
Peter Rajský2 GJH 1 16 16
Matus Fedorko4 Iná škola 1 16 16
David Privara2 GJH 1 16 16
Brian Turza2 tilgnerka 1 12 0 4 16
Michal Iľkovič1 GMoPO 1 8 8 16
Martin Vaško1 GAMČA 1 0 8 8 0 16
73. František Slivko1 GMA 1 0 15 15
74. Adam Haluška4 GHMich 1 14 14
Vanesa Smoľaková3 SPlPO 1 0 8 6 14
76. Martin Klokočík4 GNám 1 12 12
Timotej Sládek4 GNám 1 12 12
Nicolas Stransky3 Iná škola 1 12 12
Ondrej Babinský4 GNám 1 12 12
Richard Koutenský3 GAMČA 1 12 12
Jakub Kvačka1 GAMČA 1 12 12
Terézia Špániková2 GJH 1 0 8 4 12
Michaela Uhríková2 GJH 1 0 8 4 12
84. Šimon Borovský1 GAMČA 1 11 11
Ján Tomášik3 GJGT 1 7 4 0 11
86. Adam Kišac1 ŠpMNDaG 1 10 10
Matej Švoňava2 GJH 1 0 8 2 10
Mraz Kristof2 GJH 1 0 8 2 10
89. Michal Škvarka4 ŠpMNDaG 1 8 8
Katarína Ostertágová9zš SZScenada 1 8 8
Jakub Greguš4 GJH 1 8 8
Peter Hazlinger2 GJGT 1 8 8
Samuel Polák1 GNám 1 8 8
Karolína Trgalová3 GJH 1 8 0 8
Tomas Zemka2 ŠpMNDaG 1 8 8
Veronika Jůzková4 Iná škola 1 8 8
Oliver Murcin2 GJH 1 8 8
Jakub Balog3 GJH 1 8 8
Viliam Pálfy1 GJH 1 8 8
Radoslav Baník4 GHMich 1 8 8
Tomáš Leca3 GJH 1 8 8
Katarína Gersová1 GJH 1 0 8 0 8
Kimi Rasocha2 GJH 1 0 8 8
104. Daniel Pistek4 GMetBA 1 6 6
105. Tomáš Zatroch4 ŠpMNDaG 1 4 4
Vladimír Sklenár2 GStĽub 1 4 0 0 4
Jozko Mrkvicka2 Iná škola 1 4 4
Dávid Zliechovec9zš zskarloba 1 4 4
kristínka Ostrochovská2 Iná škola 1 0 0 4 4
Štefan Funka3 GJH 1 0 4 4
Alexandra Vilkusová2 GJH 1 0 0 4 4
112. Richard Gers3 GAMČA 1 2 2
Fedor Separnev2 ŠpMNDaG 1 2 2
Denis Vakorin3 GAMČA 1 2 2
Ondrej Králik1 GALEJE 1 2 2
Jakub Džačovský3 SPlPO 1 2 2
Darius Babic1 GJH 1 2 2
Matus Kendera4 Iná škola 1 2 2
Michaela Kontrišová1 GJH 1 0 2 2
Dávid Ondrejovič2 GJH 1 0 0 2 2
Adriana Szabóová2 GJH 1 0 2 2
122. Patrik Kunec4 GLSBar 1 0 0
Filip Prutkay2 GAMČA 1 0 0
Timotej Leginus1 Stvrdo 1 0 0
Samuel Šoltys1 ŠpMNDaG 1 0 0
Milan Páleš4 PGPrie 1 0 0
Dalibor Komárik3 GJH 1 0 0
Oliver Timko1 GJH 1 0 0 0
Anna Debnárová3 vdp 1 0 0 0
Marek Richnak1 Iná škola 1 0 0
Michal Zúbek4 Iná škola 1 0 0
Michal Babjak3 Iná škola 1 0 0
Katarína Žiaková3 GPUK 1 0 0
Jakub Šimon Štofanik3 GLSBar 1 0 0
Tobiáš Oravec1 Iná škola 1 0 0 0
Lukáš Košina4 GHolTT 1 0 0 0
Fedor sheparnev2 ŠpMNDaG 1 0 0 0
Zoja Niczova2 GJH 1 0 0 0
Rebeka Oravcová1 GJH 1 0 0 0 0
Maximilián Ján Furman2 GLSBar 1 0 0 0
Jakub Nemček1 GJH 1 0 0 0 0
Doprogramovanie do: 31. január 2022 23:59
11 dní
Popisy už neodovzdávajte. Ešte stále však môžete odosielať vaše programy, za ktoré dostanete časť bodov.
# Meno: R. Škola Level P 2 3 4 5 6 7 8
1. Alex Diko3 GJH 2 100 20 8? 8? 8? 10 154
2. Matej Haverlík4 GJH 2 63 20 8? 8? 8? 16 123
3. Samuel Vargovčík2 SPlPO 1 64 20 8? 8? 4 4 8? 0 112
Vladimír Jančár3 GHMich 1 62 20 4 8? 8? 10 112
5. Šárka Macáková9zš SZScenada 2 65 20 8? 8? 10 111
6. Patrik Prítrský1 GAMČA 1 65 20 8? 8? 8? 0 109
7. Richard Bača2 GJH 1 64 20 8? 8? 8? 108
8. Jakub Prítrský9zš GNMes 1 66 20 8? 4? 8? 106
9. Michal Tkacik4 GHMich 2 54 20 8? 8? 10 100
10. Tomáš Kubrický1 GPošKE 1 55 18 8? 8? 8? 97
11. Alica Dományová2 GAMČA 2 60 19 8? 8 95
Matúš Duchyňa3 GAMČA 2 57 20 8? 2 8? 95
13. Viliam Gottweis9zš GAMČA 1 60 20 8 4 92
14. Mária Ostertágová2 GAMČA 2 59 20 4? 8? 91
15. Nikol Poláková3 GMetBA 1 45 20 8? 6? 8? 87
16. Viktor Balan4 GAMČA 1 50 8 4? 8? 0 10 2 82
Ján Plachý4 GPriev 1 45 19 6 8? 0 4 82
18. Filip Bubák3 GJH 2 61 20 0 ? 0? 81
19. Filip Poláčik3 GMetBA 1 44 20 8? 8? 80
20. Jozef Remiš3 GBilBA 1 44 20 6? 6? 0? 76
21. Erik Tóth3 GJH 2 47 20 ? 8? ? 75
22. Viktor Závodský3 GJH 2 49 20 ? 69
23. Oliver Seman9zš GALEJE 1 43 20 4? 0 67
24. Michal Imrišek1 GAMČA 1 42 19 61
25. Filip Siviček3 GLuč 1 31 20 4? 55
26. Jozef Smolár1 GNám 1 41 11 0? 52
27. Samuel Vaško3 GJH 1 29 20 49
28. Michal Barnáš3 GMetBA 1 44 4 0 48
29. Patrik Sabol2 GJAR 1 8 8 8 8 8 4 44
30. Michal Kišš3 GĽŠTN 1 43 43
31. Vlastimil Kabeláč2 Iná škola 1 0 8 8 8 8 8 8 40
32. Michal Urban3 GAMČA 2 30 7 ? ? ? 37
33. Mathias Suroviak2 GBilBA 1 36 36
34. Martin Bakus3 GJH 1 26 8 34
35. Daniel Vlčko9zš GBAS 1 18 8 2 0 28
36. Lukáš Jacko1 GPošKE 2 8 19 ? 0 27
37. Alexander Farkašovský4 GMetBA 1 18 4 22
38. Pavol Pivko4 GAMČA 1 16 16
39. matej strizenec2 GMA 1 15 15
40. Minh Dang Huy4 GJH 2 12 12
41. Vladimír Sklenár2 GStĽub 1 4 0 0 4
Doprogramovanie do: 31. január 2022 23:59
11 dní
Popisy už neodovzdávajte. Ešte stále však môžete odosielať vaše programy, za ktoré dostanete časť bodov.
# Meno: R. Škola Level P 3 4 5 6 7 8
1. Samuel Longauer4 GJH 3 97 8 8 8 8 8 8 137
2. Jakub Drobný4 ŠpMNDaG 3 87 8? 8? 8? 10 2? 0 123
3. Alex Diko3 GJH 2 80 8? 8? 8? 10 114
4. Stanislav Bezák3 ŠpMNDaG 3 58 6? 8? 8? 11 2? 93
5. Matej Haverlík4 GJH 2 43 8? 8? 8? 16 83
6. Samuel Vargovčík2 SPlPO 1 45 8? 8? 4 4 8? 0 77
7. Vladimír Jančár3 GHMich 1 42 4 8? 8? 10 72
8. Šárka Macáková9zš SZScenada 2 45 8? 8? 10 71
9. Daniel Skýpala4 GOlom 3 47 8? 4 8? 2 69
10. Michal Tkacik4 GHMich 2 34 8? 8? 10 60
11. Viktor Balan4 GAMČA 1 30 4? 8? 0 10 2 54
12. Ján Plachý4 GPriev 1 26 6 8? 0 4 44
13. Vlastimil Kabeláč2 Iná škola 1 0 8 8 8 8 8 40
14. Patrik Sabol2 GJAR 1 0 8 8 8 4 28
15. Michal Urban3 GAMČA 2 18 ? ? ? 18
Doprogramovanie do: 31. január 2022 23:59
11 dní
Popisy už neodovzdávajte. Ešte stále však môžete odosielať vaše programy, za ktoré dostanete časť bodov.
# Meno: R. Škola Level P 4 5 6 7 8
1. Jan Gottweis3 GMA 4 92 8? 8? 20 2? 8? 138
2. Jakub Konc3 GPárNR 4 97 8? 8? 20 4? 137
3. Samuel Longauer4 GJH 3 79 8 8 8 8 8 119
4. Jakub Drobný4 ŠpMNDaG 3 70 8? 8? 10 2? 0 98
5. Eliška Macáková2 SZScenada 4 40