# Meno: R. Škola Level 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Paulína Smolárová4 ŠpMNDaG 4 15 13 18 14 20 80
2. Ondrej Baranovič3 GAMČA 3 15 15 20 18 7 75
3. Jozef Fülöp2 GAMČA 3 14 15 20 20 5 74
4. Michal Staník3 GĽŠTN 2 10 10 10 14 15 20 5 5 69
5. Jaroslav Paška3 ŠpMNDaG 1 10 10 10 13 13 18 9 5 64
6. Jozef Číž3 GJH 3 10 10 10 15 13 20 5 5 63
7. Tibor Holtman2 GLSBar 1 9 8 10 10 14 19 5 62
8. Lucia Krajčoviechová2 GJH 1 10 10 10 15 15 7 60
Martin Mihálik3 GAlKE 1 10 10 10 15 15 60
10. Ján Priner3 GTajBB 2 10 10 10 10 7 20 9 59
Tomáš Sásik4 GAMČA 4 6 15 20 8 10 59
Jonáš Dujava3 SPlPO 1 10 10 10 15 14 59
13. Jakub Knánik4 GJH 1 9 10 10 15 13 4 4 57
Štefánia Glevitzká3 GPriev 1 10 10 10 12 15 57
15. Martin Gaňo5 GLSBar 1 10 10 8 10.5 11 15 3 0 56.5
16. Timea Szöllősová2 GAMČA 2 10 8 10 9 15 14 5 56
17. Daniel Oravec3 GVarZA 2 10 10 10 14 14 6 3 54
Jitka Muravská2 GAMČA 1 10 10 10 10 14 54
19. Andrej Čermák4 GŠaľa 2 15 12 19 7 53
20. Bohdan Jóža3 GJH 2 4 4 15 14 19 52
21. Andrej Pečimúth4 GNZám 3 6 15 20 5.5 5 51.5
Viktória Brezinová3 GAlKE 1 10 9 10 12 10.5 51.5
23. Lukáš Baláž3 GBánov 3 14 15 19 3 51
Filip Csonka3 GAlKE 1 10 9 9 11 12 51
Samuel Krajči3 GAlKE 1 10 9 10 7 15 51
26. Matej Straka3 SPlPO 1 10 9 9 11.5 11 50.5
27. Eliška Macáková7zš SZScenada 1 10 10 10 3 5 11 6 3 47
28. Jakub Parada2 GAMČA 3 12 7 20 6 45
29. Mária Ďuračková3 GJH 1 10 10 9 15 44
Daniel Timko3 SPlPO 1 10 9 10 6 9 44
Matúš Hluch3 GJH 1 7 9 10 5 7 11 44
Jakub Janík3 GĽŠTN 1 9 10 4 7 14 44
33. Filip Masár4 GPiaNT 2 10 10 10 1 14 6 3 43
34. Adam Struharňanský3 GVOZA 1 10 9 9 4 10 42
Gabriela Šavelová2 GAMČA 1 10 10 10 12 42
36. Michal Sládeček5 GVarZA 4 6 7 10 8 10 41
Denis Pojezdal2 GĽŠTN 1 10 9 10 3 9 41
Alan Marko4 Leaf 4 6 7 10 8 10 41
39. Miro Macko2 Leaf 1 10 8 9 12 39
40. Matej Urban1 GAMČA 1 10 10 2 0.5 14 36.5
41. Pavol Klein3 GMA 1 10 10 0 4 12 36
42. Ivan Kotora2 ŠpMNDaG 1 9 8 5.5 13 35.5
Matúš Semančík3 GSSV 1 9.5 10 2 14 35.5
44. Miroslav Ilavský3 GPárNT 1 10 9 9 6 1 35
Peter Onduš4 ŠpMNDaG 2 14 9 12 35
46. Adrián Kabáč3 GTrste 1 10 9 5 5 5 34
47. Martina Kalašová3 GJH 1 10 8 10 5.5 33.5
48. Michal Mráz3 GJH 1 10 8 10 2 2.5 32.5
49. Nina Benková3 GPiešť 1 10 10 10 0 30
50. Kristina Galikova3 ŠpMNDaG 1 10 8 9 2.5 29.5
51. Peter Žáčik4 GPárNT 1 10 9 10 29
Matej Jurčák2 GNám 1 10 10 2 4 3 29
53. Daniel Medveď3 GTajBB 1 10 9 9 28
54. Tereza Tódová3 GPárNT 1 8 9 2 7 26
55. Jakub Poljovka4 GPárNT 1 10 4 9 2 25
Marek Jankola4 GTrste 1 9 8 3 1 4 25
Matej Novota4 GFABA 3 3 19 3 25
Martin Koutenský2 GAMČA 1 9 9 7 25
59. Dominik Melkovič3 GVOZA 1 9 4 4 7 24
Miroslav Hájek3 GHubBA 1 10 8 6 24
61. Pavol Žáčik4 GPárNT 1 10 9 4 23
62. Tomáš Šimek1 ŠpMNDaG 1 10 10 2 22
63. Dávid Daubner3 GVarZA 1 10 8 2 1.5 21.5
64. Pavol Kebis3 GJH 1 10 10 0 1 21
65. Ján Gašper2 Konzerv. 1 10 7 3 20
66. Katarína Krupková2 GPUK 1 10 9 19
Lukáš Jankola1 GTrste 1 10 8 1 19
Dávid Midlik3 Iná škola 1 10 9 0 19
Lukáš Gáborik1 GTajBB 1 9 8 2 0 19
70. Jakub Pavličko2 GPUK 1 9 9 18
71. Marko Matušovič4 GJH 1 9 8 0 0 17
Filip Jurčák4 GNám 1 10 4 3 17
73. Marianna Hronská1 BiGSuč 1 8 8 16
74. Michaela Rusnáková1 GAlKE 1 10 5 15
Alexandra Géciová2 GJH 1 7 8 15
76. Filip Dobrocký4 GTajBB 1 10 4 14
Barbora Cesneková3 GVarZA 1 4 8 2 0 14
78. Michal Farnbauer1 GAMČA 1 9 2 2 13
79. Tomáš Jurov3 GVOZA 1 8 4 12
Ján Zauška5 SPŠJM 1 4 4 4 12
81. Angelika Fedáková5 CGSL 1 4 4 3 11
82. Matúš Šikyňa4 GTrste 1 4 4 0 2 10
Miroslava Pavlusová5 GLSBar 1 4 3 3 10
David Greksa4 GPiaNT 1 4 4 2 10
Kristína Korecová4 GHloh 1 4 4 2 0 10
86. Marián Lalík3 GVOZA 1 4 4 8
Dominik Fronc3 GCM 1 4 4 8
Samo Branisa4 GVazBA 1 8 8
Libor Duda4 Iná škola 1 4 4 0 8
Marek Tran2 GAMČA 1 4 4 8
Matej Vojtek2 GAMČA 1 4 4 8
Adrian Gogolak3 GNám 1 4 4 8
Peter Hornak5 GCM 1 4 4 8
Michal Zak3 tilgnerka 1 4 4 8
Patrik Drozdík3 GJH 1 4 4 8
Tomáš Janeta3 Iná škola 1 4 4 8
Matej Janček5 GCM 1 4 4 8
Maroš Studenič1 GJH 1 4 4 0 8
Pavol Jurčák3 GNám 1 4 4 8
Radek Olšák3 Iná škola 1 4 4 8
Ján Paločko3 SPlPO 1 4 4 8
Blažej Rypák4 GNám 1 4 4 0 8
103. Matúš Chovan4 GJH 1 4 3 7
104. Marek Hrivnak5 GLSBar 1 4 2 6
105. Matej Rešetár3 zs.gkmke 2 4 4 1 0 5
Jakub Bajnok3 GCM 1 4 1 5
Ivan Čermák3 GSkal 1 0 4 1 5
108. Richard Bíró4 GHloh 2 4 4
Stanislav Lukeš5 Iná škola 1 4 4
Marek Ceľuch4 GSečov 1 4 4
Lucia Saková2 GPárNT 1 4 4
Richard Gazdík3 GVOZA 1 4 4
Veronika Štrérová3 GCM 1 4 0 4
Peťo Watter4 GCM 1 4 4
Michal Lüley3 GVráb 1 4 0 4
Adam Kukučka1 GGolNT 1 4 4
Tomáš Šumšala2 GJH 1 2 2 0 4
Gabriel Mikuláš Hlinka3 Iná škola 1 4 4
Gabriel Balla4 GCM 1 4 4
Sis Zelenajová4 GCM 1 4 4
Erik Kučák5 GHMich 2 4 4 4
Adam Perinay4 GJH 2 10 4 4
Hana Kluvancová2 GPárNT 1 4 4
Svetlana Botlová3 GKrup 1 4 0 4
Dávid Hrebičík3 SDubn 1 4 4
Dávid Daniš4 GCSLewis 1 2 2 4
Lukáš Minár4 GVráb 1 4 4
Martin Pecho5 GCM 1 4 4
Jozef Kováč3 GCM 1 4 4
130. Jan Gottweis8zš GMA 1 2 1 3
131. Roman Vašek2 SŠVHSK 1 2 2
Jan Ziak2 Iná škola 1 0 2 0 2
Eduard Ruisl3 GMerTT 1 2 2
Martin Jankuliak4 Iná škola 1 2 2
135. Peter Urgoš3 GPovBy 1 1 1
136. ada dasda3 Iná škola 1 0 0
Adam Jurík4 GCM 1 0 0
Zuzana Wlachovská4 GVazBA 1 0 0
Erik Malina3 GVOZA 1 0 0
Jozef Budáč5 SPŠJM 1 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní