Koniec kola: 2. november 2020 23:59
2 dni
# Meno: R. Škola Level 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Matej Urban4 GAMČA 4 8? 8? 8? 8? 8? 40
Adam Rajsky4 GJH 4 8 8 8 8 8 8 8 8 40
Matej Novosad3 ŠpMNDaG 1 8? 8? 8? 8? 8? 40
Tomáš Kubrický9zš zskroke 1 8 8 8 8 8 40
Jakub Drobný3 ŠpMNDaG 1 8? 8? 8? 8? 8 40
Martin Bekeč1 ŠpMNDaG 1 8? 8? 8? 8? 8? 40
Richard Žilinčík4 GSFza 1 8? 8? 8? 8? 8 0 40
Mário Puhoň1 Iná škola 1 8 8 8? 8? 8? 4 40
Daniel Skýpala3 GOlom 1 8? 8? 8? 8? 8? 40
10. Eliška Macáková1 SZScenada 4 8 8 8 8? 8? 8? 8? 4? 36
Richard Žibrita1 tilgnerka 1 8 8 8 8 2 4 36
12. Štefan Slavkovský4 GPUK 2 8? 8 8 8 2 34
Jan Gottweis2 GMA 4 8 8 8 8 6 8 4 34
Marianna Hronská4 GBAS 2 8 8 8 8 8 2 34
Martin Štěpánek2 GJH 4 8? 8? 8? 6? 4? 34
Lukáš Jacko9zš zskroke 1 8 8 8 8 2 34
17. Stanislav Bezák2 ŠpMNDaG 2 8 8 8 8 32
Matej Štencel4 GPošKE 1 8? 8 8 8 32
Jakub Konc2 GPárNR 3 8 8 8 8 8 8 0 32
Vladimir Slanina9zš zskroke 1 8 8 8 8 32
21. Martin Opat4 GĽŠTN 2 8? 8? 8? 2? 4? 30
Daniel Kaiser3 GJH 1 8 8 8 6 30
23. Samuel Longauer3 GJH 3 8 8 8 8 8 0 4 28
24. Matúš Hladký3 ŠpMNDaG 1 8 8 8 2 26
Peter Kochelka3 GJGT 1 8? 8? 8 2 0 26
Martin Belluš2 GAMČA 3 8 8 8 8 2 26
Ondrej Alexaj4 GTatPP 1 8? 8? 8? 2 26
Samuel Manik4 GTatPP 1 8 8 8 2 26
29. Martin Kalab3 ŠpMNDaG 1 8 8 8 0 24
Timotej Bezák9zš ŠpMNDaG 1 8 8 2 6 24
Nadiya Balanchuk4 GBAS 3 8 8 8 24
Ela Vojtková3 GAMČA 3 8? 8? 8? 24
Martin Martis3 ŠpMNDaG 1 8 8 8 24
Matúš Duchyňa2 GAMČA 1 8 8 8 24
Viktor Závodský2 GJH 1 8 8 8 24
Matej Kozub2 GPošKE 1 8 8 8 24
Samuel Šoltys9zš ŠpMNDaG 1 8? 8? 8 0 0 24
Filip Bubák2 GJH 1 8? 8? 8? 24
39. Viktor Balan3 GAMČA 1 8 8 3 2 0 2 23
40. Jakub Kliment4 GJGT 2 8 8 4 2 22
41. András Gáspár3 GFiľak 1 8 8 3 2 21
42. Alica Dományová1 GAMČA 1 8? 8? 2 2 20
43. Michal Tkacik3 GHMich 1 8 8 3 19
Pavol Pivko3 GAMČA 1 8 8 1 2 19
Erik Tóth2 GJH 1 8 8 3 19
Matúš Jánošík1 GPárNR 1 8 8 3 19
Jakub Judiny4 GĽŠTN 1 8? 8? 3 19
Ján Plachý3 GPriev 1 8 8 3 19
Mathias Suroviak1 GBilBA 1 8 8 3 19
Filip Siviček2 GLuč 1 8 8 3 19
Vincent Raschman1 SKABA 1 8 8 3 19
52. Ján Mederly2 GLevic 1 8 8 2 18
Paľko Šimkovič4 GPUK 1 8? 8? 2? 18
Oliver Gurka4 GTatPP 1 8 8 2 18
Richard Bača1 GJH 1 8 8 2 18
56. Matej Haverlík3 GJH 1 8? 8? 16
Jaro Vybo3 GJH 1 8 8 16
Terézia Gurová4 Leaf 2 8 0 8 16
Mária Ostertágová1 GAMČA 1 8 8 16
Jiří Kalvoda4 GKJBrn 4 8 8 16
Patrik Fábrik3 GJH 1 8 8 16
Andrej T. Dobrev4 GJH 2 8 8 8 0 16
Anton Vojtko2 GJH 1 8 8 16
Zdeněk Pezlar3 GKJBrn 1 8 8 16
Peter Kumančík1 GAMČA 1 8 8 16
Ignác Borový4 Stvrdo 1 8? 8 0 16
Vladimir Sklenar1 Iná škola 1 8? 8 0 16
Filip Kozík3 GPiaNT 1 8 8 16
Peter Hazlinger1 GJGT 1 8 8 0 16
70. Šimon Borovský9zš GAMČA 1 8 4 2 14
Adam Haluška3 GHMich 1 8 4 2 0 14
72. Adam Tomala4 GČadca 1 8? 2 2? 0? 12
73. Šárka Macáková8zš SZScenada 2 8 8 3 11
Lubomir Jurcisin3 GHMich 1 8 3 11
75. Matej Kliment3 Leaf 2 8 8 2 10
Matúš Pálka2 GAMČA 1 8 2 10
Štefan Mlynár3 GHMich 1 8 2 10
Viliam Gottweis8zš GAMČA 1 8 2 0 0 10
Filip Prutkay1 GAMČA 1 8 2 10
Karolína Trgalová2 GJH 1 8 2 10
81. Adrianka Janáčková4 ŠpMNDaG 4 8 8
Jakub Skaloš3 ŠpMNDaG 1 8 8
Filip Brutovský3 GPošKE 1 8? 8
Michal Urban2 GAMČA 2 8 8
Adam Gramblička2 GAMČA 1 8 8
Timea Jakubócyová4 GBAS 1 8 8
Matúš Hubinský4 GĽŠTN 1 0 8 0 8
Kristina Rybarova4 GĽŠTN 2 8 8
Michal Dohnal2 GJH 1 8? 8
Samuel Králik4 GTatPP 1 8 8
Michal Farnbauer4 GAMČA 3 8 0 8
Filip Gura2 vdp 1 8? 8
Martin Kopčány2 GBrez 1 8 8
Samuel Wittlinger4 GJH 1 8 8
Michal Pavlenda2 GAMČA 1 8 8
Richard Gers2 GAMČA 1 8 8
Filip Čajági3 GJH 1 8 8
Pavol Biačko4 GHMich 1 8 8
Filip Roman4 GLSBar 1 8 8
Patrik Miškov3 GPárNR 1 8 8
Anna Semková2 GAMČA 1 0 8 8
Roland Vizner2 GAMČA 1 8? 8
Filip Koiš1 ŠpMNDaG 1 8? 8
Matus Fedorko3 Iná škola 1 8 8
Milan Páleš3 PGPrie 1 8 8
Matej Kubrický1 ŠpMNDaG 1 8 8
Tomáš Farkas3 GJH 1 8 8
Jozef Šprlák3 GLevic 1 8 8
Samuel Hronec3 GJH 1 8 8
Maroš Masár3 GJH 1 8 8
111. Peter Kováč4 GPárNR 1 0 2 3 5
112. Jakub Gubány3 Iná škola 1 4 0 4
Jozef Mrkva3 GJH 1 4 4
Dávid Vadkerti1 GJH 1 4 4
Gabriela Chutňáková4 GMerTT 1 2 2 4
Fedor Separnev1 ŠpMNDaG 1 4 4
Lucia Ravingerová3 GJH 1 4 4
118. Veronika Paulovičová3 GBZA 1 0 0
Václav Janáček4 GKJBrn 3 0 0
Liam Pach2 GHubBA 1 0 0
Peter Rajský1 GJH 1 0 0
Svätoslav Holonič2 Iná škola 1 0 0
Brian Turza1 tilgnerka 1 0 0 0
Martin Šindelář1 GAMČA 1 0 0 0
Stanislav Gurtňa2 GJH 1 0 0
Alex Janc1 ŠpMNDaG 1 0 0
Teodor Hrdina1 ŠpMNDaG 1 0 0
Koniec kola: 2. november 2020 23:59
2 dni
# Meno: R. Škola Level 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Matej Novosad3 ŠpMNDaG 1 8? 8? 8? 8? 8? 40
Tomáš Kubrický9zš zskroke 1 8 8 8 8 8 40
Jakub Drobný3 ŠpMNDaG 1 8? 8? 8? 8? 8 40
Martin Bekeč1 ŠpMNDaG 1 8? 8? 8? 8? 8? 40
Richard Žilinčík4 GSFza 1 8? 8? 8? 8? 8 0 40
Mário Puhoň1 Iná škola 1 8 8 8? 8? 8? 4 40
Daniel Skýpala3 GOlom 1 8? 8? 8? 8? 8? 40
8. Richard Žibrita1 tilgnerka 1 8 8 8 8 2 4 36
9. Lukáš Jacko9zš zskroke 1 8 8 8 8 2 34
10. Matej Štencel4 GPošKE 1 8? 8 8 8 32
Vladimir Slanina9zš zskroke 1 8 8 8 8 32
12. Daniel Kaiser3 GJH 1 8 8 8 6 30
13. Matúš Hladký3 ŠpMNDaG 1 8 8 8 2 26
Peter Kochelka3 GJGT 1 8? 8? 8 2 0 26
Ondrej Alexaj4 GTatPP 1 8? 8? 8? 2 26
Samuel Manik4 GTatPP 1 8 8 8 2 26
17. Martin Kalab3 ŠpMNDaG 1 8 8 8 0 24
Timotej Bezák9zš ŠpMNDaG 1 8 8 2 6 24
Martin Martis3 ŠpMNDaG 1 8 8 8 24
Matúš Duchyňa2 GAMČA 1 8 8 8 24
Viktor Závodský2 GJH 1 8 8 8 24
Matej Kozub2 GPošKE 1 8 8 8 24
Samuel Šoltys9zš ŠpMNDaG 1 8? 8? 8 0 0 24
Filip Bubák2 GJH 1 8? 8? 8? 24
25. Viktor Balan3 GAMČA 1 8 8 3 2 0 2 23
26. András Gáspár3 GFiľak 1 8 8 3 2 21
27. Alica Dományová1 GAMČA 1 8? 8? 2 2 20
28. Michal Tkacik3 GHMich 1 8 8 3 19
Pavol Pivko3 GAMČA 1 8 8 1 2 19
Erik Tóth2 GJH 1 8 8 3 19
Matúš Jánošík1 GPárNR 1 8 8 3 19
Jakub Judiny4 GĽŠTN 1 8? 8? 3 19
Ján Plachý3 GPriev 1 8 8 3 19
Mathias Suroviak1 GBilBA 1 8 8 3 19
Filip Siviček2 GLuč 1 8 8 3 19
Vincent Raschman1 SKABA 1 8 8 3 19
37. Ján Mederly2 GLevic 1 8 8 2 18
Paľko Šimkovič4 GPUK 1 8? 8? 2? 18
Oliver Gurka4 GTatPP 1 8 8 2 18
Richard Bača1 GJH 1 8 8 2 18
41. Matej Haverlík3 GJH 1 8? 8? 16
Jaro Vybo3 GJH 1 8 8 16
Mária Ostertágová1 GAMČA 1 8 8 16
Patrik Fábrik3 GJH 1 8 8 16
Anton Vojtko2 GJH 1 8 8 16
Zdeněk Pezlar3 GKJBrn 1 8 8 16
Peter Kumančík1 GAMČA 1 8 8 16
Ignác Borový4 Stvrdo 1 8? 8 0 16
Vladimir Sklenar1 Iná škola 1 8? 8 0 16
Filip Kozík3 GPiaNT 1 8 8 16
Peter Hazlinger1 GJGT 1 8 8 0 16
52. Šimon Borovský9zš GAMČA 1 8 4 2 14
Adam Haluška3 GHMich 1 8 4 2 0 14
54. Adam Tomala4 GČadca 1 8? 2 2? 0? 12
55. Lubomir Jurcisin3 GHMich 1 8 3 11
56. Matúš Pálka2 GAMČA 1 8 2 10
Štefan Mlynár3 GHMich 1 8 2 10
Viliam Gottweis8zš GAMČA 1 8 2 0 0 10
Filip Prutkay1 GAMČA 1 8 2 10
Karolína Trgalová2 GJH 1 8 2 10
61. Jakub Skaloš3 ŠpMNDaG 1 8 8
Filip Brutovský3 GPošKE 1 8? 8
Adam Gramblička2 GAMČA 1 8 8
Timea Jakubócyová4 GBAS 1 8 8
Matúš Hubinský4 GĽŠTN 1 0 8 0 8
Michal Dohnal2 GJH 1 8? 8
Samuel Králik4 GTatPP 1 8 8
Filip Gura2 vdp 1 8? 8
Martin Kopčány2 GBrez 1 8 8
Samuel Wittlinger4 GJH 1 8 8
Michal Pavlenda2 GAMČA 1 8 8
Richard Gers2 GAMČA 1 8 8
Filip Čajági3 GJH 1 8 8
Pavol Biačko4 GHMich 1 8 8
Filip Roman4 GLSBar 1 8 8
Patrik Miškov3 GPárNR 1 8 8
Anna Semková2 GAMČA 1 0 8 8
Roland Vizner2 GAMČA 1 8? 8
Filip Koiš1 ŠpMNDaG 1 8? 8
Matus Fedorko3 Iná škola 1 8 8
Milan Páleš3 PGPrie 1 8 8
Matej Kubrický1 ŠpMNDaG 1 8 8
Tomáš Farkas3 GJH 1 8 8
Jozef Šprlák3 GLevic 1 8 8
Samuel Hronec3 GJH 1 8 8
Maroš Masár3 GJH 1 8 8
87. Peter Kováč4 GPárNR 1 0 2 3 5
88. Jakub Gubány3 Iná škola 1 4 0 4
Jozef Mrkva3 GJH 1 4 4
Dávid Vadkerti1 GJH 1 4 4
Gabriela Chutňáková4 GMerTT 1 2 2 4
Fedor Separnev1 ŠpMNDaG 1 4 4
Lucia Ravingerová3 GJH 1 4 4
94. Veronika Paulovičová3 GBZA 1 0 0
Liam Pach2 GHubBA 1 0 0
Peter Rajský1 GJH 1 0 0
Svätoslav Holonič2 Iná škola 1 0 0
Brian Turza1 tilgnerka 1 0 0 0
Martin Šindelář1 GAMČA 1 0 0 0
Stanislav Gurtňa2 GJH 1 0 0
Alex Janc1 ŠpMNDaG 1 0 0
Teodor Hrdina1 ŠpMNDaG 1 0 0
Koniec kola: 2. november 2020 23:59
2 dni
# Meno: R. Škola Level 2 3 4 5 6 7 8
1. Mário Puhoň1 Iná škola 1 8 8? 8? 8? 4 36
2. Štefan Slavkovský4 GPUK 2 8? 8 8 8 2 34
Marianna Hronská4 GBAS 2 8 8 8 8 2 34
4. Stanislav Bezák2 ŠpMNDaG 2 8 8 8 8 32
Matej Novosad3 ŠpMNDaG 1 8? 8? 8? 8? 32
Tomáš Kubrický9zš zskroke 1 8 8 8 8 32
Jakub Drobný3 ŠpMNDaG 1 8? 8? 8? 8 32
Martin Bekeč1 ŠpMNDaG 1 8? 8? 8? 8? 32
Richard Žilinčík4 GSFza 1 8? 8? 8? 8 0 32
Daniel Skýpala3 GOlom 1 8? 8? 8? 8? 32
11. Richard Žibrita1 tilgnerka 1 8 8 8 2 4 30
Martin Opat4 GĽŠTN 2 8? 8? 8? 2? 4? 30
13. Jakub Kliment4 GJGT 2 8 8 4 2 22
Daniel Kaiser3 GJH 1 8 8 6 22
15. Terézia Gurová4 Leaf 2 8 0 8 16
Andrej T. Dobrev4 GJH 2 8 8 0 16
17. Šárka Macáková8zš SZScenada 2 8 3 11
18. Matej Kliment3 Leaf 2 8 2 10
19. Michal Urban2 GAMČA 2 8 8
Kristina Rybarova4 GĽŠTN 2 8 8
Koniec kola: 2. november 2020 23:59
2 dni
# Meno: R. Škola Level 3 4 5 6 7 8
1. Jakub Konc2 GPárNR 3 8 8 8 8 0 32
2. Samuel Longauer3 GJH 3 8 8 8 0 4 28
Mário Puhoň1 Iná škola 1 8? 8? 8? 4 28
4. Marianna Hronská4 GBAS 2 8 8 8 2 26
Martin Belluš2 GAMČA 3 8 8 8 2 26
6. Nadiya Balanchuk4 GBAS 3 8 8 8 24
Ela Vojtková3 GAMČA 3 8? 8? 8? 24
8. Martin Opat4 GĽŠTN 2 8? 8? 2? 4? 22
9. Michal Farnbauer4 GAMČA 3 8 0 8
10. Václav Janáček4 GKJBrn 3 0 0
Koniec kola: 2. november 2020 23:59
2 dni
# Meno: R. Škola Level 4 5 6 7 8
1. Matej Urban4 GAMČA 4 8? 8? 8? 8? 8? 40
Adam Rajsky4 GJH 4 8 8 8 8 8 40
3. Eliška Macáková1 SZScenada 4 8? 8? 8? 8? 4? 36
4. Jan Gottweis2 GMA 4 8 8 6 8 4 34
Martin Štěpánek2 GJH 4 8? 8? 8? 6? 4? 34
6. Samuel Longauer3 GJH 3 8 8 0 4 20
7. Štefan Slavkovský4 GPUK 2 8 8 2 18
8. Jiří Kalvoda4 GKJBrn 4 8 8 16
9. Richard Žibrita1 tilgnerka 1 8 2 4 14
10. Lukáš Jacko9zš zskroke 1 8 2 10
11. Adrianka Janáčková4 ŠpMNDaG 4 8 8
12. Viktor Balan3 GAMČA 1 2 0 2 4

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní