Doprogramovanie do: 24. august 2020 23:59
10 dní
Popisy už neodovzdávajte. Ešte stále však môžete odosielať vaše programy, za ktoré dostanete časť bodov.
# Meno: R. Škola Level P 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Adam Rajsky3 GJH 1 100 8? 8? 8? 8? 20 8? 8? 152
2. Jiří Kalvoda3 GKJBrn 4 98 8? 20 8? 8? 8? 150
Jakub Konc1 GPárNR 1 98 8? 8? 8? 8? 20 8? 0 4 150
4. Martin Štěpánek1 GJH 4 99 8? 20 8? 8? 6? 149
5. Eliška Macáková9zš SZScenada 4 96 8 8 8? 20 8? 8? 8? 148
Jan Gottweis1 GMA 3 96 8? 8? 20 8? 8? 0 148
7. Matej Urban3 GAMČA 4 101 8? 18 8? 8? 143
8. Samuel Longauer2 GJH 1 94 8? 8? 8? 8? 16 4 142
9. Alex Diko1 GJH 1 82 8? 8? 8? 8? 18 132
10. Šárka Macáková7zš SZScenada 1 81 8? 8? 8? 8? 18 131
11. Václav Janáček3 GKJBrn 2 81 8? 8? 8? 20 4? 129
12. Nadiya Balanchuk3 GBAS 2 87 8? 8? 19 4 126
13. Daniel Kaiser2 GJH 1 92 8 8 0 108
14. Martin Belluš1 GAMČA 2 74 8? 8? 8? 8? 106
15. Martin Opat3 GĽŠTN 2 75 8? 8? 6? 6? 2? 105
16. Zdeněk Pezlar2 GKJBrn 1 82 8? 8? ? 4? 102
Tomáš Kubrický8zš zskroke 1 73 8? 8? 5? 8? 102
18. Michal Farnbauer3 GAMČA 3 100 100
19. Kristina Rybarova3 GĽŠTN 2 67 8? 2? 8? 8 6? 99
20. Jakub Drobný2 ŠpMNDaG 1 65 8? 8? 2? 8? 6 0 97
21. Ela Vojtková2 GAMČA 3 78 8? 8? 2 ? 96
22. Matej Kliment2 Leaf 2 79 8 8? 8? 95
23. Samuel Banas3 Leaf 1 53 8? 8? 8? 6? 11 94
24. Lucia Krajčoviechová4 GJH 4 81 0 6 6 93
25. Terézia Gurová3 Leaf 2 75 8? 8? 0? 91
26. Erik Tóth1 GJH 1 78 8? 0? ? ? 86
Emma Baďurová3 GĽŠTN 2 65 ? 8? 2? 8? 3 86
28. Martin Kalab2 ŠpMNDaG 1 61 8 8 8 0 85
29. Samuel Wittlinger3 GJH 1 84 84
30. Jakub Kliment3 GJGT 2 69 8? ? 6? 83
31. Marianna Hronská3 GBAS 2 48 8 8? 8? 8? 9 81
32. Jakub Judiny3 GĽŠTN 1 53 8? 8? 2? 8? ? 79
33. Michal Urban1 GAMČA 2 70 8? ? ? 78
Ivan Kushpel2 GAMČA 1 64 6 8 0 78
35. Matej Haverlík2 GJH 1 60 8? 8? ? 76
36. Michal Tkacik2 GHMich 1 54 8 8 5 75
37. Adam Gramblička1 GAMČA 1 60 8? 6? ? 74
38. Miroslav Harag4 GCM 1 32 8 8 8 8 6 0 70
39. Adam Zahradník3 GMetBA 3 57 0 8? 4 69
40. Veronika Paulovičová2 GBZA 1 48 8? 8? 2? 66
41. Benjamín Benčík3 GJH 1 55 8 0 63
42. Oszkár Urbán2 GPošKE 1 60 60
Klára Pernicová3 Iná škola 1 60 60
Stanislav Bezák1 ŠpMNDaG 2 40 8? 8? 4? 60
45. Anton Vojtko1 GJH 1 58 58
Ivan Trencansky1 GSárBA 1 58 58
47. Viktor Závodský1 GJH 1 39 8? 8? 0 55
48. Martin Kopčány1 GBrez 1 0 8? 8? 8? 8? 20 52
49. Filip Gura1 vdp 1 39 8? 4 51
Adrianka Janáčková3 ŠpMNDaG 4 27 8? 8 6? 2? 51
51. Ondrej Bublavý3 GĽŠTN 1 48 48
52. Richard Žilinčík3 GSFza 1 0 8? 8? 0? 6? 16 6? 44
53. Matej Zigo1 ŠpMNDaG 1 43 43
Anna Semková1 GAMČA 1 31 8? 4? 0 43
55. Martin Martis2 ŠpMNDaG 1 16 8 8 2 8 42
56. Alica Dományová9zš GAMČA 1 0 8? 8? 8? 8? 8? 40
57. Timea Jakubócyová3 GBAS 1 23 8 8 39
58. Timotej Bezák8zš ŠpMNDaG 1 24 8 6 0 38
59. Jakub Skaloš2 ŠpMNDaG 1 37 37
Boris Savov3 GHMich 1 37 37
61. Štefan Slavkovský3 GPUK 2 35 35
62. Timotej Sinkovic1 GAMČA 1 34 34
63. Filip Brutovský2 GALEJE 1 32 32
Matúš Remeň4 GCM 1 16 8 8 32
Adam Garafa2 GPošKE 1 0 8? 8? 8? 8? 32
66. Peter Kochelka2 GJGT 1 18 8? 4? 30
67. Samuel Stanek2 GAMČA 2 28 0 28
68. Vanesa Smoľaková1 SPlPO 1 12 8 4 2 0 26
Samuel Kocúr4 GNám 1 0 8? 8? 2 6 0 2 26
70. Viliam Gottweis7zš GAMČA 1 16 8 24
Ondrej Alexaj3 GTatPP 1 12 8 4 24
72. Filip Frgelec1 GJGT 1 23 23
73. Lukáš Tomoszek2 Iná škola 1 22 22
74. Csaba Daniel Farkaš2 Iná škola 1 21 21
75. Pavol Biačko3 GHMich 1 20 20
Timotej Leginus8zš zshabovka 1 20 20
Kristýna Prokopová4 Iná škola 1 20 20
Tomáš Greš3 SPlPO 1 12 8 0 20
Maximilián Pándy2 GPošKE 1 12 8 20
80. Barbora Marcinčáková1 GALEJE 1 18 18
81. Jaro Vybo2 GJH 1 16 16
Marek Danihel4 GĽŠTN 1 16 0 16
Terézia Strišovská4 GJH 1 16 16
Tomáš Žalobín1 GPošKE 1 16 16
Adam Marhefka4 GPUK 1 16 16
Peter Kosorin4 GLevic 1 16 16
Dávid Kolembus2 Leaf 1 12 4 16
Minh Dang Huy2 GJH 2 8 8 0 16
Martin Ragan3 SPlPO 1 8 8 16
Liam Pach1 GHubBA 1 4 8 4 16
Marek Ličko2 SPŠJM 1 0 8? 8? 0 16
Adam Debnár3 piaristi-pd 1 0 8 8 16
Stanislav Gurtňa1 GJH 1 0 8 8 16
94. Marek Drozdík4 Iná škola 1 14 14
Ignác Borový3 Stvrdo 1 0 8? 6 14
96. Katarína Krupková4 GPUK 1 12 12
Matúš Hladký2 ŠpMNDaG 1 12 12
Ivan Gajdos4 Iná škola 1 12 12
Marko Poľanský2 SPlPO 1 12 12
Martin Karšai3 GAMČA 1 12 12
Matúš Rastislav Kuzma3 Iná škola 1 12 12
102. Tomáš Šimek3 ŠpMNDaG 3 0 0 8 2 10
103. Paulína Dujavová2 GJAR 1 8 8
Maroš Studenič3 GJH 2 8 8
Matej Štencel3 GPošKE 1 8 8
Filip Rábara2 GHolTT 1 8 8
Jakub Dóka3 GMetBA 1 8 8
Pavol Kyčina3 GLipMi 2 0 8 8 8
Samuel Králik3 Iná škola 1 0 8 8
Michal Backa3 Iná škola 1 0 8 8
111. Matej Novosad2 ŠpMNDaG 1 5 5
112. Katarína Marcinčáková4 GALEJE 1 4 4
Gregor Palkovský2 GMA 1 4 4
Andrej T. Dobrev3 GJH 2 4 4
Denis Boyko3 GJH 1 4 4
Jitka Muravská4 GAMČA 4 0 4 4
117. Timea Szöllősová4 GAMČA 4 0 0
Matúš Hubinský3 GĽŠTN 1 0 0
Filip Makara2 GAMČA 1 0 0
Jaroslav Louma2 Iná škola 1 0 0
Marián Gomola4 GČadca 1 0 0
Karin Paulínyová1 GJH 1 0 0
Michal Barnáš1 GMetBA 1 0 0
Patrik Baran2 GPUK 1 0 0
Gabriel Lukáš2 Iná škola 1 0 0 0
Vladimír Uhlík4 Iná škola 1 0 0 0
Doprogramovanie do: 24. august 2020 23:59
10 dní
Popisy už neodovzdávajte. Ešte stále však môžete odosielať vaše programy, za ktoré dostanete časť bodov.
# Meno: R. Škola Level P 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Adam Rajsky3 GJH 1 100 8? 8? 8? 8? 20 8? 8? 152
2. Jakub Konc1 GPárNR 1 98 8? 8? 8? 8? 20 8? 0 4 150
3. Samuel Longauer2 GJH 1 94 8? 8? 8? 8? 16 4 142
4. Alex Diko1 GJH 1 82 8? 8? 8? 8? 18 132
5. Šárka Macáková7zš SZScenada 1 81 8? 8? 8? 8? 18 131
6. Daniel Kaiser2 GJH 1 92 8 8 0 108
7. Zdeněk Pezlar2 GKJBrn 1 82 8? 8? ? 4? 102
Tomáš Kubrický8zš zskroke 1 73 8? 8? 5? 8? 102
9. Jakub Drobný2 ŠpMNDaG 1 65 8? 8? 2? 8? 6 0 97
10. Samuel Banas3 Leaf 1 53 8? 8? 8? 6? 11 94
11. Erik Tóth1 GJH 1 78 8? 0? ? ? 86
12. Martin Kalab2 ŠpMNDaG 1 61 8 8 8 0 85
13. Samuel Wittlinger3 GJH 1 84 84
14. Jakub Judiny3 GĽŠTN 1 53 8? 8? 2? 8? ? 79
15. Ivan Kushpel2 GAMČA 1 64 6 8 0 78
16. Matej Haverlík2 GJH 1 60 8? 8? ? 76
17. Michal Tkacik2 GHMich 1 54 8 8 5 75
18. Adam Gramblička1 GAMČA 1 60 8? 6? ? 74
19. Miroslav Harag4 GCM 1 32 8 8 8 8 6 0 70
20. Veronika Paulovičová2 GBZA 1 48 8? 8? 2? 66
21. Benjamín Benčík3 GJH 1 55 8 0 63
22. Oszkár Urbán2 GPošKE 1 60 60
Klára Pernicová3 Iná škola 1 60 60
24. Anton Vojtko1 GJH 1 58 58
Ivan Trencansky1 GSárBA 1 58 58
26. Viktor Závodský1 GJH 1 39 8? 8? 0 55
27. Martin Kopčány1 GBrez 1 0 8? 8? 8? 8? 20 52
28. Filip Gura1 vdp 1 39 8? 4 51
29. Ondrej Bublavý3 GĽŠTN 1 48 48
30. Richard Žilinčík3 GSFza 1 0 8? 8? 0? 6? 16 6? 44
31. Matej Zigo1 ŠpMNDaG 1 43 43
Anna Semková1 GAMČA 1 31 8? 4? 0 43
33. Martin Martis2 ŠpMNDaG 1 16 8 8 2 8 42
34. Alica Dományová9zš GAMČA 1 0 8? 8? 8? 8? 8? 40
35. Timea Jakubócyová3 GBAS 1 23 8 8 39
36. Timotej Bezák8zš ŠpMNDaG 1 24 8 6 0 38
37. Jakub Skaloš2 ŠpMNDaG 1 37 37
Boris Savov3 GHMich 1 37 37
39. Timotej Sinkovic1 GAMČA 1 34 34
40. Filip Brutovský2 GALEJE 1 32 32
Matúš Remeň4 GCM 1 16 8 8 32
Adam Garafa2 GPošKE 1 0 8? 8? 8? 8? 32
43. Peter Kochelka2 GJGT 1 18 8? 4? 30
44. Vanesa Smoľaková1 SPlPO 1 12 8 4 2 0 26
Samuel Kocúr4 GNám 1 0 8? 8? 2 6 0 2 26
46. Viliam Gottweis7zš GAMČA 1 16 8 24
Ondrej Alexaj3 GTatPP 1 12 8 4 24
48. Filip Frgelec1 GJGT 1 23 23
49. Lukáš Tomoszek2 Iná škola 1 22 22
50. Csaba Daniel Farkaš2 Iná škola 1 21 21
51. Pavol Biačko3 GHMich 1 20 20
Timotej Leginus8zš zshabovka 1 20 20
Kristýna Prokopová4 Iná škola 1 20 20
Tomáš Greš3 SPlPO 1 12 8 0 20
Maximilián Pándy2 GPošKE 1 12 8 20
56. Barbora Marcinčáková1 GALEJE 1 18 18
57. Jaro Vybo2 GJH 1 16 16
Marek Danihel4 GĽŠTN 1 16 0 16
Terézia Strišovská4 GJH 1 16 16
Tomáš Žalobín1 GPošKE 1 16 16
Adam Marhefka4 GPUK 1 16 16
Peter Kosorin4 GLevic 1 16 16
Dávid Kolembus2 Leaf 1 12 4 16
Martin Ragan3 SPlPO 1 8 8 16
Liam Pach1 GHubBA 1 4 8 4 16
Marek Ličko2 SPŠJM 1 0 8? 8? 0 16
Adam Debnár3 piaristi-pd 1 0 8 8 16
Stanislav Gurtňa1 GJH 1 0 8 8 16
69. Marek Drozdík4 Iná škola 1 14 14
Ignác Borový3 Stvrdo 1 0 8? 6 14
71. Katarína Krupková4 GPUK 1 12 12
Matúš Hladký2 ŠpMNDaG 1 12 12
Ivan Gajdos4 Iná škola 1 12 12
Marko Poľanský2 SPlPO 1 12 12
Martin Karšai3 GAMČA 1 12 12
Matúš Rastislav Kuzma3 Iná škola 1 12 12
77. Paulína Dujavová2 GJAR 1 8 8
Matej Štencel3 GPošKE 1 8 8
Filip Rábara2 GHolTT 1 8 8
Jakub Dóka3 GMetBA 1 8 8
Samuel Králik3 Iná škola 1 0 8 8
Michal Backa3 Iná škola 1 0 8 8
83. Matej Novosad2 ŠpMNDaG 1 5 5
84. Katarína Marcinčáková4 GALEJE 1 4 4
Gregor Palkovský2 GMA 1 4 4
Denis Boyko3 GJH 1 4 4
87. Matúš Hubinský3 GĽŠTN 1 0 0
Filip Makara2 GAMČA 1 0 0
Jaroslav Louma2 Iná škola 1 0 0
Marián Gomola4 GČadca 1 0 0
Karin Paulínyová1 GJH 1 0 0
Michal Barnáš1 GMetBA 1 0 0
Patrik Baran2 GPUK 1 0 0
Gabriel Lukáš2 Iná škola 1 0 0 0
Vladimír Uhlík4 Iná škola 1 0 0 0
Doprogramovanie do: 24. august 2020 23:59
10 dní
Popisy už neodovzdávajte. Ešte stále však môžete odosielať vaše programy, za ktoré dostanete časť bodov.
# Meno: R. Škola Level P 2 3 4 5 6 7 8
1. Adam Rajsky3 GJH 1 96 8? 8? 8? 20 8? 8? 148
2. Jakub Konc1 GPárNR 1 78 8? 8? 8? 20 8? 0 4 130
3. Václav Janáček3 GKJBrn 2 81 8? 8? 8? 20 4? 129
4. Nadiya Balanchuk3 GBAS 2 87 8? 8? 19 4 126
5. Samuel Longauer2 GJH 1 76 8? 8? 8? 16 4 120
6. Martin Belluš1 GAMČA 2 74 8? 8? 8? 8? 106
7. Martin Opat3 GĽŠTN 2 75 8? 8? 6? 6? 2? 105
8. Alex Diko1 GJH 1 62 8? 8? 8? 18 104
9. Šárka Macáková7zš SZScenada 1 61 8? 8? 8? 18 103
10. Kristina Rybarova3 GĽŠTN 2 67 8? 2? 8? 8 6? 99
11. Matej Kliment2 Leaf 2 79 8? 8? 95
12. Terézia Gurová3 Leaf 2 75 8? 8? 0? 91
13. Emma Baďurová3 GĽŠTN 2 65 8? 2? 8? 3 86
14. Jakub Kliment3 GJGT 2 69 8? ? 6? 83
15. Marianna Hronská3 GBAS 2 48 8? 8? 8? 9 81
16. Daniel Kaiser2 GJH 1 72 8 0 80
17. Michal Urban1 GAMČA 2 70 8? ? ? 78
18. Tomáš Kubrický8zš zskroke 1 54 8? 5? 8? 75
19. Zdeněk Pezlar2 GKJBrn 1 62 8? ? 4? 74
20. Jakub Drobný2 ŠpMNDaG 1 45 8? 2? 8? 6 0 69
21. Samuel Banas3 Leaf 1 34 8? 8? 6? 11 67
22. Samuel Wittlinger3 GJH 1 64 64
23. Stanislav Bezák1 ŠpMNDaG 2 40 8? 8? 4? 60
24. Erik Tóth1 GJH 1 58 0? ? ? 58
Martin Kalab2 ŠpMNDaG 1 42 8 8 0 58
26. Miroslav Harag4 GCM 1 24 8 8 8 6 0 54
27. Ivan Kushpel2 GAMČA 1 44 8 0 52
Jakub Judiny3 GĽŠTN 1 34 8? 2? 8? ? 52
29. Martin Kopčány1 GBrez 1 0 8? 8? 8? 20 44
30. Richard Žilinčík3 GSFza 1 0 8? 0? 6? 16 6? 36
31. Štefan Slavkovský3 GPUK 2 35 35
32. Alica Dományová9zš GAMČA 1 0 8? 8? 8? 8? 32
33. Samuel Stanek2 GAMČA 2 28 0 28
34. Minh Dang Huy2 GJH 2 8 8 0 16
35. Maroš Studenič3 GJH 2 8 8
Pavol Kyčina3 GLipMi 2 0 8 8
37. Gregor Palkovský2 GMA 1 4 4
Andrej T. Dobrev3 GJH 2 4 4
Doprogramovanie do: 24. august 2020 23:59
10 dní
Popisy už neodovzdávajte. Ešte stále však môžete odosielať vaše programy, za ktoré dostanete časť bodov.
# Meno: R. Škola Level P 3 4 5 6 7 8
1. Jan Gottweis1 GMA 3 96 8? 8? 20 8? 8? 0 148
2. Adam Rajsky3 GJH 1 76 8? 8? 20 8? 8? 128
3. Jakub Konc1 GPárNR 1 58 8? 8? 20 8? 0 4 106
4. Václav Janáček3 GKJBrn 2 61 8? 8? 20 4? 101
5. Michal Farnbauer3 GAMČA 3 100 100
6. Nadiya Balanchuk3 GBAS 2 68 8? 19 4 99
7. Ela Vojtková2 GAMČA 3 78 8? 8? 2 ? 96
8. Samuel Longauer2 GJH 1 57 8? 8? 16 4 93
9. Martin Opat3 GĽŠTN 2 58 8? 6? 6? 2? 80
10. Martin Belluš1 GAMČA 2 54 8? 8? 8? 78
11. Šárka Macáková7zš SZScenada 1 41 8? 8? 18 75
12. Kristina Rybarova3 GĽŠTN 2 47 2? 8? 8 6? 71
13. Adam Zahradník3 GMetBA 3 57 0 8? 4 69
14. Matej Kliment2 Leaf 2 59 8? 67
15. Terézia Gurová3 Leaf 2 55 8? 0? 63
16. Jakub Kliment3 GJGT 2 49 ? 6? 55
17. Daniel Kaiser2 GJH 1 52 0 52
18. Michal Urban1 GAMČA 2 50 ? ? 50
19. Tomáš Kubrický8zš zskroke 1 34 5? 8? 47
20. Samuel Wittlinger3 GJH 1 44 44
21. Erik Tóth1 GJH 1 38 ? ? 38
22. Stanislav Bezák1 ŠpMNDaG 2 20 8? 4? 32
23. Richard Žilinčík3 GSFza 1 0 0? 6? 16 6? 28
24. Ivan Kushpel2 GAMČA 1 24 0 24
Alica Dományová9zš GAMČA 1 0 8? 8? 8? 24
26. Tomáš Šimek3 ŠpMNDaG 3 0 0 8 2 10
Samuel Kocúr4 GNám 1 0 2 6 0 2 10
28. Gregor Palkovský2 GMA 1 4 4
Doprogramovanie do: 24. august 2020 23:59
10 dní
Popisy už neodovzdávajte. Ešte stále však môžete odosielať vaše programy, za ktoré dostanete časť bodov.
# Meno: R. Škola Level P 4 5 6 7 8
1. Jiří Kalvoda3 GKJBrn 4 98 8? 20 8? 8? 8? 150
2. Martin Štěpánek1 GJH 4 99 8? 20 8? 8? 6? 149
3. Eliška Macáková9zš SZScenada 4 96 8? 20 8? 8? 8? 148
4. Matej Urban3 GAMČA 4 101 8? 18 8? 8? 143
5. Jan Gottweis1 GMA 3 76 8? 20 8? 8? 0 120
6. Adam Rajsky3 GJH 1 56 8? 20 8? 8? 100
7. Lucia Krajčoviechová4 GJH 4 81 0 6 6 93
8. Michal Farnbauer3 GAMČA 3 88 88
9. Jakub Konc1 GPárNR 1 38 8? 20 8? 0 4 78
10. Václav Janáček3 GKJBrn 2 41 8? 20 4? 73
11. Ela Vojtková2 GAMČA 3 58 8? 2 ? 68
12. Martin Opat3 GĽŠTN 2 39 6? 6? 2? 53
13. Adrianka Janáčková3 ŠpMNDaG 4 27 8? 8 6? 2? 51
14. Šárka Macáková7zš SZScenada 1 22 8? 18 48
15. Tomáš Šimek3 ŠpMNDaG 3 0 8 2 10
16. Samuel Kocúr4 GNám 1 0 6 0 2 8
17. Jitka Muravská4 GAMČA 4 0 4 4

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní