Koniec kola: 5. august 2019 23:59
17 days
# Meno: R. Škola Level P 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Jiří Kalvoda2 GKJBrn 1 99 20 8? 12? 8? 8? 8? 155
2. Matej Kliment1 Leaf 1 86 8 8 20 8 12 142
3. Martin Štěpánek9zš GJH 1 88 20 8 12 8 136
4. Michal Staník4 GĽŠTN 4 88 8 0 8 12 8 8 8 132
Jan Gottweis9zš GMA 1 84 8 0 20 8 12 0 132
6. Rastislav Budinský3 GĽŠTN 1 85 8 8 20 8 129
7. Pavol Kyčina2 GLipMi 1 81 8 8 20 8 125
Jakub Kliment2 GTajBB 1 69 8 8 20 8 12 8 125
Michal Farnbauer2 Iná škola 2 69 8 8 20 8 12 8 125
10. Eliška Macáková8zš SZScenada 4 78.5 8? 12? 8 8 8 122.5
11. Matej Urban2 GAMČA 4 77 8 12 8 8 8 121
12. Andrej T. Dobrev2 GJH 1 84 8 0 4 12 8 2 118
Adrianka Janáčková2 ŠpMNDaG 2 70 8? 20 12 8 118
14. Nadiya Balanchuk2 BiGSuč 1 86 8 0 8 12 114
15. Štefan Slavkovský2 GPUK 1 52 8 8 20 8 3 8 104
16. Martin Belluš9zš GAMČA 1 57 8 8 20 8 0 101
Adam Zahradník2 GMetBA 1 45 8 8 20 8 12 4 0 101
18. Ela Vojtková1 GAMČA 1 63 8 8 20 99
19. Martin Opat2 GĽŠTN 1 54 8 8 20 8 98
20. Minh Dang Huy1 GJH 1 52 8 8 20 6 3 97
21. Martin Kalab1 ŠpMNDaG 1 57 8 20 8 0 0 2 95
22. Katarína Demčáková3 GPošKE 1 45 8 20 8 8 89
23. Adam Gramblička9zš GAMČA 1 38 8 8 20 8 82
24. Lukáš Gáborik2 GTajBB 2 24 8 20 8 12 6 78
25. Timea Szöllősová3 GAMČA 4 48 8? 12? 8? 76
26. Michal Urban9zš GAMČA 1 34 8 20 8 3 0 73
27. Miro Macko3 Leaf 2 70 70
Denis Pojezdal3 GĽŠTN 1 70 70
29. Terézia Gurová2 Leaf 1 69 69
30. Lucia Krajčoviechová3 GJH 4 63 63
31. Michal Krulich1 GĽŠTN 1 45 8 0 8 61
32. Gabriela Šavelová3 GAMČA 2 59 59
Patrik Kunec1 GLSBar 1 59 59
34. Martin Koutenský3 GAMČA 2 58 58
Kristina Rybarova2 GĽŠTN 1 56 2 58
Marek Danihel3 GĽŠTN 1 22 8 8 20 58
37. Stanislav Bezák9zš ŠpMNDaG 1 55 55
38. Marianna Hronská2 BiGSuč 1 52 52
Emma Baďurová2 GĽŠTN 1 44 8 52
40. Jitka Muravská3 GAMČA 3 51 51
Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 1 51 51
42. Patrik Fábrik1 piaristi-pd 1 50 50
43. Samuel Stanek1 GAMČA 1 49 49
Maroš Studenič2 GJH 1 41 8 0 49
45. Adam Garafa1 GPošKE 1 47 47
Martin Nemjo2 GAlKE 1 47 47
47. Jakub Parada3 GAMČA 4 42 0 42
Marcel Palaj4 GHroZV 1 24 8 8 2 0 42
49. Samuel Banas2 Leaf 1 40 40
50. Matej Repa9zš GAMČA 1 39 39
51. Timea Jakubócyová2 BiGSuč 1 38 38
Martin Martis1 ŠpMNDaG 1 22 8 0 8 38
53. Jakub Skaloš1 ŠpMNDaG 1 8 8 1 8 12 0 0 37
54. Sabína Samporová4 GMerTT 1 19 8 8 0 35
55. Tomáš Greš2 SPlPO 1 33 33
Matúš Hubinský2 GĽŠTN 1 25 8 33
57. Viktor Závodský9zš vdp 1 32 32
58. Adam Krídl4 GSkal 1 22 8 0 0 30
Jakub Drobný1 ŠpMNDaG 1 13 8 9 30
60. Samuel Čavoj4 GTajBB 3 8 20 28
61. Terézia Strišovská3 GJH 1 27 0 27
62. Šárka Macáková6zš SZScenada 1 19 4 23
63. Jozef Fülöp3 GAMČA 4 22 22
64. Pavol Kollár4 GAMČA 1 20 20
Ivan Kushpel1 GAMČA 1 20 20
Matej Lukáčik1 Iná škola 1 20 20
Automagický Hadík-Zahradnik2 GMetBA 1 0 20 20
68. Jakub Gál1 Iná škola 1 17 2 19
69. Tomáš Volf2 GJH 1 16 16
Richard Volcko3 GLSBar 1 16 16
71. Dann Mosný2 GJH 1 15 15
72. Matej Hanus3 GPošKE 1 14 14
Matej Jurčák3 GNám 2 6 8 8 14
74. Martin Ragan2 SPlPO 1 11 2 13
75. Samuel Wittlinger3 GJH 1 12 12
Jakub Konc9zš GPárNR 1 12 12
77. Pavol Pivko1 GAMČA 1 11.5 11.5
78. Benjamín Benčík2 GJH 1 11 11
Martin Pribylina3 SGŽP 1 11 11
Ourworld Marionette2 GJH 1 11 11
81. Katarína Krupková3 GPUK 1 9 9
82. Jozef Číž4 GJH 4 8 8 8
Eduard Ruisl4 GMerTT 2 8 0 8
Michal Kodad3 Iná škola 2 8 8
Matej Novosad1 ŠpMNDaG 1 8 8
Jozef Kyčina9zš GPezin 1 8 8
Michal Tkacik1 GHMich 1 8 8
Petr Šigut3 ŠpMNDaG 1 8 8
Daniel Kaiser2 GJH 1 0 8? 8
Edo Hopfer4 GPošKE 1 0 8 8
91. András Gáspár1 GFiľak 1 7 7
92. Michal Škvarka1 ŠpMNDaG 1 6 6
93. Ondrej Alexaj2 GTatPP 1 0 4 0 4
94. Ivan Kotora3 ŠpMNDaG 1 3 3
Martin Bucko2 GAMČA 1 3 3
Filip Makara1 GAMČA 1 3 3
97. Ondrej Baranovič4 GAMČA 4 2 2
Katarína Marcinčáková3 GAlKE 1 2 2
Veronika Patakyová3 GSečov 1 2 2
Lívia Plachetková1 Iná škola 1 2 2
101. Daniel Oravec4 GVarZA 4 0 8 0 0
Samuel Krajči4 GAlKE 3 0 0
Matej Zigo9zš ŠpMNDaG 1 0 0
Viktória Pravdová2 GJH 1 0 0
Anton Vojtko9zš GJH 1 0 0
Jakub Judiny2 GĽŠTN 1 0 0 0
Filip Jediný2 vdp 1 0 0
Martin Marcinčák8zš zsfabke 1 0 0
Samuel Králik2 Iná škola 1 0 0
Daniel Medveď4 GTajBB 2 0 0 0
Filip Csonka4 GAlKE 2 0 8 0 0
Samuel Longauer1 GJH 1 0 0 0
Koniec kola: 5. august 2019 23:59
17 days
# Meno: R. Škola Level P 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Jiří Kalvoda2 GKJBrn 1 99 20 8? 12? 8? 8? 8? 155
2. Matej Kliment1 Leaf 1 86 8 8 20 8 12 142
3. Martin Štěpánek9zš GJH 1 88 20 8 12 8 136
4. Jan Gottweis9zš GMA 1 84 8 0 20 8 12 0 132
5. Rastislav Budinský3 GĽŠTN 1 85 8 8 20 8 129
6. Pavol Kyčina2 GLipMi 1 81 8 8 20 8 125
Jakub Kliment2 GTajBB 1 69 8 8 20 8 12 8 125
8. Andrej T. Dobrev2 GJH 1 84 8 0 4 12 8 2 118
9. Nadiya Balanchuk2 BiGSuč 1 86 8 0 8 12 114
10. Štefan Slavkovský2 GPUK 1 52 8 8 20 8 3 8 104
11. Martin Belluš9zš GAMČA 1 57 8 8 20 8 0 101
Adam Zahradník2 GMetBA 1 45 8 8 20 8 12 4 0 101
13. Ela Vojtková1 GAMČA 1 63 8 8 20 99
14. Martin Opat2 GĽŠTN 1 54 8 8 20 8 98
15. Minh Dang Huy1 GJH 1 52 8 8 20 6 3 97
16. Martin Kalab1 ŠpMNDaG 1 57 8 20 8 0 0 2 95
17. Katarína Demčáková3 GPošKE 1 45 8 20 8 8 89
18. Adam Gramblička9zš GAMČA 1 38 8 8 20 8 82
19. Michal Urban9zš GAMČA 1 34 8 20 8 3 0 73
20. Denis Pojezdal3 GĽŠTN 1 70 70
21. Terézia Gurová2 Leaf 1 69 69
22. Michal Krulich1 GĽŠTN 1 45 8 0 8 61
23. Patrik Kunec1 GLSBar 1 59 59
24. Kristina Rybarova2 GĽŠTN 1 56 2 58
Marek Danihel3 GĽŠTN 1 22 8 8 20 58
26. Stanislav Bezák9zš ŠpMNDaG 1 55 55
27. Marianna Hronská2 BiGSuč 1 52 52
Emma Baďurová2 GĽŠTN 1 44 8 52
29. Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 1 51 51
30. Patrik Fábrik1 piaristi-pd 1 50 50
31. Samuel Stanek1 GAMČA 1 49 49
Maroš Studenič2 GJH 1 41 8 0 49
33. Adam Garafa1 GPošKE 1 47 47
Martin Nemjo2 GAlKE 1 47 47
35. Marcel Palaj4 GHroZV 1 24 8 8 2 0 42
36. Samuel Banas2 Leaf 1 40 40
37. Matej Repa9zš GAMČA 1 39 39
38. Timea Jakubócyová2 BiGSuč 1 38 38
Martin Martis1 ŠpMNDaG 1 22 8 0 8 38
40. Jakub Skaloš1 ŠpMNDaG 1 8 8 1 8 12 0 0 37
41. Sabína Samporová4 GMerTT 1 19 8 8 0 35
42. Tomáš Greš2 SPlPO 1 33 33
Matúš Hubinský2 GĽŠTN 1 25 8 33
44. Viktor Závodský9zš vdp 1 32 32
45. Adam Krídl4 GSkal 1 22 8 0 0 30
Jakub Drobný1 ŠpMNDaG 1 13 8 9 30
47. Terézia Strišovská3 GJH 1 27 0 27
48. Šárka Macáková6zš SZScenada 1 19 4 23
49. Pavol Kollár4 GAMČA 1 20 20
Ivan Kushpel1 GAMČA 1 20 20
Matej Lukáčik1 Iná škola 1 20 20
Automagický Hadík-Zahradnik2 GMetBA 1 0 20 20
53. Jakub Gál1 Iná škola 1 17 2 19
54. Tomáš Volf2 GJH 1 16 16
Richard Volcko3 GLSBar 1 16 16
56. Dann Mosný2 GJH 1 15 15
57. Matej Hanus3 GPošKE 1 14 14
58. Martin Ragan2 SPlPO 1 11 2 13
59. Samuel Wittlinger3 GJH 1 12 12
Jakub Konc9zš GPárNR 1 12 12
61. Pavol Pivko1 GAMČA 1 11.5 11.5
62. Benjamín Benčík2 GJH 1 11 11
Martin Pribylina3 SGŽP 1 11 11
Ourworld Marionette2 GJH 1 11 11
65. Katarína Krupková3 GPUK 1 9 9
66. Matej Novosad1 ŠpMNDaG 1 8 8
Jozef Kyčina9zš GPezin 1 8 8
Michal Tkacik1 GHMich 1 8 8
Petr Šigut3 ŠpMNDaG 1 8 8
Daniel Kaiser2 GJH 1 0 8? 8
Edo Hopfer4 GPošKE 1 0 8 8
72. András Gáspár1 GFiľak 1 7 7
73. Michal Škvarka1 ŠpMNDaG 1 6 6
74. Ondrej Alexaj2 GTatPP 1 0 4 0 4
75. Ivan Kotora3 ŠpMNDaG 1 3 3
Martin Bucko2 GAMČA 1 3 3
Filip Makara1 GAMČA 1 3 3
78. Katarína Marcinčáková3 GAlKE 1 2 2
Veronika Patakyová3 GSečov 1 2 2
Lívia Plachetková1 Iná škola 1 2 2
81. Matej Zigo9zš ŠpMNDaG 1 0 0
Viktória Pravdová2 GJH 1 0 0
Anton Vojtko9zš GJH 1 0 0
Jakub Judiny2 GĽŠTN 1 0 0 0
Filip Jediný2 vdp 1 0 0
Martin Marcinčák8zš zsfabke 1 0 0
Samuel Králik2 Iná škola 1 0 0
Samuel Longauer1 GJH 1 0 0 0
Koniec kola: 5. august 2019 23:59
17 days
# Meno: R. Škola Level P 2 3 4 5 6 7 8
1. Jiří Kalvoda2 GKJBrn 1 99 20 8? 12? 8? 8? 8? 155
2. Michal Farnbauer2 Iná škola 2 69 8 20 8 12 8 125
3. Martin Štěpánek9zš GJH 1 72 20 8 12 8 120
4. Adrianka Janáčková2 ŠpMNDaG 2 70 8? 20 12 8 118
5. Matej Kliment1 Leaf 1 67 8 20 8 12 115
6. Jakub Kliment2 GTajBB 1 50 8 20 8 12 8 106
7. Jan Gottweis9zš GMA 1 65 0 20 8 12 0 105
8. Rastislav Budinský3 GĽŠTN 1 66 8 20 8 102
9. Andrej T. Dobrev2 GJH 1 68 0 4 12 8 2 94
10. Nadiya Balanchuk2 BiGSuč 1 67 0 8 12 87
11. Štefan Slavkovský2 GPUK 1 32 8 20 8 3 8 79
12. Adam Zahradník2 GMetBA 1 26 8 20 8 12 4 0 78
Lukáš Gáborik2 GTajBB 2 24 8 20 8 12 6 78
14. Miro Macko3 Leaf 2 70 70
Minh Dang Huy1 GJH 1 33 8 20 6 3 70
16. Katarína Demčáková3 GPošKE 1 25 20 8 8 61
17. Gabriela Šavelová3 GAMČA 2 59 59
18. Martin Koutenský3 GAMČA 2 58 58
19. Michal Urban9zš GAMČA 1 26 20 8 3 0 57
20. Denis Pojezdal3 GĽŠTN 1 51 51
21. Jakub Skaloš1 ŠpMNDaG 1 0 1 8 12 0 0 21
22. Matej Jurčák3 GNám 2 6 8 14
23. Eduard Ruisl4 GMerTT 2 8 0 8
Michal Kodad3 Iná škola 2 8 8
25. Daniel Medveď4 GTajBB 2 0 0 0
Filip Csonka4 GAlKE 2 0 0 0
Koniec kola: 5. august 2019 23:59
17 days
# Meno: R. Škola Level P 3 4 5 6 7 8
1. Jiří Kalvoda2 GKJBrn 1 88 20 8? 12? 8? 8? 8? 144
2. Michal Farnbauer2 Iná škola 2 69 20 8 12 8 117
3. Martin Štěpánek9zš GJH 1 54 20 8 12 8 102
4. Adrianka Janáčková2 ŠpMNDaG 2 50 20 12 8 90
5. Matej Kliment1 Leaf 1 49 20 8 12 89
6. Andrej T. Dobrev2 GJH 1 53 4 12 8 2 79
Jakub Kliment2 GTajBB 1 31 20 8 12 8 79
8. Pavol Kyčina2 GLipMi 1 42 20 8 70
9. Nadiya Balanchuk2 BiGSuč 1 48 0 8 12 68
10. Adam Zahradník2 GMetBA 1 18 20 8 12 4 0 62
Lukáš Gáborik2 GTajBB 2 16 20 8 12 6 62
12. Štefan Slavkovský2 GPUK 1 17 20 8 3 8 56
13. Jitka Muravská3 GAMČA 3 51 51
Martin Kalab1 ŠpMNDaG 1 21 20 8 0 0 2 51
15. Miro Macko3 Leaf 2 50 50
16. Martin Opat2 GĽŠTN 1 16 20 8 44
17. Katarína Demčáková3 GPošKE 1 6 20 8 8 42
18. Terézia Gurová2 Leaf 1 29 29
19. Samuel Čavoj4 GTajBB 3 8 20 28
20. Patrik Kunec1 GLSBar 1 21 21
Kristina Rybarova2 GĽŠTN 1 19 2 21
Michal Krulich1 GĽŠTN 1 13 8 21
23. Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 1 12 12
24. Šárka Macáková6zš SZScenada 1 8 8
25. Jakub Konc9zš GPárNR 1 4 4
26. Matej Hanus3 GPošKE 1 1 1
27. Samuel Krajči4 GAlKE 3 0 0
Koniec kola: 5. august 2019 23:59
17 days
# Meno: R. Škola Level P 4 5 6 7 8
1. Michal Staník4 GĽŠTN 4 88 8 12 8 8 8 132
2. Eliška Macáková8zš SZScenada 4 78.5 8? 12? 8 8 8 122.5
3. Matej Urban2 GAMČA 4 77 8 12 8 8 8 121
4. Jiří Kalvoda2 GKJBrn 1 68 8? 12? 8? 8? 8? 112
5. Michal Farnbauer2 Iná škola 2 49 8 12 8 77
6. Timea Szöllősová3 GAMČA 4 48 8? 12? 8? 76
7. Lucia Krajčoviechová3 GJH 4 63 63
8. Martin Štěpánek9zš GJH 1 34 8 12 8 62
9. Andrej T. Dobrev2 GJH 1 35 4 12 8 2 61
10. Nadiya Balanchuk2 BiGSuč 1 31 8 12 51
11. Adrianka Janáčková2 ŠpMNDaG 2 30 12 8 50
12. Matej Kliment1 Leaf 1 29 8 12 49
13. Jakub Parada3 GAMČA 4 42 42
14. Jakub Kliment2 GTajBB 1 11 8 12 8 39
15. Pavol Kyčina2 GLipMi 1 26 8 34
16. Jitka Muravská3 GAMČA 3 31 31
17. Miro Macko3 Leaf 2 30 30
Adam Zahradník2 GMetBA 1 6 8 12 4 0 30
19. Jozef Fülöp3 GAMČA 4 22 22
20. Martin Opat2 GĽŠTN 1 6 8 14
21. Martin Kalab1 ŠpMNDaG 1 1 8 0 0 2 11
22. Terézia Gurová2 Leaf 1 9 9
23. Jozef Číž4 GJH 4 8 8
Šárka Macáková6zš SZScenada 1 8 8
25. Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 1 4 4
Michal Krulich1 GĽŠTN 1 4 4
Jakub Konc9zš GPárNR 1 4 4
Patrik Kunec1 GLSBar 1 4 4
29. Ondrej Baranovič4 GAMČA 4 2 2
Kristina Rybarova2 GĽŠTN 1 2 2
31. Matej Hanus3 GPošKE 1 1 1

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní