Koniec kola: 3. jún 2019 23:59
11 days
# Meno: R. Škola Level 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Denis Pojezdal3 GĽŠTN 1 8 8 8 8 8 40
Jiří Kalvoda2 GKJBrn 1 8 8 8 8 8 40
Andrej T. Dobrev2 GJH 1 8? 8? 8 8 8 40
4. Rastislav Budinský3 GĽŠTN 1 8 8 6 8 6 36
5. Martin Štěpánek9zš GJH 1 8 8 8 8 2 34
6. Eliška Macáková8zš SZScenada 4 8 8 8 8 0 32
Michal Staník4 GĽŠTN 4 8 8 8 8 32
Pavol Kyčina2 GLipMi 1 8 8 6 6 4 32
9. Terézia Strišovská3 GJH 1 8 3 8 8 27
10. Michal Krulich1 GĽŠTN 1 8? 8? 6 2 0 2 26
11. Jan Gottweis9zš GMA 1 8 8 0 8 24
Martin Kalab1 ŠpMNDaG 1 8? 8 8 0 24
Lukáš Gáborik2 GTajBB 2 8 8 8 24
Nadiya Balanchuk2 BiGSuč 1 8 8 8 0 24
Martin Nemjo2 GAlKE 1 8? 8? 6 2 24
Martin Opat2 GĽŠTN 1 8 8 6 0 2 24
17. Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 1 8 8 6 22
Tomáš Greš2 SPlPO 1 8 8 6 0 22
Matej Kliment1 Leaf 1 8 8 6 0 22
Adam Krídl4 GSkal 1 8 8 6 0 22
Katarína Demčáková3 GPošKE 1 8 8 6 0 22
Patrik Fábrik1 piaristi-pd 1 8 8 6 0 22
Martin Martis1 ŠpMNDaG 1 8 8 6 0 22
24. Marianna Hronská2 BiGSuč 1 8 8 4 20
Pavol Kollár4 GAMČA 1 8 8 4 20
Ivan Kushpel1 GAMČA 1 8 8 4 20
Kristina Rybarova2 GĽŠTN 1 8? 8 4 0 20
28. Jakub Kliment2 GTajBB 1 8 5 6 19
29. Minh Dang Huy1 GJH 1 8 8 2 0 18
30. Jakub Gál1 Iná škola 1 8 3 6 0 17
Adam Zahradník2 GMetBA 1 8 3 6 0 0 17
32. Adrianka Janáčková2 ŠpMNDaG 2 8? 8 16
Lucia Krajčoviechová3 GJH 4 8 8 16
Maroš Studenič2 GJH 1 8 8 16
Marek Danihel3 GĽŠTN 1 8 8 0 0 16
Tomáš Volf2 GJH 1 8 8 0 16
Emma Baďurová2 GĽŠTN 1 8 8 0 16
38. Matej Urban2 GAMČA 4 8 4 3 8 15
39. Terézia Gurová2 Leaf 1 8 5 13
Matej Hanus3 GPošKE 1 8 5 0 13
Matej Lukáčik1 Iná škola 1 8? 5 13
42. Samuel Wittlinger3 GJH 1 0 8 4 12
Jakub Konc9zš GPárNR 1 8 0 4 12
44. Timea Jakubócyová2 BiGSuč 1 8 3 11
Ela Vojtková1 GAMČA 1 8 3 0 11
Benjamín Benčík2 GJH 1 8 3 11
Martin Pribylina3 SGŽP 1 8 3 0 11
Matúš Hubinský2 GĽŠTN 1 8 3 0 11
Samuel Stanek1 GAMČA 1 8 3 0 11
Ourworld Marionette2 GJH 1 8 3 11
51. Jakub Drobný1 ŠpMNDaG 1 2 8 0 0 10
Patrik Kunec1 Iná škola 1 2 8 10
53. Miro Macko3 Leaf 2 8 8
Eduard Ruisl4 GMerTT 2 8 8 0 8
Samuel Banas2 Leaf 1 8 8
Matej Novosad1 ŠpMNDaG 1 8 0 8
Jozef Kycina9zš GPezin 1 8 8
Richard Volcko3 GLSBar 1 8 8
59. András Gáspár1 GFiľak 1 4 3 7
60. Matej Jurčák3 GNám 2 6 6
Michal Škvarka1 ŠpMNDaG 1 6 6
Michal Farnbauer2 GAMČA 2 6 6
63. Samuel Čavoj4 GTajBB 3 4 4
64. Ivan Kotora3 ŠpMNDaG 1 3 3
Katarína Krupková3 GPUK 1 3 3
66. Ondrej Baranovič4 GAMČA 4 8 8 8 2 2
Katarína Marcinčáková3 GAlKE 1 2 2
Veronika Patakyová3 GSečov 1 2 2
69. Jozef Číž4 GJH 4 8? 0
Daniel Oravec4 GVarZA 4 8 0
Jitka Muravská3 GAMČA 3 0 0
Sabína Samporová4 GMerTT 1 0 0
Matej Zigo9zš ŠpMNDaG 1 0 0
Adam Gramblička9zš GAMČA 1 0 0
Martin Belluš9zš GAMČA 1 0 0
Dann Mosný2 GJH 1 0 0
Anton Vojtko9zš GJH 1 0 0
Martin Ragan2 SPlPO 1 0 0
Koniec kola: 3. jún 2019 23:59
11 days
# Meno: R. Škola Level 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Denis Pojezdal3 GĽŠTN 1 8 8 8 8 8 40
Jiří Kalvoda2 GKJBrn 1 8 8 8 8 8 40
Andrej T. Dobrev2 GJH 1 8? 8? 8 8 8 40
4. Rastislav Budinský3 GĽŠTN 1 8 8 6 8 6 36
5. Martin Štěpánek9zš GJH 1 8 8 8 8 2 34
6. Pavol Kyčina2 GLipMi 1 8 8 6 6 4 32
7. Terézia Strišovská3 GJH 1 8 3 8 8 27
8. Michal Krulich1 GĽŠTN 1 8? 8? 6 2 0 2 26
9. Jan Gottweis9zš GMA 1 8 8 0 8 24
Martin Kalab1 ŠpMNDaG 1 8? 8 8 0 24
Nadiya Balanchuk2 BiGSuč 1 8 8 8 0 24
Martin Nemjo2 GAlKE 1 8? 8? 6 2 24
Martin Opat2 GĽŠTN 1 8 8 6 0 2 24
14. Adam Benjamin Plšek9zš GPriev 1 8 8 6 22
Tomáš Greš2 SPlPO 1 8 8 6 0 22
Matej Kliment1 Leaf 1 8 8 6 0 22
Adam Krídl4 GSkal 1 8 8 6 0 22
Katarína Demčáková3 GPošKE 1 8 8 6 0 22
Patrik Fábrik1 piaristi-pd 1 8 8 6 0 22
Martin Martis1 ŠpMNDaG 1 8 8 6 0 22
21. Marianna Hronská2 BiGSuč 1 8 8 4 20
Pavol Kollár4 GAMČA 1 8 8 4 20
Ivan Kushpel1 GAMČA 1 8 8 4 20
Kristina Rybarova2 GĽŠTN 1 8? 8 4 0 20
25. Jakub Kliment2 GTajBB 1 8 5 6 19
26. Minh Dang Huy1 GJH 1 8 8 2 0 18
27. Jakub Gál1 Iná škola 1 8 3 6 0 17
Adam Zahradník2 GMetBA 1 8 3 6 0 0 17
29. Maroš Studenič2 GJH 1 8 8 16
Marek Danihel3 GĽŠTN 1 8 8 0 0 16
Tomáš Volf2 GJH 1 8 8 0 16
Emma Baďurová2 GĽŠTN 1 8 8 0 16
33. Terézia Gurová2 Leaf 1 8 5 13
Matej Hanus3 GPošKE 1 8 5 0 13
Matej Lukáčik1 Iná škola 1 8? 5 13
36. Samuel Wittlinger3 GJH 1 0 8 4 12
Jakub Konc9zš GPárNR 1 8 0 4 12
38. Timea Jakubócyová2 BiGSuč 1 8 3 11
Ela Vojtková1 GAMČA 1 8 3 0 11
Benjamín Benčík2 GJH 1 8 3 11
Martin Pribylina3 SGŽP 1 8 3 0 11
Matúš Hubinský2 GĽŠTN 1 8 3 0 11
Samuel Stanek1 GAMČA 1 8 3 0 11
Ourworld Marionette2 GJH 1 8 3 11
45. Jakub Drobný1 ŠpMNDaG 1 2 8 0 0 10
Patrik Kunec1 Iná škola 1 2 8 10
47. Samuel Banas2 Leaf 1 8 8
Matej Novosad1 ŠpMNDaG 1 8 0 8
Jozef Kycina9zš GPezin 1 8 8
Richard Volcko3 GLSBar 1 8 8
51. András Gáspár1 GFiľak 1 4 3 7
52. Michal Škvarka1 ŠpMNDaG 1 6 6
53. Ivan Kotora3 ŠpMNDaG 1 3 3
Katarína Krupková3 GPUK 1 3 3
55. Katarína Marcinčáková3 GAlKE 1 2 2
Veronika Patakyová3 GSečov 1 2 2
57. Sabína Samporová4 GMerTT 1 0 0
Matej Zigo9zš ŠpMNDaG 1 0 0
Adam Gramblička9zš GAMČA 1 0 0
Martin Belluš9zš GAMČA 1 0 0
Dann Mosný2 GJH 1 0 0
Anton Vojtko9zš GJH 1 0 0
Martin Ragan2 SPlPO 1 0 0
Koniec kola: 3. jún 2019 23:59
11 days
# Meno: R. Škola Level 2 3 4 5 6 7 8
1. Jiří Kalvoda2 GKJBrn 1 8 8 8 8 8 40
2. Denis Pojezdal3 GĽŠTN 1 8 8 8 8 32
Andrej T. Dobrev2 GJH 1 8? 8 8 8 32
4. Rastislav Budinský3 GĽŠTN 1 8 6 8 6 28
5. Martin Štěpánek9zš GJH 1 8 8 8 2 26
6. Lukáš Gáborik2 GTajBB 2 8 8 8 24
7. Adrianka Janáčková2 ŠpMNDaG 2 8? 8 16
8. Miro Macko3 Leaf 2 8 8
Eduard Ruisl4 GMerTT 2 8 0 8
10. Matej Jurčák3 GNám 2 6 6
Michal Farnbauer2 GAMČA 2 6 6
Koniec kola: 3. jún 2019 23:59
11 days
# Meno: R. Škola Level 3 4 5 6 7 8
1. Jiří Kalvoda2 GKJBrn 1 8 8 8 8 8 40
2. Pavol Kyčina2 GLipMi 1 6 6 4 16
3. Michal Krulich1 GĽŠTN 1 6 2 0 2 10
4. Martin Opat2 GĽŠTN 1 6 0 2 8
5. Samuel Čavoj4 GTajBB 3 4 4
Jakub Konc9zš GPárNR 1 0 4 4
Koniec kola: 3. jún 2019 23:59
11 days
# Meno: R. Škola Level 4 5 6 7 8
1. Eliška Macáková8zš SZScenada 4 8 8 8 8 0 32
Michal Staník4 GĽŠTN 4 8 8 8 8 32
Jiří Kalvoda2 GKJBrn 1 8 8 8 8 32
4. Lucia Krajčoviechová3 GJH 4 8 8 16
5. Matej Urban2 GAMČA 4 4 3 8 15
6. Pavol Kyčina2 GLipMi 1 6 4 10
7. Michal Krulich1 GĽŠTN 1 2 0 2 4
Jakub Konc9zš GPárNR 1 0 4 4
9. Ondrej Baranovič4 GAMČA 4 2 2
Martin Opat2 GĽŠTN 1 0 2 2

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní