Chyba v úlohe 4

,

Ahojte,

viacerí ste si možno všimli, že úlohu 4 zatiaľ nikto nevyriešil. Bohužiaľ, chyba bola na našej strane a už sme ju odstránili. Ak si už odovzdal riešenie úlohy 4, bolo automaticky pretestované.

Za vzniknuté komplikácie sa ospravedlňujeme.

2. kolo letnej časti!

,

🥁 Nové kolo je tu a je to naloženka jak blázen! 🎺

0️⃣0️⃣0️⃣ Posledné kolo 39. ročníka prišlo!

0️⃣0️⃣1️⃣ Končiť bude 22.08.

0️⃣1️⃣0️⃣ Veľa šťastia pri riešení úloh. Opäť je tu vidina sústredenia, tak sa snaž a umiestni sa v prvých 36. miestach!

0️⃣1️⃣1️⃣ Nezabudni, že svoj bodový zisk ti môžu zmeniť odovzdané popisy.

1. kolo letnej časti!

,

Zverejnili sme zadania úloh 1. kola letnej časti.

Prajeme Vám príjemne strávené chvíle pri riešení.

2. kolo zimnej časti je tu!

,

Ahojte!

Práve sa začalo 2. kolo zimnej časti 39. ročníka KSP! Zadania nájdete na bežnom mieste, termín kola je 17. januára.

Zverejnené vzoráky

,

Ahojte.

Vzorové riešenia siedmich úloh 1. kola boli zverejnené, takže sa môžete pustiť do doprogramovania. Čas máte do 29. novembra. Vzorák úlohy 7 pribudne v najbližších dňoch.

Predĺženie doprogramovania

,

Ahojte.

Nakoľko so zverejnením vzorových riešení k 1. kolu meškáme, predlžujeme čas na doprogramovanie (za polovicu bodov) do pondelka 29. novembra, aby ste mali dosť času na ich implementáciu. Na vzorové riešenia sa môžete tešiť už čoskoro.

1. Kolo je tu!

,

Ahojte,

práve nám začal dlhoočakávaný 39. ročník KSP! Termín kola je do 1. Novembra 2021. Nebojte, ešte potom budete mať dosť času na doprogramovanie.

Úloha 8

,

Testovacieho škriatka prideleného ku ôsmej úlohe uniesli mimozemšťania, preto budú pri tejto úlohe hodnotené len popisy a to 20 bodmi.

Nezabúdajte však, že kód je ako Raffaello. Viac než tisíc slov. Ak ste teda úlohu už naprogramovali, priložte kód do popisu.

Vzoraky KSP

,

Zjavili sa vzorové riešenia 2. kola KSP. Keďže im to trvalo o týždeň dlhšie, ako chcelo, posunul sa deadline na doprogramovanie, taktiež o týždeň, teda na 22.2.

Go forth and conquer.