LTT 2020

,

Nevieš ešte, čo budeš robiť v lete od 12.8. do 21.8.? Chýbajú ti kamaráti zo seminárov? Chceš zažiť bláznivé dobrodružstvá a naučiť sa niečo nové? Tak potom poď na Letný Tábor Trojstenu. Ako sa zapojiť? Pozri si stránku http://ltt.trojsten.sk/, alebo rovno vyplň nezáväznú prihlášku: https://forms.gle/6MvSkuZekmgdNqWt5

Tešíme sa na Teba

Zmena bodovania 2. úlohy

,

Zistili sme, že testovací škriatok zle bodoval druhú úlohu, a nastavili sme mu nové hodnoty.

Pre vás to znamená len viac bodov, a žiadne popisy. Testovacie vstupy ostávajú nezmenené, a od teraz uvidíte aj na akom útvare váš program nefunguje.

Vianočný darček od vedúcich KSP

,

Určite máte cez prázdniny veľa času a vedúci si vymysleli na čo by ste ho mohli využiť :D Takže ako vianočný darček dostanete ďalšie kolo KSP.

Akadémia a Klub Trojstenu

,

Máš už plány na tento piatok 13.12.? Či je Tvoja odpoveď áno alebo nie, vedz, že organizujeme super akciu Akadémiu Trojstenu. Ide a zaujímavé prednášky z matematiky, fyziky a informatiky, ktoré sa uskutočnia na pôde FMFI UK. Príď sa pozrieť do Bratislavy aj Ty. A keď už tu budeš ostaň aj na Klub!

Vzoráky prvého kola zimnej časti 37. ročníka

,

Na stránke môžete od dnešného dňa nájsť vzorové riešenia zatiaľ bez ukážkovej implementácie. Môžete sa teda pustiť do čítania a programovania týchto riešení a získať tak nejaké body na viac.

Kockatý kalendár

,

Aj tento rok Ti prinášame podrobný prehľad akcií, ktoré organizujeme nielen my, ale aj Riešky, STROM, Sezam či P-mat, podrobne v Kockatom kalendári.

Galiba v reaktore

,

Ahojte :)

na sklamanie tých 8 ľudí čo už stihli submitnúť, problémy v reaktore sú horšie ako sa očakávalo! Pridali sme nejaké ťažšie vstupy k príkladu č.1. Dúfam, že to nikoho neodradí a len Vás to prinúti vytiahnuť ťažšie zbrane ;)

2. kolo letnej časti

,

Ahojte!

Ak sa vám práve začali letné prázdniny, môžete svoj novonadobudnutý volný čas využiť riešením novej série KSP.

Veľa zábavy pri riešení, a vidíme sa (dúfam) čoskoro na letnej škole!

Záväzné prihlasovanie na LTT je spustené

,

Záväzné prihlasovanie na Letný tábor Trojstenu je spustené. Sú dve možnosti, ako sa na LTT prihlásiť:

  • netradičnou (odporúčanou) cestou. Účastníci, ktorí sa touto cestou úspešne prihlásia budú na tábore odmenení (dostanú malú drobnosť). Nepovieme vám však, ako toto prihlasovanie funguje, skúste na to prísť sami. Počet prihlásených účastníkov môžete vidieť tu https://krtkotravel.trojsten.sk/ucastnik/counter/.

  • klasickou cestou, tak, že napíšete email na michaela.dlugosova@trojsten.sk s textom "meno priezvisko -- chcem sa prihlásiť na LTT klasickou cestou". Pokiaľ pošlete tento email, už sa nebudete môcť prihlásiť netradičnou cestou a získať odmenu.

Je veľmi malá šanca, že sa vám neujde miesto na LTT, lebo miesta je dosť, ale pokiaľ sa veľmi bojíte, môžete napísať email na michaela.dlugosova@trojsten.sk s textom "meno priezvisko -- naozaj chcem ísť na LTT, chcem skúsiť odporúčanú cestu prihlásenia, prosím podržte mi miesto, kým sa mi podarí prihlásiť".

Prihlasovanie na letné školy len do 8. 6.

,

Pokiaľ sa chcete v lete zdokonaliť v programovaní, matematike alebo fyzike, prihláste sa na Letnú školu Trojstenu. Prihlasovanie je možné do naplnenia kapacity, avšak s ubytovaním len do 8. 6.
Na časť programovanie už ostávajú len 2 voľné miesta na týždeň 8. – 12. 7. a 10 voľných miest na týždeň 15. – 19. 7., preto sa poponáhľajte.

Prihlasovanie a viac informácií, nájdete na https://www.trojsten.sk/ls/