# Meno: R. Škola 4 5 6 7 8
1. Michal Sládeček4 GVarZA 15 15 20 18 3.30 71.30
2. Paulína Smolárová3 ŠpMNDaG 15 15 20 17 3.23 70.23
3. Tomáš Sásik3 GAMČA 15 13 16 18 1.87 63.87
4. Andrej Korman4 GHloh 15 8 20 20 63
5. Michal Petkáč3 GFABA 15 8 19 10 3.78 55.78
6. Jakub Parada1 GAMČA 15 4 20 16 55
7. Jozef Fülöp1 GAMČA 15 6 18 9 3.95 51.95
8. Matej Novota3 GFABA 15 10 11 9 4.30 49.30
9. Ondrej Baranovič2 GAMČA 15 15 9 3.15 42.15
10. Peter Onduš3 ŠpMNDaG 15 8 15 38
11. Jozef Číž2 GJH 15 20 35
12. Lukáš Baláž2 GBánov 15 19 34
Filip Masár3 GPiaNT 15 8 11 34
14. Angelika Fedáková4 CGSL 15 9 8 32
15. Lucia Krajčoviechová1 GJH 15 0 8 4 0.84 27.84
16. Alan Marko3 Leaf 6 4 8 8 26
17. Erik Kučák4 GHMich 15 10 25
18. Stanislav Lukeš4 Iná škola 24.62 24.62
19. Richard Bíró3 GHloh 15 9 0.00 24.00
Daniel Oravec2 GVarZA 15 9 24
Timea Szöllősová1 GAMČA 15 9 24
22. Matej Rešetár2 zs.gkmke 15 8 23
Štefánia Glevitzká2 GPriev 15 8 23
24. Peter Ralbovský4 GJH 6 8 8 22
Andrej Pečimúth3 GNZám 6 4 8 4 22
26. Eliška Macáková6zš SZScenada 3 9 6 3.85 21.85
27. Bohdan Jóža2 GJH 15 5 20
28. Jakub Knánik3 GJH 11 8 19
Viktória Brezinová2 GAlKE 13 6 19
30. Tibor Holtman1 GLSBar 10 8 18
31. Radek Olšák2 Iná škola 4 12 16
32. Miroslava Pavlusová4 GLSBar 6 4 4 1.00 15.00
Marek Tran1 GAMČA 15 15
Martin Koutenský1 GAMČA 15 15
Matej Vojtek1 GAMČA 15 15
Martin Mihálik2 GAlKE 15 15
Samuel Krajči2 GAlKE 15 15
Martin Melicher2 GPošKE 15 15
39. Matej Urban9zš GAMČA 14 14
Matúš Ferech4 GJH 14 14
Marek Sýkora2 GJH 10 4 14
42. Jakub Čatloš3 ŠpMNDaG 4 7 11
Norbert Micheľ9zš zskroke 3 8 11
44. Matej Jurčák1 GNám 2 8 10
Martin Gaňo4 GLSBar 6 4 10
Adam Rajsky9zš GJH 10 0 10
Tereza Tódová2 GPárNT 0 10 10
48. Michal Staník2 GĽŠTN 9 9
Miroslav Hájek2 GHubBA 9 9
50. Barbora Cesneková2 GVarZA 8 8
Jitka Muravská1 GAMČA 8 8
Andrej Čermák3 GŠaľa 8 8
53. Martin Piala4 GVOZA 6 1 7
Lukáš Minár3 GVráb 1 6 7
55. Filip Bialas4 Iná škola 6 6
Alžbeta Kuhajdová2 piaristi-pd 6 6
57. Ján Priner2 GTajBB 3 2 5
Tomáš Šimek9zš ŠpMNDaG 5 5
Ján Zauška4 SPŠJM 1 4 5
60. Miroslav Ilavský2 GPárNT 4 4
Pavol Klein2 GPiešť 4 4
Maroš Grego3 GTajBB 4 4
Michal Chvíla4 GJH 4 4
Jaro Vybo3 GJH 4 4
Jozef Budáč4 SPŠJM 0 4 4
Adam Sršeň2 GAMČA 0 4 4
Filip Jurčák3 GNám 0 4 4
68. Gabriela Šavelová1 GAMČA 3 3
69. Štefan Mašán3 GJH 2 2
70. SoTech Gaming1 Iná škola 1 1
71. Tomáš Ljutenko3 GBajkBA 0 0 0
Erik Burda3 SŠVHSK 0 0
Daniel Jacko3 SSOŠH ŽP 0 0
Adam Perinay3 GJH 0 0
Jakub Arbet2 BiGSuč 0 0
Patrik Drozdík2 GJH 0 0
Michal Horanský1 ŠpMNDaG 0 0
Peter Eller3 GJH 0 0
Miro Bezák3 GJH 0 0
Matúš Semančík2 GSSV 0 0
Terézia Gurová9zš GJH 0 0
Jakub Nikolič2 GJH 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní