# Meno: R. Škola Level 2 3 4 5 6 7 8
1. Matěj Konečný7 GČBudě 1 10 10 15 13.83 18 19 22 87.83
2. Andrej Korman5 GHloh 1 10 10 15 4.89 20 18 73
Alan Marko4 Leaf 1 15 20 19 19 73
4. Roman Sobkuliak6 GHloh 1 10 10 15 20 16 71
5. Peter Ralbovský5 GJH 1 15 2.68 16 19 17 69.68
6. Michal Štrba7 GJH 1 10 9 15 2.47 10 18 1 62
7. Adrián Goga7 SFKNT 1 4 5 15 1.34 17 19 60
8. Michal Sivoň7 GTótMT 1 15 19 20 0 54
9. Rado Švarc7 Iná škola 1 10 10 14 3.57 10 9 53
Samuel Sládek6 GNám 1 15 18 20 53
11. Michal Bali7 GPárNT 1 15 1.96 16 20 52.96
12. Jakub Šimo6 GJH 1 10 10 14 14.04 48.04
13. Tomáš Bánhegyi6 GJH 1 10 9 14 12.51 0 45.51
14. Bui Truc Lam7 FMFI UK 1 6 11.45 8 10 10 45.45
15. Matej Králik7 FMFI UK 1 10 10 15 10.19 45.19
16. Patrik Bak7 GSobr 1 10 9 9 16 44
17. Adrián Király7 SPŠJM 1 10 9 1.97 9 14 43.97
18. Roman Beňo5 GJH 1 10 10 15 2.95 3 40.95
19. Václav Rozhoň7 Iná škola 1 6 9 14 11.93 40.93
20. Zuzana Frankovská6 GJH 1 10 15 14.04 39.04
21. Slavomír Hanzely6 FMFI UK 1 13 5.96 6 14 38.96
22. Ján Bobenič6 SKysNM 1 10 10 15 3.05 38.05
23. Ondrej Baranovič3 GAMČA 1 10 10 15 2.40 0 37.40
24. Michal Sládeček5 GVarZA 1 4 5 6 1.56 8 10 6 35
25. Zoltán Onódy7 SNZ 1 4 5 5 0.64 19 33.64
26. Emanuel Tesař6 GLuč 1 4 5 6 0.00 8 10 33
27. Filip Bialas5 Iná škola 1 4 5 6 1.59 7 10 32
28. Michal Porubský6 FMFI UK 1 15 3.11 10 28.11
29. Paulína Smolárová4 ŠpMNDaG 1 10 7 6 4.98 27.98
30. Roman Kluvanec7 GPárNT 1 10 7 9 1.54 27.54
31. Martin Melicherčík4 GFABA 1 10 7 9 1.33 27.33
32. Michal Petkáč4 GFABA 1 10 5 9 1.39 25.39
33. Nina Hronkovičová7 GymPE 1 15 0.00 10 25.00
34. Rastislav Kučera6 Iná škola 1 10 6 7 1.61 24.61
35. Lukáš Baláž3 GBánov 1 3 19 22
36. Dominik Krasula5 Iná škola 1 5 2 6 1.33 7 21.33
37. Patrik Holop6 GGolNT 1 10 3 7 1.22 21.22
38. Angelika Fedáková5 CGSL 1 12 3.85 5 20.85
39. Matej Novota4 GFABA 1 8 9 3.34 20.34
40. Dávid Barbora7 FMFI UK 1 15 1.39 3 0 19.39
41. Matej Genči4 GPošKE 1 10 6 1 1.48 18.48
42. Nick Chapman5 ŠpMNDaG 1 8 8 2.19 18.19
43. Michal Halás6 GAMČA 1 8 3 2 5.09 18.09
44. Pavol Drotár5 GPošKE 1 10 4 2 1.45 0 17.45
45. Juraj Vasek4 GTótMT 1 8 6 0 2.53 16.53
46. Adam Varga6 SNZ 1 8 7 0 0.69 15.69
47. Ján Mlynek6 GBánov 1 4 5 3 1.93 13.93
48. Maroš Čergeť6 GGolNT 1 8 4 1.37 13.37
49. Martina Zembjaková7 GTrste 1 10 2.22 12.22
50. Miroslav Ilavský3 GPárNT 1 7 0 3 2.02 12.02
51. Matěj Žídek6 Iná škola 1 10 1.89 11.89
52. Adam Kantorík7 Iná škola 1 8 2 0 1.48 11.48
53. Lucia Marcinekova6 GTajBB 1 9 2.25 11.25
54. Milan Kubala6 GTajBB 1 8 1 2.19 11.19
55. Marek Fedak7 CGSL 1 8 3.02 11.02
56. Tomas Koleda6 GTajBB 1 8 1 1.78 10.78
57. Aneta Moravčíková6 GTajBB 1 8 1.52 9.52
58. Lukáš Kúšik6 GJH 1 8 1 9
59. Martin Čermák5 ŠpMNDaG 1 4 2.19 6.19
60. Michaela Leinwatherová4 GVazBA 1 3 2.26 5.26
61. Tomáš Terem6 GTajBB 1 4 1.21 5.21
62. Eduard Batmendijn7 FMFI UK 1 3.68 3.68

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní