Doprogramovanie do: 26. apríl 2024 23:59
5 dní
Popisy už neodovzdávajte. Ešte stále však môžete odosielať vaše programy, za ktoré dostanete časť bodov.
# Meno: R. Škola Level 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Martin Vaško3 GAMČA 1 8? 8? 8? 8? 8? 40
Oliver Kurňava3 GJH 1 8? 8? 8? 8? 8? ? 40
Richard Dudek2 GTótMT 1 8? 8? 8? 8? 8? 4? 8? 0 40
Ján Sliacky2 GAMČA 3 8 0 8? 8? 8? 8? 8? 40
5. Vlastimil Kabeláč4 Iná škola 1 8 8 8 6 8 0 4 38
6. Michal Polc1 GEinBA 1 8? 8? 8? 6 6 0 0 36
7. Michaela Kontrišová3 GJH 2 8 8? 8? 8? 6? ? 4? ? 34
Matej Stríženec4 GMA 2 8 8 8 8 6 4 4 34
Richard Dobíšek3 MenGymRep 1 8? 8? 8? 6? 4 34
10. Vincent Martinka3 SŠdLS BA 1 8? 8? 6? 3? 8? 33
11. Matúš Fülöp1 GAMČA 3 8? 8? 7? 1 8? ? 32
Andrej Znamenáček3 GAMČA 3 8 8 8 8 32
Patrik Prítrský3 GAMČA 4 8? 8? 8? 8? 32
14. Jakub Prítrský2 GNMes 4 8? 8? 8? 6? 30
15. Matej Pučko3 GĽŠTN 1 8? 8? 8? 4 28
Eliáš Môcik3 GJH 1 8? 8? 8? 0 4 28
Jakub Hladík1 GAMČA 1 8? 8? 8? 2 2? 28
Richard Penčík3 GBilBA 1 8? 8? 8? 2 2 28
19. Simona Barnášová3 vdp 1 4 8? 8? 4 3 27
20. Viliam Gottweis2 GAMČA 3 8? 2? ? 8? 8? 26
Adrian Sliacky9zš GHroZV 1 8? 8? 8? 0? 2? 26
Adela Heftyová2 GJH 1 8? 8? 8? 2 26
23. Martin Franek2 GSFza 1 8? 8? 8? 24
Lukáš Koiš3 GAMČA 2 8? 0 8? 8? 24
Martin Šindelář4 GAMČA 2 8 0 8 8 8 24
Matej Bachniček2 ŠpMNDaG 4 8? 8? 8? 24
Norbert Barnáš1 GAMČA 1 8? 8? 8? 0 24
Marián Kovaľ1 GAMČA 2 8? 8? 8? 24
Jakub Lecák1 GAMČA 1 8? 8? 8? 24
Michal Haverlík1 GAMČA 1 8? 8? 8? 0 0 24
Erik Ježek2 ssps 1 8 8 8 24
Šimon Halamiček9zš GJH 1 8? 8? 4 4 24
33. Tomáš Kováč3 GAMČA 2 8? 8? 6? 22
Martin Szöllős3 GAMČA 1 8? 8? 0? 0 6? 22
Emanuel Granský3 GJH 2 8? 8? 0 6? 22
36. Filip Mitka2 Iná škola 1 7? 8? 4? 2 21
37. Tomáš Kodaj2 GAMČA 1 8? 8? 4 0 20
Ivana Kováčová1 GAMČA 2 8? 8? 0? 4? 20
Jakub Petrila4 SPlPO 1 8 8 4 0 20
40. Gregor Berta1 zsmlynska 1 8? 8 0 2 18
Norbert Česár3 GJH 1 8? 8? 2 18
Michael Ambros1 GOlom 1 8? 8? 2? 18
43. Jozef Smolár3 GNám 2 8? 8? 0? ? ? 16
Alica Cimráková3 GJH 1 8? 8? 16
Matúš Jonaštík3 GAMČA 1 8? 8? ? 16
Soňa Vasiľová3 GPUK 1 8? 8? 16
Lukas Lipka9zš ŠpMNDaG 1 8? 8? ? 0 16
Samuel Bogner3 GJH 1 8 8 0 16
Oliver Urdzik3 GGolNT 2 8? 0 8? 16
Tomáš Neupauer2 SPlPO 1 8 8 16
Matej Cisko1 GAMČA 1 8 8 0 16
Štefan Martin Oravec3 GGolNT 1 8? 8? 0 16
Martin Uhrin3 GHubBA 1 8? 8? 0 0 16
54. Martin Marcinčák4 GŠroKE 1 8 0 6 14
Šimon Dafčík2 GAMČA 1 8 4 2 14
Filip Maňas3 GKJBrn 1 6 8? 14
57. Šárka Macáková2 SZScenada 2 8? 4? 12
Tomáš Kasza3 GAMČA 1 8? 4? ? 12
Filip Anger3 GAMČA 1 8? 4 0 12
Oliver Kušnír2 GAMČA 1 8 4 12
Eva Pálková2 GAMČA 1 8? 4? 12
Amália Repová2 GAMČA 1 8? 4? 12
Tomáš Lukáč1 SKoKE 1 8 4 12
64. Sebik Hajdu4 GAMČA 2 2 8? ? 10
65. František Mikuláš4 SPŠJM 1 8? 8
Tomáš Kubrický3 GPošKE 3 8? 8
Alica Dományová4 GAMČA 3 8 8
Patrik Bukovský3 GJH 1 8 0 8
Klaudia Rybárová2 GĽŠTN 1 8 8
Brian Turza4 tilgnerka 1 8 8
Sofia Djurbová3 GJH 1 8 8
Alex Lendacký3 SPlPO 1 8 0 0 8
Martin Madzin4 GStrop 4 8 8
Daniela Pilátová3 GĽŠTN 2 8 8 8
Samuel Papiernik2 GJH 1 8 0 8
Pavol Pajtík2 ŠpMNDaG 1 8 8
Daniel Vanek4 GPriev 2 8 8
Zuzana Kálosi2 GJH 1 8 0 8
Anna-Kristina Migel1 ssps 1 8? 0 8
Katarina Kralovicova1 GJH 1 8 8
Norbert Riebesam4 GPH 1 8 8
Vojtěch Mach1 ssps 1 8 8
Juraj Horský2 GAMČA 1 8 8
84. Samuel Šipöcz3 Iná škola 1 4 4
Ján Kubičko3 GTatPP 1 4 4
86. Adam Kišac3 ŠpMNDaG 1 0 0
Zuzana Trenčanská2 GAMČA 1 0 0
Martin Nagy2 GUrBA 1 0 0 0
Oliver Frgelec8zš zsssvbb 1 0? 0
Petra Čobrdová2 GSenic 1 0 0
Daniel Keveš3 GHubBA 1 0 0
Doprogramovanie do: 26. apríl 2024 23:59
5 dní
Popisy už neodovzdávajte. Ešte stále však môžete odosielať vaše programy, za ktoré dostanete časť bodov.
# Meno: R. Škola Level 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Martin Vaško3 GAMČA 1 8? 8? 8? 8? 8? 40
Oliver Kurňava3 GJH 1 8? 8? 8? 8? 8? ? 40
Richard Dudek2 GTótMT 1 8? 8? 8? 8? 8? 4? 8? 0 40
4. Vlastimil Kabeláč4 Iná škola 1 8 8 8 6 8 0 4 38
5. Michal Polc1 GEinBA 1 8? 8? 8? 6 6 0 0 36
6. Richard Dobíšek3 MenGymRep 1 8? 8? 8? 6? 4 34
7. Vincent Martinka3 SŠdLS BA 1 8? 8? 6? 3? 8? 33
8. Matej Pučko3 GĽŠTN 1 8? 8? 8? 4 28
Eliáš Môcik3 GJH 1 8? 8? 8? 0 4 28
Jakub Hladík1 GAMČA 1 8? 8? 8? 2 2? 28
Richard Penčík3 GBilBA 1 8? 8? 8? 2 2 28
12. Simona Barnášová3 vdp 1 4 8? 8? 4 3 27
13. Adrian Sliacky9zš GHroZV 1 8? 8? 8? 0? 2? 26
Adela Heftyová2 GJH 1 8? 8? 8? 2 26
15. Martin Franek2 GSFza 1 8? 8? 8? 24
Norbert Barnáš1 GAMČA 1 8? 8? 8? 0 24
Jakub Lecák1 GAMČA 1 8? 8? 8? 24
Michal Haverlík1 GAMČA 1 8? 8? 8? 0 0 24
Erik Ježek2 ssps 1 8 8 8 24
Šimon Halamiček9zš GJH 1 8? 8? 4 4 24
21. Martin Szöllős3 GAMČA 1 8? 8? 0? 0 6? 22
22. Filip Mitka2 Iná škola 1 7? 8? 4? 2 21
23. Tomáš Kodaj2 GAMČA 1 8? 8? 4 0 20
Jakub Petrila4 SPlPO 1 8 8 4 0 20
25. Gregor Berta1 zsmlynska 1 8? 8 0 2 18
Norbert Česár3 GJH 1 8? 8? 2 18
Michael Ambros1 GOlom 1 8? 8? 2? 18
28. Alica Cimráková3 GJH 1 8? 8? 16
Matúš Jonaštík3 GAMČA 1 8? 8? ? 16
Soňa Vasiľová3 GPUK 1 8? 8? 16
Lukas Lipka9zš ŠpMNDaG 1 8? 8? ? 0 16
Samuel Bogner3 GJH 1 8 8 0 16
Tomáš Neupauer2 SPlPO 1 8 8 16
Matej Cisko1 GAMČA 1 8 8 0 16
Štefan Martin Oravec3 GGolNT 1 8? 8? 0 16
Martin Uhrin3 GHubBA 1 8? 8? 0 0 16
37. Martin Marcinčák4 GŠroKE 1 8 0 6 14
Šimon Dafčík2 GAMČA 1 8 4 2 14
Filip Maňas3 GKJBrn 1 6 8? 14
40. Tomáš Kasza3 GAMČA 1 8? 4? ? 12
Filip Anger3 GAMČA 1 8? 4 0 12
Oliver Kušnír2 GAMČA 1 8 4 12
Eva Pálková2 GAMČA 1 8? 4? 12
Amália Repová2 GAMČA 1 8? 4? 12
Tomáš Lukáč1 SKoKE 1 8 4 12
46. František Mikuláš4 SPŠJM 1 8? 8
Patrik Bukovský3 GJH 1 8 0 8
Klaudia Rybárová2 GĽŠTN 1 8 8
Brian Turza4 tilgnerka 1 8 8
Sofia Djurbová3 GJH 1 8 8
Alex Lendacký3 SPlPO 1 8 0 0 8
Samuel Papiernik2 GJH 1 8 0 8
Pavol Pajtík2 ŠpMNDaG 1 8 8
Zuzana Kálosi2 GJH 1 8 0 8
Anna-Kristina Migel1 ssps 1 8? 0 8
Katarina Kralovicova1 GJH 1 8 8
Norbert Riebesam4 GPH 1 8 8
Vojtěch Mach1 ssps 1 8 8
Juraj Horský2 GAMČA 1 8 8
60. Samuel Šipöcz3 Iná škola 1 4 4
Ján Kubičko3 GTatPP 1 4 4
62. Adam Kišac3 ŠpMNDaG 1 0 0
Zuzana Trenčanská2 GAMČA 1 0 0
Martin Nagy2 GUrBA 1 0 0 0
Oliver Frgelec8zš zsssvbb 1 0? 0
Petra Čobrdová2 GSenic 1 0 0
Daniel Keveš3 GHubBA 1 0 0
Doprogramovanie do: 26. apríl 2024 23:59
5 dní
Popisy už neodovzdávajte. Ešte stále však môžete odosielať vaše programy, za ktoré dostanete časť bodov.
# Meno: R. Škola Level 2 3 4 5 6 7 8
1. Martin Vaško3 GAMČA 1 8? 8? 8? 8? 8? 40
Richard Dudek2 GTótMT 1 8? 8? 8? 8? 4? 8? 0 40
3. Michaela Kontrišová3 GJH 2 8? 8? 8? 6? ? 4? ? 34
Matej Stríženec4 GMA 2 8 8 8 6 4 4 34
Vlastimil Kabeláč4 Iná škola 1 8 8 6 8 0 4 34
6. Oliver Kurňava3 GJH 1 8? 8? 8? 8? ? 32
7. Michal Polc1 GEinBA 1 8? 8? 6 6 0 0 28
8. Richard Dobíšek3 MenGymRep 1 8? 8? 6? 4 26
9. Vincent Martinka3 SŠdLS BA 1 8? 6? 3? 8? 25
10. Lukáš Koiš3 GAMČA 2 8? 0 8? 8? 24
Martin Šindelář4 GAMČA 2 0 8 8 8 24
Marián Kovaľ1 GAMČA 2 8? 8? 8? 24
13. Simona Barnášová3 vdp 1 8? 8? 4 3 23
14. Tomáš Kováč3 GAMČA 2 8? 8? 6? 22
Emanuel Granský3 GJH 2 8? 8? 0 6? 22
16. Ivana Kováčová1 GAMČA 2 8? 8? 0? 4? 20
Eliáš Môcik3 GJH 1 8? 8? 0 4 20
Jakub Hladík1 GAMČA 1 8? 8? 2 2? 20
Richard Penčík3 GBilBA 1 8? 8? 2 2 20
20. Adrian Sliacky9zš GHroZV 1 8? 8? 0? 2? 18
Adela Heftyová2 GJH 1 8? 8? 2 18
22. Jozef Smolár3 GNám 2 8? 8? 0? ? ? 16
Oliver Urdzik3 GGolNT 2 8? 0 8? 16
24. Martin Szöllős3 GAMČA 1 8? 0? 0 6? 14
Filip Mitka2 Iná škola 1 8? 4? 2 14
26. Šárka Macáková2 SZScenada 2 8? 4? 12
27. Gregor Berta1 zsmlynska 1 8 0 2 10
Sebik Hajdu4 GAMČA 2 2 8? ? 10
Norbert Česár3 GJH 1 8? 2 10
Michael Ambros1 GOlom 1 8? 2? 10
31. Daniela Pilátová3 GĽŠTN 2 8 8
Daniel Vanek4 GPriev 2 8 8
33. Martin Marcinčák4 GŠroKE 1 0 6 6
Šimon Dafčík2 GAMČA 1 4 2 6
Doprogramovanie do: 26. apríl 2024 23:59
5 dní
Popisy už neodovzdávajte. Ešte stále však môžete odosielať vaše programy, za ktoré dostanete časť bodov.
# Meno: R. Škola Level 3 4 5 6 7 8
1. Ján Sliacky2 GAMČA 3 8? 8? 8? 8? 8? 40
2. Richard Dudek2 GTótMT 1 8? 8? 8? 4? 8? 0 36
3. Matúš Fülöp1 GAMČA 3 8? 8? 7? 1 8? ? 32
Martin Vaško3 GAMČA 1 8? 8? 8? 8? 32
Andrej Znamenáček3 GAMČA 3 8 8 8 8 32
6. Matej Stríženec4 GMA 2 8 8 6 4 4 30
7. Viliam Gottweis2 GAMČA 3 8? 2? ? 8? 8? 26
Michaela Kontrišová3 GJH 2 8? 8? 6? ? 4? ? 26
Vlastimil Kabeláč4 Iná škola 1 8 6 8 0 4 26
10. Martin Šindelář4 GAMČA 2 8 8 8 24
11. Ivana Kováčová1 GAMČA 2 8? 0? 4? 12
Jakub Hladík1 GAMČA 1 8? 2 2? 12
13. Sebik Hajdu4 GAMČA 2 2 8? ? 10
14. Tomáš Kubrický3 GPošKE 3 8? 8
Alica Dományová4 GAMČA 3 8 8
Erik Ježek2 ssps 1 8 8
17. Filip Mitka2 Iná škola 1 4? 2 6
Doprogramovanie do: 26. apríl 2024 23:59
5 dní
Popisy už neodovzdávajte. Ešte stále však môžete odosielať vaše programy, za ktoré dostanete časť bodov.
# Meno: R. Škola Level 4 5 6 7 8
1. Patrik Prítrský3 GAMČA 4 8? 8? 8? 8? 32
Ján Sliacky2 GAMČA 3 8? 8? 8? 8? 32
3. Jakub Prítrský2 GNMes 4 8? 8? 8? 6? 30
4. Richard Dudek2 GTótMT 1 8? 8? 4? 8? 0 28
5. Viliam Gottweis2 GAMČA 3 8? 2? ? 8? 8? 26
6. Matúš Fülöp1 GAMČA 3 8? 7? 1 8? ? 24
Martin Vaško3 GAMČA 1 8? 8? 8? 24
Martin Šindelář4 GAMČA 2 8 8 8 24
Matej Bachniček2 ŠpMNDaG 4 8? 8? 8? 24
Andrej Znamenáček3 GAMČA 3 8 8 8 24
11. Matej Stríženec4 GMA 2 8 6 4 4 22
12. Michaela Kontrišová3 GJH 2 8? 6? ? 4? ? 18
Vlastimil Kabeláč4 Iná škola 1 6 8 0 4 18
14. Sebik Hajdu4 GAMČA 2 2 8? ? 10
15. Martin Madzin4 GStrop 4 8 8
Erik Ježek2 ssps 1 8 8
17. Filip Mitka2 Iná škola 1 4? 2 6
18. Ivana Kováčová1 GAMČA 2 0? 4? 4
Jakub Hladík1 GAMČA 1 2 2? 4

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní