# Meno: R. Škola Level 2 3 4 5 6 7 8
1. Michal Staník3 GĽŠTN 2 10 10 14 15 20 5 5 69
2. Jaroslav Paška3 ŠpMNDaG 1 10 10 13 13 18 9 5 64
3. Tibor Holtman2 GLSBar 1 8 10 10 14 19 5 61
4. Ján Priner3 GTajBB 2 10 10 10 7 20 9 59
5. Lucia Krajčoviechová2 GJH 1 10 10 15 15 7 57
6. Timea Szöllősová2 GAMČA 2 8 10 9 15 14 5 56
7. Martin Gaňo5 GLSBar 1 10 8 10.5 11 15 3 0 54.5
8. Daniel Oravec3 GVarZA 2 10 10 14 14 6 3 54
9. Andrej Čermák4 GŠaľa 2 15 12 19 7 53
10. Bohdan Jóža3 GJH 2 4 15 14 19 52
Jakub Knánik4 GJH 1 10 10 15 13 4 4 52
12. Martin Mihálik3 GAlKE 1 10 10 15 15 50
13. Jonáš Dujava3 SPlPO 1 10 10 15 14 49
14. Štefánia Glevitzká3 GPriev 1 10 10 12 15 47
15. Jitka Muravská2 GAMČA 1 10 10 10 14 44
16. Filip Masár4 GPiaNT 2 10 10 1 14 6 3 43
17. Matúš Hluch3 GJH 1 9 10 5 7 11 42
Eliška Macáková7zš SZScenada 1 10 10 3 5 11 6 3 42
19. Viktória Brezinová3 GAlKE 1 9 10 12 10.5 41.5
20. Filip Csonka3 GAlKE 1 9 9 11 12 41
Samuel Krajči3 GAlKE 1 9 10 7 15 41
22. Matej Straka3 SPlPO 1 9 9 11.5 11 40.5
23. Peter Onduš4 ŠpMNDaG 2 14 9 12 35
Jakub Janík3 GĽŠTN 1 10 4 7 14 35
25. Mária Ďuračková3 GJH 1 10 9 15 34
Daniel Timko3 SPlPO 1 9 10 6 9 34
27. Adam Struharňanský3 GVOZA 1 9 9 4 10 32
Gabriela Šavelová2 GAMČA 1 10 10 12 32
29. Denis Pojezdal2 GĽŠTN 1 9 10 3 9 31
30. Miro Macko2 Leaf 1 8 9 12 29
31. Matej Urban1 GAMČA 1 10 2 0.5 14 26.5
Ivan Kotora2 ŠpMNDaG 1 8 5.5 13 26.5
33. Pavol Klein3 GMA 1 10 0 4 12 26
Matúš Semančík3 GSSV 1 10 2 14 26
35. Miroslav Ilavský3 GPárNT 1 9 9 6 1 25
36. Adrián Kabáč3 GTrste 1 9 5 5 5 24
37. Martina Kalašová3 GJH 1 8 10 5.5 23.5
38. Michal Mráz3 GJH 1 8 10 2 2.5 22.5
39. Kristina Galikova3 ŠpMNDaG 1 8 9 2.5 19.5
40. Matej Jurčák2 GNám 1 10 2 4 3 19
41. Tereza Tódová3 GPárNT 1 9 2 7 18
42. Marek Jankola4 GTrste 1 8 3 1 4 16
Martin Koutenský2 GAMČA 1 9 7 16
44. Jakub Poljovka4 GPárNT 1 4 9 2 15
Dominik Melkovič3 GVOZA 1 4 4 7 15
46. Dávid Daubner3 GVarZA 1 8 2 1.5 11.5
47. Angelika Fedáková5 CGSL 1 4 4 3 11
Pavol Kebis3 GJH 1 10 0 1 11
49. Miroslava Pavlusová5 GLSBar 1 4 3 3 10
Ján Gašper2 Konzerv. 1 7 3 10
51. Matúš Šikyňa4 GTrste 1 4 0 2 6
52. Matej Rešetár3 zs.gkmke 2 4 1 0 5
53. Richard Bíró4 GHloh 2 4 4
Stanislav Lukeš5 Iná škola 1 4 4
Erik Kučák5 GHMich 2 4 4
Adam Perinay4 GJH 2 4 4

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní