# Meno: R. Škola Level 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Matej Urban1 GAMČA 3 20 20 20 14 20 94
2. Michal Staník3 GĽŠTN 4 0 20 20 20 20 13 93
Ondrej Baranovič3 GAMČA 4 20 20 20 20 13 93
4. Daniel Medveď3 GTajBB 2 8 20 20 19 19 14 92
5. Adrian Ďurči4 ŠpMNDaG 3 8 8 20 20 19 18 13.5 90.5
6. Matej Pavlík2 Iná škola 1 20 20 20 10 0 14 3 84
Michal Kodad2 Iná škola 1 20 20 2 10 20 14 84
Peter Debnár2 vdp 1 20 18 19 7 20 84
Jaroslav Paška3 ŠpMNDaG 3 8 20 20 19 14 11 84
10. Dávid Midlik3 Iná škola 1 20 20 20 8 14 82
Martin Mihálik3 GAlKE 2 18 20 19 14 11 82
12. Filip Molnár1 ŠpMNDaG 1 20 20 19 8 14 81
Kristina Galikova3 ŠpMNDaG 1 20 20 19 8 14 81
14. Adrianka Janáčková1 ŠpMNDaG 2 20 20 20 6 14 80
Ivan Čermák3 GSkal 1 20 19 19 8 14 80
16. Dávid Mišiak3 GJH 1 20 20 19 20 79
Andrej Bátora3 SDubn 1 20 18 20 7 14 79
Matej Moško3 GAMČA 1 20 20 19 8 12 79
19. Michaela Bobeničová3 GPošKE 1 14 20 20 10 14 78
20. Richard Jandušík3 SDubn 1 19 20 19 7 12 77
21. Adam Fabo3 SDubn 1 17 18 20 6 0 14 0 75
Eliška Macáková7zš SZScenada 4 20 18 14 10 13 75
23. Jitka Muravská2 GAMČA 2 20 20 20 14 74
24. Michal Farnbauer1 GAMČA 1 17 19 18 19 73
Lucia Krajčoviechová2 GJH 3 20 10 19 14 10 73
Daniel Oravec3 GVarZA 4 20 20 19 14 7 13 73
Timea Szöllősová2 GAMČA 3 20 20 2 14 7 12 73
28. Maroš Studenič1 GJH 1 20 20 19 9 3 71
Viktória Brezinová3 GAlKE 2 20 20 10 14 7 71
30. Samuel Krajči3 GAlKE 2 0 20 20 8 0 14 6 68
Martin Janů3 GTajBB 1 20 19 20 7 0 2 68
Jakub Janík3 GĽŠTN 2 8 18 20 10 0 14 6 68
33. Pavol Klein3 GMA 1 20 20 20 7 67
Nina Benková3 GPiešť 1 20 20 19 8 67
35. Adrián Kabáč3 GTrste 1 20 18 19 8 1 66
Eduard Ruisl3 GMerTT 1 20 20 20 4 2 0 66
Tobiáš Winczer3 ŠpMNDaG 1 20 18 20 8 66
38. Lukáš Jankola1 GTrste 1 20 18 19 8 65
Andrej Andrašovič3 GCM 1 19 20 18 8 65
40. Dávid Lacko3 GDKubí 1 20 20 20 4 64
41. Pavol Kebis3 GJH 1 17 20 20 0 2 3 62
Gabriela Šavelová2 GAMČA 2 20 20 8 14 0 62
Dávid Daubner3 GVarZA 1 18 20 19 2 3 62
44. Martin Koutenský2 GAMČA 1 20 19 8 14 61
45. Barbora Cesneková3 GVarZA 2 20 19 8 6 7 60
Daniel Timko3 SPlPO 2 18 20 8 0 14 60
Adam Struharňanský3 GVOZA 2 20 19 7 14 60
Radka Ďurčová3 ELBA 1 20 20 15 5 60
Adam Zbonka3 GCM 1 8 20 20 8 4 2 60
50. Matej Jurčák2 GNám 2 8 16 19 6 4 14 59
Miroslav Molnár1 GAMČA 1 18 18 19 4 59
52. Lukáš Gáborik1 GTajBB 1 20 20 8 10 58
53. Jakub Parada2 GAMČA 4 20 16 14 6 56
Bohdan Jóža3 GJH 3 8 8 20 4 18 14 56
55. Štefánia Glevitzká3 GPriev 2 18 20 10 4 3 55
Ján Gašper2 Konzerv. 1 19 16 20 55
57. Dávid Pásztor2 GJAR 1 19 18 8 8 53
58. Marek Danihel2 GĽŠTN 1 20 20 8 4 52
Marcel Palaj3 GHroZV 1 20 20 5 7 52
60. Sabína Samporová3 GMerTT 1 20 18 5 8 51
61. Denis Pojezdal2 GĽŠTN 1 8 19 19 4 0 50
62. Miro Macko2 Leaf 2 20 20 8 48
Michal Tkacik9zš zsphorova 1 19 20 7 2 48
64. Filip Balucha3 GJH 1 20 0 20 7 47
65. Ján Priner3 GTajBB 4 19 20 6 45
66. Jozef Číž3 GJH 4 8 20 19 5 44
67. Mária Ďuračková3 GJH 2 20 19 4 43
68. Bruno Petrus2 GBajkBA 1 20 2 20 42
69. Terézia Gurová1 Leaf 1 20 20 40
70. Daniel Šimko2 BiGSuč 1 20 0 19 0 39
71. Martina Kalašová3 GJH 1 20 18 38
Jozef Fülöp2 GAMČA 4 19 19 38
73. Lenka Hake1 GAlKE 1 18 0 13 0 31
74. Tomáš Lokša3 SKysNM 1 8 8 0 4 6 2 28
Jan Gottweis8zš GMA 1 8 8 8 4 28
76. Tibor Holtman2 GLSBar 2 8 8 8 5 6 27
77. Róberta Juríková3 GPriev 1 19 5 2 26
78. Pavol Margitfalvi3 GJH 1 8 8 8 0 24
79. Matej Hanus2 GPošKE 1 8 8 4 0 20
Martin Mislovič1 GAMČA 1 20 20
Patrik Drozdík3 ŠpMNDaG 1 8 8 4 20
Alexandra Géciová2 GJH 1 14 6 20
83. Jakub Kliment1 GTajBB 1 8 4 5 2 19
Matej Kliment1 SPŠJM 1 8 4 5 2 19
85. Andrej Valíček4 GCM 1 16 0 2 18
86. Adam Drobný1 GAMČA 1 17 0 17
87. Michal Hečko3 Iná škola 1 8 8 16
Dominik Melkovič3 GVOZA 1 8 4 4 16
Michal Mráz3 GJH 1 8 8 16
Veronika Patakyová2 GSečov 1 16 0 0 16
Richard Seipel3 GLSBar 1 8 8 16
Jakub Maloštík3 GTajBB 1 8 8 16
Samuel Wittlinger2 GJH 1 8 8 16
Matej Štencel1 GPošKE 1 8 0 8 16
95. Michal Mokran3 GBajkBA 1 7 8 15
96. Samuel Jozef Lukáč3 GJH 1 8 4 12
Karolína Pisoňová3 GBánov 1 4 8 0 12
Samuel Čavoj3 GTajBB 3 8 4 0 12
Matej Biroš1 GPošKE 1 8 2 2 12
100. Pavol Pivko9zš GAMČA 1 8 0 2 10
Samuel Krempaský2 GHumen 1 6 4 10
102. Paulína Smolárová4 ŠpMNDaG 4 8 8
Marek Ceľuch4 GSečov 1 8 0 0 8
Miroslav Ilavský3 GPárNT 1 6 2 8
Dávid Daniš4 GCSLewis 1 8 0 8
Tomáš Šumšala2 GJH 1 8 0 8
Lucia Janíková4 GCM 1 8 0 8
Timo Hoos2 GJH 1 8 8
Martin Pribylina2 SGŽP 1 8 0 0 8
Martin Karšai1 GAMČA 1 8 8
Pavol Jurčák3 GNám 1 8 0 8
Peter Basár3 GNám 1 8 0 0 0 8
Timea Jakubócyová1 BiGSuč 1 8 8
Michal Molnár3 GAMČA 1 8 8
Peter Zajac2 GJH 1 8 8
Matej Novotný2 GJH 1 8 8
117. patrik homola1 GAMČA 1 6 6
Martin Bucko1 GAMČA 1 6 6
Marianna Hronská1 BiGSuč 1 6 6
Andrej Paulik2 GJH 1 6 0 0 6
Rastislav Mozola2 GCM 1 6 6
122. Gabriel Balla4 GCM 1 4 4
Katarína Marcinčáková2 GAlKE 1 4 4
124. Eva Kupčová3 GGolNT 1 0 2 2
Matej Straka3 SPlPO 3 2 2
Michal Palic2 GJH 1 0 2 2
127. Jozef Mlynár3 Iná škola 1 1 1
Filip Toma2 GJH 1 0 1 1
129. Ján Kelemen3 GCM 1 0 0
Benjamín Benčík1 GJH 1 0 0
Matej Novota4 GFABA 3 0 0
Andrej Ohrablo2 GJH 1 0 0 0
Erik Malina3 GVOZA 1 0 0
Jan Vavrovic4 GCM 1 0 0
Pavol Kyčina1 GLipMi 1 0 0
Dominika Forgó1 GJH 1 0 0
Matúš Hluch3 GJH 2 4 0
Valter Cingel1 GAMČA 1 0 0
Martin Vozár1 GAMČA 1 0 0
ema knezovicova2 GJH 1 0 0
Adrián Marušák3 GVOZA 1 0 0 0
# Meno: R. Škola Level 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Matej Pavlík2 Iná škola 1 20 20 20 10 0 14 3 84
Michal Kodad2 Iná škola 1 20 20 2 10 20 14 84
Peter Debnár2 vdp 1 20 18 19 7 20 84
4. Dávid Midlik3 Iná škola 1 20 20 20 8 14 82
5. Filip Molnár1 ŠpMNDaG 1 20 20 19 8 14 81
Kristina Galikova3 ŠpMNDaG 1 20 20 19 8 14 81
7. Ivan Čermák3 GSkal 1 20 19 19 8 14 80
8. Dávid Mišiak3 GJH 1 20 20 19 20 79
Andrej Bátora3 SDubn 1 20 18 20 7 14 79
Matej Moško3 GAMČA 1 20 20 19 8 12 79
11. Michaela Bobeničová3 GPošKE 1 14 20 20 10 14 78
12. Richard Jandušík3 SDubn 1 19 20 19 7 12 77
13. Adam Fabo3 SDubn 1 17 18 20 6 0 14 0 75
14. Michal Farnbauer1 GAMČA 1 17 19 18 19 73
15. Maroš Studenič1 GJH 1 20 20 19 9 3 71
16. Martin Janů3 GTajBB 1 20 19 20 7 0 2 68
17. Pavol Klein3 GMA 1 20 20 20 7 67
Nina Benková3 GPiešť 1 20 20 19 8 67
19. Adrián Kabáč3 GTrste 1 20 18 19 8 1 66
Eduard Ruisl3 GMerTT 1 20 20 20 4 2 0 66
Tobiáš Winczer3 ŠpMNDaG 1 20 18 20 8 66
22. Lukáš Jankola1 GTrste 1 20 18 19 8 65
Andrej Andrašovič3 GCM 1 19 20 18 8 65
24. Dávid Lacko3 GDKubí 1 20 20 20 4 64
25. Pavol Kebis3 GJH 1 17 20 20 0 2 3 62
Dávid Daubner3 GVarZA 1 18 20 19 2 3 62
27. Martin Koutenský2 GAMČA 1 20 19 8 14 61
28. Radka Ďurčová3 ELBA 1 20 20 15 5 60
Adam Zbonka3 GCM 1 8 20 20 8 4 2 60
30. Miroslav Molnár1 GAMČA 1 18 18 19 4 59
31. Lukáš Gáborik1 GTajBB 1 20 20 8 10 58
32. Ján Gašper2 Konzerv. 1 19 16 20 55
33. Dávid Pásztor2 GJAR 1 19 18 8 8 53
34. Marek Danihel2 GĽŠTN 1 20 20 8 4 52
Marcel Palaj3 GHroZV 1 20 20 5 7 52
36. Sabína Samporová3 GMerTT 1 20 18 5 8 51
37. Denis Pojezdal2 GĽŠTN 1 8 19 19 4 0 50
38. Michal Tkacik9zš zsphorova 1 19 20 7 2 48
39. Filip Balucha3 GJH 1 20 0 20 7 47
40. Bruno Petrus2 GBajkBA 1 20 2 20 42
41. Terézia Gurová1 Leaf 1 20 20 40
42. Daniel Šimko2 BiGSuč 1 20 0 19 0 39
43. Martina Kalašová3 GJH 1 20 18 38
44. Lenka Hake1 GAlKE 1 18 0 13 0 31
45. Tomáš Lokša3 SKysNM 1 8 8 0 4 6 2 28
Jan Gottweis8zš GMA 1 8 8 8 4 28
47. Róberta Juríková3 GPriev 1 19 5 2 26
48. Pavol Margitfalvi3 GJH 1 8 8 8 0 24
49. Matej Hanus2 GPošKE 1 8 8 4 0 20
Martin Mislovič1 GAMČA 1 20 20
Patrik Drozdík3 ŠpMNDaG 1 8 8 4 20
Alexandra Géciová2 GJH 1 14 6 20
53. Jakub Kliment1 GTajBB 1 8 4 5 2 19
Matej Kliment1 SPŠJM 1 8 4 5 2 19
55. Andrej Valíček4 GCM 1 16 0 2 18
56. Adam Drobný1 GAMČA 1 17 0 17
57. Michal Hečko3 Iná škola 1 8 8 16
Dominik Melkovič3 GVOZA 1 8 4 4 16
Michal Mráz3 GJH 1 8 8 16
Veronika Patakyová2 GSečov 1 16 0 0 16
Richard Seipel3 GLSBar 1 8 8 16
Jakub Maloštík3 GTajBB 1 8 8 16
Samuel Wittlinger2 GJH 1 8 8 16
Matej Štencel1 GPošKE 1 8 0 8 16
65. Michal Mokran3 GBajkBA 1 7 8 15
66. Samuel Jozef Lukáč3 GJH 1 8 4 12
Karolína Pisoňová3 GBánov 1 4 8 0 12
Matej Biroš1 GPošKE 1 8 2 2 12
69. Pavol Pivko9zš GAMČA 1 8 0 2 10
Samuel Krempaský2 GHumen 1 6 4 10
71. Marek Ceľuch4 GSečov 1 8 0 0 8
Miroslav Ilavský3 GPárNT 1 6 2 8
Dávid Daniš4 GCSLewis 1 8 0 8
Tomáš Šumšala2 GJH 1 8 0 8
Lucia Janíková4 GCM 1 8 0 8
Timo Hoos2 GJH 1 8 8
Martin Pribylina2 SGŽP 1 8 0 0 8
Martin Karšai1 GAMČA 1 8 8
Pavol Jurčák3 GNám 1 8 0 8
Peter Basár3 GNám 1 8 0 0 0 8
Timea Jakubócyová1 BiGSuč 1 8 8
Michal Molnár3 GAMČA 1 8 8
Peter Zajac2 GJH 1 8 8
Matej Novotný2 GJH 1 8 8
85. patrik homola1 GAMČA 1 6 6
Martin Bucko1 GAMČA 1 6 6
Marianna Hronská1 BiGSuč 1 6 6
Andrej Paulik2 GJH 1 6 0 0 6
Rastislav Mozola2 GCM 1 6 6
90. Gabriel Balla4 GCM 1 4 4
Katarína Marcinčáková2 GAlKE 1 4 4
92. Eva Kupčová3 GGolNT 1 0 2 2
Michal Palic2 GJH 1 0 2 2
94. Jozef Mlynár3 Iná škola 1 1 1
Filip Toma2 GJH 1 0 1 1
96. Ján Kelemen3 GCM 1 0 0
Benjamín Benčík1 GJH 1 0 0
Andrej Ohrablo2 GJH 1 0 0 0
Erik Malina3 GVOZA 1 0 0
Jan Vavrovic4 GCM 1 0 0
Pavol Kyčina1 GLipMi 1 0 0
Dominika Forgó1 GJH 1 0 0
Valter Cingel1 GAMČA 1 0 0
Martin Vozár1 GAMČA 1 0 0
ema knezovicova2 GJH 1 0 0
Adrián Marušák3 GVOZA 1 0 0 0
# Meno: R. Škola Level 2 3 4 5 6 7 8
1. Daniel Medveď3 GTajBB 2 20 20 19 19 14 92
2. Martin Mihálik3 GAlKE 2 18 20 19 14 11 82
3. Adrianka Janáčková1 ŠpMNDaG 2 20 20 20 6 14 80
4. Jitka Muravská2 GAMČA 2 20 20 20 14 74
5. Viktória Brezinová3 GAlKE 2 20 20 10 14 7 71
6. Samuel Krajči3 GAlKE 2 20 20 8 0 14 6 68
Jakub Janík3 GĽŠTN 2 18 20 10 0 14 6 68
8. Matej Pavlík2 Iná škola 1 20 20 10 0 14 3 67
9. Michal Kodad2 Iná škola 1 20 2 10 20 14 66
10. Michaela Bobeničová3 GPošKE 1 20 20 10 14 64
Peter Debnár2 vdp 1 18 19 7 20 64
12. Dávid Midlik3 Iná škola 1 20 20 8 14 62
Gabriela Šavelová2 GAMČA 2 20 20 8 14 0 62
14. Martin Koutenský2 GAMČA 1 20 19 8 14 61
Filip Molnár1 ŠpMNDaG 1 20 19 8 14 61
Kristina Galikova3 ŠpMNDaG 1 20 19 8 14 61
17. Barbora Cesneková3 GVarZA 2 20 19 8 6 7 60
Adam Struharňanský3 GVOZA 2 20 19 7 14 60
Daniel Timko3 SPlPO 2 18 20 8 0 14 60
Ivan Čermák3 GSkal 1 19 19 8 14 60
21. Matej Jurčák2 GNám 2 16 19 6 4 14 59
Andrej Bátora3 SDubn 1 18 20 7 14 59
Matej Moško3 GAMČA 1 20 19 8 12 59
24. Adam Fabo3 SDubn 1 18 20 6 0 14 0 58
Richard Jandušík3 SDubn 1 20 19 7 12 58
26. Štefánia Glevitzká3 GPriev 2 18 20 10 4 3 55
27. Adam Zbonka3 GCM 1 20 20 8 4 2 54
28. Miro Macko2 Leaf 2 20 20 8 48
29. Adrián Kabáč3 GTrste 1 18 19 8 1 46
Eduard Ruisl3 GMerTT 1 20 20 4 2 0 46
31. Pavol Kebis3 GJH 1 20 20 0 2 3 45
32. Dávid Daubner3 GVarZA 1 20 19 2 3 44
33. Mária Ďuračková3 GJH 2 20 19 4 43
34. Miroslav Molnár1 GAMČA 1 18 19 4 41
35. Tibor Holtman2 GLSBar 2 8 8 5 6 27
36. Tomáš Lokša3 SKysNM 1 8 0 4 6 2 20
37. Eva Kupčová3 GGolNT 1 0 2 2
# Meno: R. Škola Level 3 4 5 6 7 8
1. Matej Urban1 GAMČA 3 20 20 20 14 20 94
2. Adrian Ďurči4 ŠpMNDaG 3 20 20 19 18 13.5 90.5
3. Jaroslav Paška3 ŠpMNDaG 3 20 20 19 14 11 84
4. Lucia Krajčoviechová2 GJH 3 20 10 19 14 10 73
Timea Szöllősová2 GAMČA 3 20 20 2 14 7 12 73
6. Daniel Medveď3 GTajBB 2 20 19 19 14 72
7. Martin Mihálik3 GAlKE 2 20 19 14 11 64
8. Adrianka Janáčková1 ŠpMNDaG 2 20 20 6 14 60
9. Bohdan Jóža3 GJH 3 20 4 18 14 56
10. Jitka Muravská2 GAMČA 2 20 20 14 54
11. Viktória Brezinová3 GAlKE 2 20 10 14 7 51
12. Jakub Janík3 GĽŠTN 2 20 10 0 14 6 50
13. Samuel Krajči3 GAlKE 2 20 8 0 14 6 48
14. Matej Pavlík2 Iná škola 1 20 10 0 14 3 47
15. Michal Kodad2 Iná škola 1 2 10 20 14 46
16. Michaela Bobeničová3 GPošKE 1 20 10 14 44
17. Matej Jurčák2 GNám 2 19 6 4 14 43
18. Dávid Midlik3 Iná škola 1 20 8 14 42
Daniel Timko3 SPlPO 2 20 8 0 14 42
Gabriela Šavelová2 GAMČA 2 20 8 14 0 42
21. Martin Koutenský2 GAMČA 1 19 8 14 41
Andrej Bátora3 SDubn 1 20 7 14 41
Ivan Čermák3 GSkal 1 19 8 14 41
Filip Molnár1 ŠpMNDaG 1 19 8 14 41
Kristina Galikova3 ŠpMNDaG 1 19 8 14 41
26. Barbora Cesneková3 GVarZA 2 19 8 6 7 40
Adam Struharňanský3 GVOZA 2 19 7 14 40
Adam Fabo3 SDubn 1 20 6 0 14 0 40
29. Matej Moško3 GAMČA 1 19 8 12 39
30. Richard Jandušík3 SDubn 1 19 7 12 38
31. Štefánia Glevitzká3 GPriev 2 20 10 4 3 37
32. Adam Zbonka3 GCM 1 20 8 4 2 34
33. Maroš Studenič1 GJH 1 19 9 3 31
34. Martin Janů3 GTajBB 1 20 7 0 2 29
35. Pavol Kebis3 GJH 1 20 0 2 3 25
36. Dávid Daubner3 GVarZA 1 19 2 3 24
37. Miroslav Molnár1 GAMČA 1 19 4 23
38. Tomáš Lokša3 SKysNM 1 0 4 6 2 12
Samuel Čavoj3 GTajBB 3 8 4 0 12
40. Eva Kupčová3 GGolNT 1 0 2 2
Matej Straka3 SPlPO 3 2 2
42. Matej Novota4 GFABA 3 0 0
# Meno: R. Škola Level 4 5 6 7 8
1. Michal Staník3 GĽŠTN 4 20 20 20 20 13 93
Ondrej Baranovič3 GAMČA 4 20 20 20 20 13 93
3. Eliška Macáková7zš SZScenada 4 20 18 14 10 13 75
4. Matej Urban1 GAMČA 3 20 20 14 20 74
5. Daniel Oravec3 GVarZA 4 20 19 14 7 13 73
6. Adrian Ďurči4 ŠpMNDaG 3 20 19 18 13.5 70.5
7. Jaroslav Paška3 ŠpMNDaG 3 20 19 14 11 64
8. Jakub Parada2 GAMČA 4 20 16 14 6 56
9. Timea Szöllősová2 GAMČA 3 20 2 14 7 12 55
10. Lucia Krajčoviechová2 GJH 3 10 19 14 10 53
11. Ján Priner3 GTajBB 4 19 20 6 45
12. Jozef Číž3 GJH 4 20 19 5 44
Martin Mihálik3 GAlKE 2 19 14 11 44
14. Jozef Fülöp2 GAMČA 4 19 19 38
15. Viktória Brezinová3 GAlKE 2 10 14 7 31
16. Jakub Janík3 GĽŠTN 2 10 0 14 6 30
17. Samuel Krajči3 GAlKE 2 8 0 14 6 28
18. Matej Pavlík2 Iná škola 1 10 0 14 3 27
19. Adam Zbonka3 GCM 1 8 4 2 14
20. Tomáš Lokša3 SKysNM 1 4 6 2 12
Maroš Studenič1 GJH 1 9 3 12
22. Tibor Holtman2 GLSBar 2 5 6 11
23. Martin Janů3 GTajBB 1 7 0 2 9
24. Paulína Smolárová4 ŠpMNDaG 4 8 8

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní