# Meno: R. Škola 1 2 3 4 5
1. Andrej Korman3 GHloh 10 10 10 15 15 60
Samuel Čavoj1 GTajBB 10 10 10 15 15 60
3. Andrej Pečimúth2 GNZám 10 10 9 15 15 59
4. Samuel Gurský4 GJH 10 10 10 15 13 58
Dagmar Bošková9zš SOŠ IT BA 10 10 10 15 13 58
Jozef Číž1 GJH 10 10 10 15 13 58
Tomáš Sásik2 GAMČA 10 10 10 15 13 58
Ondrej Baranovič1 GAMČA 10 10 10 15 13 58
9. Jakub Šimo4 GJH 10 10 10 15 12 57
10. Richard Bíró2 GHloh 9 10 10 15 12 56
Matej Novák3 GGolNT 9 10 9 15 13 56
12. Matej Genči2 GPošKE 9 10 9 15 10 53
Marek Borik3 GBánov 5 10 9 14 15 53
14. Adam Král4 GVarZA 6 10 9 14 13 52
Matej Novota2 GFABA 9 10 10 15 8 52
16. Jakub Parada9zš GAMČA 10 10 10 15 6 51
Michal Petkáč2 GFABA 9 10 10 15 7 51
Matej Choma4 GAMČA 10 10 9 15 7 51
19. Matúš Ferech3 GJH 5 10 10 15 9 49
Bohdan Jóža1 GJH 10 10 10 15 4 49
Andrej Čermák2 GŠaľa 9 10 9 15 6 49
22. Eliška Macáková5zš SZScenada 8 10 9 14 7 48
Tereza Tódová1 GPárNT 8 10 9 14 7 48
24. Matúš Juran4 GJH 10 10 8 13 6 47
25. Denis Laca4 GCM 10 10 10 14 2 46
26. Jaroslav Paška1 ŠpMNDaG 10 10 10 9 6 45
27. Tomáš Šuhaj3 GJH 4 10 4 14 12 44
28. Samuel Obuch4 GHolTT 8 10 6 15 3 42
Michal Porubský4 FMFI UK 3 5 4 15 15 42
30. David Debnar4 ŠpMNDaG 10 10 9 0 12 41
Marek Ceľuch2 GSečov 2 5 4 15 15 41
Adam Perinay2 GJH 8 10 4 13 6 41
Peter Onduš2 ŠpMNDaG 10 10 8 13 41
34. Samuel Šindler2 GJH 8 10 9 13 0 40
35. Emanuel Tesař4 GLuč 3 5 15 13 36
Ivan Kotora9zš ŠpMNDaG 7 10 9 4 6 36
37. Rajmund Hruška3 GPošKE 6 10 10 8 34
38. Roman Beňo3 GJH 15 15 30
Roman Sobkuliak4 GHloh 15 15 30
Marek Benc3 SFKNT 10 10 10 0 30
Peter Eller2 GJH 10 10 0 9 1 30
42. Peter Ralbovský3 GJH 15 14 29
Katarína Dančejová2 GHMich 5 10 2 7 5 29
Ivan Čermák1 GSkal 10 10 3 6 29
45. Paulína Smolárová2 ŠpMNDaG 15 13 28
Lukáš Baláž1 GBánov 15 13 28
Alexander Macinský3 GJH 15 13 28
Maroš Macko2 GJAR 8 10 7 3 28
49. Richard Németh3 GJH 7 10 9 0 26
Pavol Zaťko4 GTajBB 15 11 26
51. Angelika Fedáková3 CGSL 12 13 25
52. Michal Sládeček3 GVarZA 3 5 4 6 6 24
Jozef Bugoš4 PGPrie 3 5 4 6 6 24
Matej Sládek9zš GNám 3 5 4 6 6 24
Peter Bolfa3 GBánov 6 10 4 4 24
Martin Piala3 GVOZA 3 5 4 6 6 24
Alan Marko2 Leaf 3 5 4 6 6 24
František Viktor Stavěla2 GJH 7 10 4 0 3 24
Denis Mitana4 GTrste 3 5 4 6 6 24
Filip Kuboš4 GTrste 3 5 4 6 6 24
Michal Chvíla3 GJH 3 5 4 6 6 24
Alexander E. Magnússon3 GEinBA 6 10 5 3 24
63. Matus Drgon3 GJH 9 10 4 23
Patrícia Schmidtová4 GCSLewis 9 10 4 23
65. Slavomír Hanzely4 FMFI UK 15 7 22
Jaroslava Kokavcová4 GAMČA 15 7 22
67. Patrik Holop4 GGolNT 3 5 4 6 3 21
68. Miroslava Pavlusová3 GLSBar 3 5 4 5 3 20
69. Samuel Repka1 Iná škola 1 10 7 0 18
Juraj Vašut2 GJH 7 10 0 1 18
Michal Horanský9zš ŠpMNDaG 7 5 6 18
Mário Šimák3 GJH 8 10 18
Ján Mederly6zš zsmrsle 8 10 18
74. Tibor Sloboda2 GJH 7 10 0 0 17
Jozef Fülöp9zš GAMČA 3 5 3 6 17
76. Filip Sollár4 GJH 3 5 1 6 15
Alex Molnár2 GLetMT 2 10 0 3 15
Dominik Kassai3 GKrChl 3 5 0 5 2 15
79. Marek Mansell3 GJH 3 5 6 14
Martin Ondejka2 GAlKE 4 10 0 14
81. Juraj Vasek2 GTótMT 3 10 13
Matej Jurčák9zš GNám 3 10 13
Štefan Mašán2 GJH 3 5 4 1 13
84. Ján Mlynek4 GBánov 6 6 12
Adam Šánta1 GJH 3 5 4 12
Patrik Drozdík1 GJH 3 5 4 12
Jozef Mrkva9zš GĽŠTN 4 5 1 2 12
88. Zdeno Čepan3 Iná škola 8 3 11
89. Tomáš Daniš4 Iná škola 10 10
Andrej Daniš1 GAMČA 10 10
Michal Zak1 tilgnerka 0 10 10
92. Lukáš Minár2 GVráb 3 5 0 1 9
93. Maroš Čergeť4 GGolNT 3 5 8
Adam Varga4 SNZ 3 5 8
Gabriel Lévai3 SNZ 3 5 8
Matej Focko2 GZbrKE 3 5 8
Branislav Blažek2 GAlKE 3 5 8
Igor Pidík3 Iná škola 3 5 0 8
Matej Janček3 GCM 3 5 8
Timotej Stranovský3 GGolNT 3 5 8
Filip Masár2 GPiaNT 3 5 0 0 8
Lukáš Adamík4 ssnd 3 5 0 8
Martin Sklenár4 GTajBB 3 5 0 8
Milan Kubala4 GTajBB 3 5 8
Filip Bali3 GGolNT 3 5 0 8
Jan Gottweis6zš GMA 3 5 8
Tomáš Terem4 GTajBB 3 5 0 0 8
108. Rastislav Krajčo1 zs4bn 6 6
Matúš Chovan2 GJH 1 5 6
Miroslav Sumega4 GTrste 1 5 0 6
Miroslav Masaryk2 GKromp 1 5 6
Matúš Maďar4 GHMich 6 6
113. Ján Červeňák3 GHMich 0 5 5
Timotej Kuma3 GCM 5 5
Juraj Halabrin3 GJH 0 5 5
Marco Souza de Joode8zš GnStolouPraha 5 5
Alexandra Pešátová2 GPUK 5 5
Martin Pecho3 GCM 0 5 5
Noel Pach2 GMetBA 5 5
Peter Hornak3 GCM 5 5
Jean Tsimbazafy1 GJH 5 5
Tomáš Soták2 GAlKE 5 5
123. Daniel Kopf4 Iná škola 4 4
124. Miroslav Hruška4 GCM 3 3
František Gič4 GCM 3 3
Adrian Duchon4 GCM 3 3
127. Matus Mindo Minarovic4 Iná škola 1 1
Martin Kotyra4 GČadca 1 1
Marco Šefčík2 GKromp 1 1
130. Július Čižmár4 GSečov 0 0
Jakub Hluško1 ŠpMNDaG 0 0
Daniel Herman3 GŠroKE 0 0 0 0 0 0
Róbert Kica2 GLetMT 0 0
Samuel Mráz3 GCM 0 0
Peter Benc4 GCM 0 0 0
Martin Mikus3 GĽŠTN 0 0
Patrik Majtán3 SFKNT 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní