Klub po Fyzikálnom Náboji - Už budúci piatok!

,

Ahojte,

po skončení Náboja (3. novembra) v Bratislave sa, ako tradične, bude konať Klub Trojstenu. Neváhaj prísť, aj ak nebudeš na Náboji. Začneme prednáškami na matfyze. Pre záujemcov bude nasledovať prespávačka v telocvični, počas ktorej sa môžete zahrať spoločenské hry, zaspievať a zagitarovať si, či porozprávať sa s účastníkmi aj vedúcimi. V sobotu deň začneme hrou alebo si spolu zahráme frisbee.

Prihlasovanie tu!
Pozor! Bez vyplnenia prilášky na nemôžeš zúčastniť.

Dúfame, že prídeš. A ak áno, nezabudni si spacák a karimatku.

Zmena levelov v prvom kole zimnej časti

,

Ahojte, možno ste si niektorí z vás všimli, že pred začiatkom novej série sme updateovali levely. Viac o leveloch môžete prečítať v sekcii Pravidlá. Prajeme veľa šťastia pri riešení :)

Posun deadline-u doprogramovávania

,

Hello, termín doprogramovávania sa posúva na 4.9., takže stále máte šancu získať nejaké body za pomoci VZORǍKOV, ktoré pribudli na stránke :).

⚠️ Aktualizácia pravidiel KSP ⚠️

,

Ahojte, aktualizovali sme pravidlá. Pribudla do nich časť "Čo je povolené a čo nie". Bežte si to preštudovať. Platné budu však až začiatkom 41. ročníka, 1. časti, 1. kola.

Posunutie termínu kola

,

Ahojte, ak ste ešte nebodaj nezačali riešiť toto kolo, netreba smútiť - termín kola sa totižto posúva o týždeň! Takže po novom bude kolo končiť 7.8.2023 a doprogramovávanie 21.8.2023.

Taktiež nám pribudla 7. úloha, čiže úlohy nastupujú v plnej zostave! Hor sa na ne!

Vzorové riešenia a doprogramovanie

,

Ahojte, kolo sa už skončilo, a tak sa zverejnili vzorové riešenia a začína sa doprogramovanie! Šup šup, aby ste nabrali ešte nejaké bodíky navyše za svoje programy! Doprogramovanie sa končí 16.6.2023, prajem veľa štastia :)

LTT 2023 nezáväzná prihláška otvorená

,

Ahojte,

pokiaľ Ti v lete chýbajú sústredenia, tak nezúfaj a prihlás sa na Letný tábor Trojstenu. Je to také deväťdňové sústredenie 9. 8. do 18. 8. 2023 pre všetkých našich riešiteľov aj neriešiteľov. Program bude viac zážitkový a trošku menej odborný ako na bežnom sústredení.

Viac info na ltt.trojsten.sk. Tešíme sa na Vás!

Prihlasovanie na Letnú školu Trojstenu

,

Milí riešitelia,

ak vám nestačia sústredká alebo sa nemôžete zúčastniť, ak sa chcete v lete dozvedieť množstvo zaujíímavých a užitočných vecí, a ak chcete prežiť týždne prázdnin učením aj voľnou zábavou s kamarátmi s podobnými záujmami, Letná škola Trojstenu je tu práve pre Vás!

Práve sme spustili prihlasovanie na Letnú školu Trojstenu, ktorá sa uskutoční 10.7-29.7 v Bratislave. Čaká vás odborný program z matematiky, fyziky aj informatiky v rôznych týždňoch, zaujímavý voľnočasový program aj možnosť stravovania a ubytovania v blízkosti Letnej školy.

Formulár na prihlásenie nájdete na trojsten.sk/ls. Tak neváhajte a prihláste sa!

1. kolo letnej časti

,

Prvé kolo letnej časti 40. ročníka KSP je tu!

Čas na riešenie máte do 29.5.2023, tak neváhajte a šup šup do riešenia!

Prajeme Vám veľa šťastia pri riešení, programovaní a písaní popisov :)

Klub po Matematickom Náboji

,

Ahojte,

po skončení Náboja (21. apríla) v Bratislave sa, ako tradične, bude konať Klub Trojstenu. Neváhaj prísť, aj ak nebudeš na Náboji. Začneme prednáškami na matfyze. Pre záujemcov bude nasledovať prespávačka v telocvični, počas ktorej sa môžete zahrať spoločenské hry, zaspievať a zagitarovať si, či porozprávať sa s účastníkmi aj vedúcimi. V sobotu deň začneme hrou a potom si spolu zahráme frisbee. Viac sa ale môžeš dočítať na stránke klub.trojsten.sk.

Dúfame, že prídeš. A ak áno, nezabudni si spacák a karimatku.