Zverejnené vzoráky

,

Ahojte.

Vzorové riešenia siedmich úloh 1. kola boli zverejnené, takže sa môžete pustiť do doprogramovania. Čas máte do 29. novembra. Vzorák úlohy 7 pribudne v najbližších dňoch.

Predĺženie doprogramovania

,

Ahojte.

Nakoľko so zverejnením vzorových riešení k 1. kolu meškáme, predlžujeme čas na doprogramovanie (za polovicu bodov) do pondelka 29. novembra, aby ste mali dosť času na ich implementáciu. Na vzorové riešenia sa môžete tešiť už čoskoro.

1. Kolo je tu!

,

Ahojte,

práve nám začal dlhoočakávaný 39. ročník KSP! Termín kola je do 1. Novembra 2021. Nebojte, ešte potom budete mať dosť času na doprogramovanie.

Úloha 8

,

Testovacieho škriatka prideleného ku ôsmej úlohe uniesli mimozemšťania, preto budú pri tejto úlohe hodnotené len popisy a to 20 bodmi.

Nezabúdajte však, že kód je ako Raffaello. Viac než tisíc slov. Ak ste teda úlohu už naprogramovali, priložte kód do popisu.

Vzoraky KSP

,

Zjavili sa vzorové riešenia 2. kola KSP. Keďže im to trvalo o týždeň dlhšie, ako chcelo, posunul sa deadline na doprogramovanie, taktiež o týždeň, teda na 22.2.

Go forth and conquer.

Online šifrovačka KMS

,

Isto ti už chýba sústredenie, preto ti prinášame možnosť, ako si niečo z toho vynahradiť. Tou je Online šifrovačka KMS, ktorá sa uskutoční v sobotu 20. 2. 2021 od 14:00 do 21:00.

Môžeš sa prihlásiť sám/sama alebo vo dvojici do kategórie KMS a nájdeme ti tím, v ktorom budú aj skúsení ľudia. Nemusíš sa báť, že by si mal/-a problémy. Navyše, je to skvelá príležitosť ako teraz počas pandémie spoznať nových ľudí. Taktiež ti dávame aj možnosť prihlásiť sa so 4-členným tímom podľa Tvojej voľby do kategórie open.

Šifrovačka je určená pre (potenciálnych) riešiteľov KMS, no zúčastniť sa jej môže ktokoľvek. Vie však prísť vhod mať v tíme človeka, ktorý o KMS niečo vie.

Viac informácií nájdeš na: https://kms.sk/sifrovacka
Registrovať sa môžeš do 17. 2. na https://forms.gle/jR6bhUxqJBDM4w7c6

Zaujíma ťa medicína 🧑‍⚕️👩‍⚕️?

,

Ak áno 👀 pozri si KaSMED - 🖊📄 korešpondenčný seminár medicíny organizovaný MEDCON-om.
Prvé zadania nájdeš tu.
Viac info na https://mmedcon.com/, držíme palce 😊

2. kolo KSP ešte v tomto polroku!

,

Áno, je to tak! Termín kola je do 1. februára 2021, teda do polročných prázdnin. Nebojte, ešte potom budete mať čas na doprogramovanie.

1. séria 7. ročníka Prask-u

,

Prask je tu znova :) Zvýšili sme hornú vekovú hranicu o jeden ročník, čiže aj prváci/čky na stredných školách môžu súťažne riešiť Prask. Zadania novej série nájdete tu.