OZNAM: Súťaž Náboj sa tento piatok nekoná!

,

Z dôvodu preventívnych krokov Univerzity Komenského v súvislosti s šírením epidémie COVID-19 koronavírusu sme nútení odložiť konanie súťaže Náboj. Súťaž sa tento piatok 13.3. konať nebude. V tejto chvíli hľadáme možný náhradný termín, ktorý bude prinajmenšom o dva týždne neskôr (záleží predovšetkým od vývoja epidémie). Toto sa tiež týka sprievodnej akcie Klub Trojstenu.

Podporte nás aj tento rok svojimi 2%!

,

2% sa síce môžu zdať ako málo, ale my s nimi dokážeme veľmi veľa.

Vďaka týmto príspevkom prinášame tisíckam detí množstvo súťaží a sústredení.

Ako nám darovať 2%? Stačí vyplniť svoje údaje do vyhlásenia (https://www.trojsten.sk/wp-content/uploads/2020/02/Vyhlasenie_20201.pdf) a pripojiť ho k daňovému priznaniu (odovzdať zamestnávateľovi). Návod na vyplnenie nájdete tu (https://www.trojsten.sk/ako-poukazat-2-z-dane/#zamestnanec).

LTT 2020

,

Nevieš ešte, čo budeš robiť v lete od 12.8. do 21.8.? Chýbajú ti kamaráti zo seminárov? Chceš zažiť bláznivé dobrodružstvá a naučiť sa niečo nové? Tak potom poď na Letný Tábor Trojstenu. Ako sa zapojiť? Pozri si stránku http://ltt.trojsten.sk/, alebo rovno vyplň nezáväznú prihlášku: https://forms.gle/6MvSkuZekmgdNqWt5

Tešíme sa na Teba

Zmena bodovania 2. úlohy

,

Zistili sme, že testovací škriatok zle bodoval druhú úlohu, a nastavili sme mu nové hodnoty.

Pre vás to znamená len viac bodov, a žiadne popisy. Testovacie vstupy ostávajú nezmenené, a od teraz uvidíte aj na akom útvare váš program nefunguje.

Vianočný darček od vedúcich KSP

,

Určite máte cez prázdniny veľa času a vedúci si vymysleli na čo by ste ho mohli využiť :D Takže ako vianočný darček dostanete ďalšie kolo KSP.

Akadémia a Klub Trojstenu

,

Máš už plány na tento piatok 13.12.? Či je Tvoja odpoveď áno alebo nie, vedz, že organizujeme super akciu Akadémiu Trojstenu. Ide a zaujímavé prednášky z matematiky, fyziky a informatiky, ktoré sa uskutočnia na pôde FMFI UK. Príď sa pozrieť do Bratislavy aj Ty. A keď už tu budeš ostaň aj na Klub!

Vzoráky prvého kola zimnej časti 37. ročníka

,

Na stránke môžete od dnešného dňa nájsť vzorové riešenia zatiaľ bez ukážkovej implementácie. Môžete sa teda pustiť do čítania a programovania týchto riešení a získať tak nejaké body na viac.

Kockatý kalendár

,

Aj tento rok Ti prinášame podrobný prehľad akcií, ktoré organizujeme nielen my, ale aj Riešky, STROM, Sezam či P-mat, podrobne v Kockatom kalendári.

Galiba v reaktore

,

Ahojte :)

na sklamanie tých 8 ľudí čo už stihli submitnúť, problémy v reaktore sú horšie ako sa očakávalo! Pridali sme nejaké ťažšie vstupy k príkladu č.1. Dúfam, že to nikoho neodradí a len Vás to prinúti vytiahnuť ťažšie zbrane ;)

2. kolo letnej časti

,

Ahojte!

Ak sa vám práve začali letné prázdniny, môžete svoj novonadobudnutý volný čas využiť riešením novej série KSP.

Veľa zábavy pri riešení, a vidíme sa (dúfam) čoskoro na letnej škole!