# Meno: R. Škola Level 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Matej Urban2 GAMČA 3 20 20 20 14 20 94
2. Michal Staník4 GĽŠTN 4 0 20 20 20 20 13 93
Ondrej Baranovič4 GAMČA 4 20 20 20 20 13 93
4. Daniel Medveď4 GTajBB 2 8 20 20 19 19 14 92
5. Adrian Ďurči5 ŠpMNDaG 3 8 8 20 20 19 18 13.5 90.5
6. Matej Pavlík3 Iná škola 1 20 20 20 10 0 14 3 84
Michal Kodad3 Iná škola 1 20 20 2 10 20 14 84
Peter Debnár3 vdp 1 20 18 19 7 20 84
Jaroslav Paška4 ŠpMNDaG 3 8 20 20 19 14 11 84
10. Dávid Midlik4 Iná škola 1 20 20 20 8 14 82
Martin Mihálik4 GAlKE 2 18 20 19 14 11 82
12. Filip Molnár2 ŠpMNDaG 1 20 20 19 8 14 81
Kristina Galikova4 ŠpMNDaG 1 20 20 19 8 14 81
14. Adrianka Janáčková2 ŠpMNDaG 2 20 20 20 6 14 80
Ivan Čermák4 GSkal 1 20 19 19 8 14 80
16. Dávid Mišiak4 GJH 1 20 20 19 20 79
Andrej Bátora4 SDubn 1 20 18 20 7 14 79
Matej Moško4 GAMČA 1 20 20 19 8 12 79
19. Michaela Bobeničová4 GPošKE 1 14 20 20 10 14 78
20. Richard Jandušík4 SDubn 1 19 20 19 7 12 77
21. Adam Fabo4 SDubn 1 17 18 20 6 0 14 0 75
Eliška Macáková8zš SZScenada 4 20 18 14 10 13 75
23. Jitka Muravská3 GAMČA 2 20 20 20 14 74
24. Michal Farnbauer2 GAMČA 1 17 19 18 19 73
Lucia Krajčoviechová3 GJH 3 20 10 19 14 10 73
Daniel Oravec4 GVarZA 4 20 20 19 14 7 13 73
Timea Szöllősová3 GAMČA 3 20 20 2 14 7 12 73
28. Maroš Studenič2 GJH 1 20 20 19 9 3 71
Viktória Brezinová4 GAlKE 2 20 20 10 14 7 71
30. Samuel Krajči4 GAlKE 2 0 20 20 8 0 14 6 68
Martin Janů4 GTajBB 1 20 19 20 7 0 2 68
Jakub Janík4 GĽŠTN 2 8 18 20 10 0 14 6 68
33. Pavol Klein4 GMA 1 20 20 20 7 67
Nina Benková4 GPiešť 1 20 20 19 8 67
35. Adrián Kabáč4 GTrste 1 20 18 19 8 1 66
Eduard Ruisl4 GMerTT 1 20 20 20 4 2 0 66
Tobiáš Winczer4 ŠpMNDaG 1 20 18 20 8 66
38. Lukáš Jankola2 GTrste 1 20 18 19 8 65
Andrej Andrašovič4 GCM 1 19 20 18 8 65
40. Dávid Lacko4 GDKubí 1 20 20 20 4 64
41. Pavol Kebis4 GJH 1 17 20 20 0 2 3 62
Gabriela Šavelová3 GAMČA 2 20 20 8 14 0 62
Dávid Daubner4 GVarZA 1 18 20 19 2 3 62
44. Martin Koutenský3 GAMČA 1 20 19 8 14 61
45. Barbora Cesneková4 GVarZA 2 20 19 8 6 7 60
Daniel Timko4 SPlPO 2 18 20 8 0 14 60
Adam Struharňanský4 GVOZA 2 20 19 7 14 60
Radka Ďurčová4 ELBA 1 20 20 15 5 60
Adam Zbonka4 GCM 1 8 20 20 8 4 2 60
50. Matej Jurčák3 GNám 2 8 16 19 6 4 14 59
Miroslav Molnár2 GAMČA 1 18 18 19 4 59
52. Lukáš Gáborik2 GTajBB 1 20 20 8 10 58
53. Jakub Parada3 GAMČA 4 20 16 14 6 56
Bohdan Jóža4 GJH 3 8 8 20 4 18 14 56
55. Štefánia Glevitzká4 GPriev 2 18 20 10 4 3 55
Ján Gašper3 Konzerv. 1 19 16 20 55
57. Dávid Pásztor3 GJAR 1 19 18 8 8 53
58. Marek Danihel3 GĽŠTN 1 20 20 8 4 52
Marcel Palaj4 GHroZV 1 20 20 5 7 52
60. Sabína Samporová4 GMerTT 1 20 18 5 8 51
61. Denis Pojezdal3 GĽŠTN 1 8 19 19 4 0 50
62. Miro Macko3 Leaf 2 20 20 8 48
Michal Tkacik1 GHMich 1 19 20 7 2 48
64. Filip Balucha4 GJH 1 20 0 20 7 47
65. Ján Priner4 GTajBB 4 19 20 6 45
66. Jozef Číž4 GJH 4 8 20 19 5 44
67. Mária Ďuračková4 GJH 2 20 19 4 43
68. Bruno Petrus3 GBajkBA 1 20 2 20 42
69. Terézia Gurová2 Leaf 1 20 20 40
70. Daniel Šimko3 BiGSuč 1 20 0 19 0 39
71. Martina Kalašová4 GJH 1 20 18 38
Jozef Fülöp3 GAMČA 4 19 19 38
73. Lenka Hake2 GAlKE 1 18 0 13 0 31
74. Tomáš Lokša4 SKysNM 1 8 8 0 4 6 2 28
Jan Gottweis9zš GMA 1 8 8 8 4 28
76. Tibor Holtman3 GLSBar 2 8 8 8 5 6 27
77. Róberta Juríková4 GPriev 1 19 5 2 26
78. Pavol Margitfalvi4 GJH 1 8 8 8 0 24
79. Matej Hanus3 GPošKE 1 8 8 4 0 20
Martin Mislovič2 GAMČA 1 20 20
Patrik Drozdík4 ŠpMNDaG 1 8 8 4 20
Alexandra Géciová3 GJH 1 14 6 20
83. Jakub Kliment2 GTajBB 1 8 4 5 2 19
Matej Kliment1 Leaf 1 8 4 5 2 19
85. Andrej Valíček5 GCM 1 16 0 2 18
86. Adam Drobný2 GAMČA 1 17 0 17
87. Michal Hečko4 Iná škola 1 8 8 16
Dominik Melkovič4 GVOZA 1 8 4 4 16
Michal Mráz4 GJH 1 8 8 16
Veronika Patakyová3 GSečov 1 16 0 0 16
Richard Seipel4 GLSBar 1 8 8 16
Jakub Maloštík4 GTajBB 1 8 8 16
Samuel Wittlinger3 GJH 1 8 8 16
Matej Štencel2 GPošKE 1 8 0 8 16
95. Michal Mokran4 GBajkBA 1 7 8 15
96. Samuel Jozef Lukáč4 GJH 1 8 4 12
Karolína Pisoňová4 GBánov 1 4 8 0 12
Samuel Čavoj4 GTajBB 3 8 4 0 12
Matej Biroš2 GPošKE 1 8 2 2 12
100. Pavol Pivko1 GAMČA 1 8 0 2 10
Samuel Krempaský3 GHumen 1 6 4 10
102. Paulína Smolárová5 ŠpMNDaG 4 8 8
Marek Ceľuch5 FIIT STU 1 8 0 0 8
Miroslav Ilavský4 GPárNT 1 6 2 8
Dávid Daniš5 GCSLewis 1 8 0 8
Tomáš Šumšala3 GJH 1 8 0 8
Lucia Janíková5 GCM 1 8 0 8
Timo Hoos3 GJH 1 8 8
Martin Pribylina3 SGŽP 1 8 0 0 8
Martin Karšai2 GAMČA 1 8 8
Pavol Jurčák4 GNám 1 8 0 8
Peter Basár4 GNám 1 8 0 0 0 8
Timea Jakubócyová2 BiGSuč 1 8 8
Michal Molnár4 GAMČA 1 8 8
Peter Zajac3 GJH 1 8 8
Matej Novotný3 GJH 1 8 8
117. patrik homola2 GAMČA 1 6 6
Martin Bucko2 GAMČA 1 6 6
Marianna Hronská2 BiGSuč 1 6 6
Andrej Paulik3 GJH 1 6 0 0 6
Rastislav Mozola3 GCM 1 6 6
122. Gabriel Balla5 GCM 1 4 4
Katarína Marcinčáková3 GAlKE 1 4 4
124. Eva Kupčová4 GGolNT 1 0 2 2
Matej Straka4 SPlPO 3 2 2
Michal Palic3 GJH 1 0 2 2
127. Jozef Mlynár4 Iná škola 1 1 1
Filip Toma3 GJH 1 0 1 1
129. Ján Kelemen4 GCM 1 0 0
Benjamín Benčík2 GJH 1 0 0
Matej Novota5 FMFI UK 3 0 0
Andrej Ohrablo3 GJH 1 0 0 0
Erik Malina4 GVOZA 1 0 0
Jan Vavrovic5 GCM 1 0 0
Pavol Kyčina2 GLipMi 1 0 0
Dominika Forgó2 GJH 1 0 0
Matúš Hluch4 GJH 2 4 0
Valter Cingel2 GAMČA 1 0 0
Martin Vozár2 GAMČA 1 0 0
ema knezovicova3 GJH 1 0 0
Adrián Marušák4 GVOZA 1 0 0 0
# Meno: R. Škola Level 1 2 3 4 5 6 7 8
1. Matej Pavlík3 Iná škola 1 20 20 20 10 0 14 3 84
Michal Kodad3 Iná škola 1 20 20 2 10 20 14 84
Peter Debnár3 vdp 1 20 18 19 7 20 84
4. Dávid Midlik4 Iná škola 1 20 20 20 8 14 82
5. Filip Molnár2 ŠpMNDaG 1 20 20 19 8 14 81
Kristina Galikova4 ŠpMNDaG 1 20 20 19 8 14 81
7. Ivan Čermák4 GSkal 1 20 19 19 8 14 80
8. Dávid Mišiak4 GJH 1 20 20 19 20 79
Andrej Bátora4 SDubn 1 20 18 20 7 14 79
Matej Moško4 GAMČA 1 20 20 19 8 12 79
11. Michaela Bobeničová4 GPošKE 1 14 20 20 10 14 78
12. Richard Jandušík4 SDubn 1 19 20 19 7 12 77
13. Adam Fabo4 SDubn 1 17 18 20 6 0 14 0 75
14. Michal Farnbauer2 GAMČA 1 17 19 18 19 73
15. Maroš Studenič2 GJH 1 20 20 19 9 3 71
16. Martin Janů4 GTajBB 1 20 19 20 7 0 2 68
17. Pavol Klein4 GMA 1 20 20 20 7 67
Nina Benková4 GPiešť 1 20 20 19 8 67
19. Adrián Kabáč4 GTrste 1 20 18 19 8 1 66
Eduard Ruisl4 GMerTT 1 20 20 20 4 2 0 66
Tobiáš Winczer4 ŠpMNDaG 1 20 18 20 8 66
22. Lukáš Jankola2 GTrste 1 20 18 19 8 65
Andrej Andrašovič4 GCM 1 19 20 18 8 65
24. Dávid Lacko4 GDKubí 1 20 20 20 4 64
25. Pavol Kebis4 GJH 1 17 20 20 0 2 3 62
Dávid Daubner4 GVarZA 1 18 20 19 2 3 62
27. Martin Koutenský3 GAMČA 1 20 19 8 14 61
28. Radka Ďurčová4 ELBA 1 20 20 15 5 60
Adam Zbonka4 GCM 1 8 20 20 8 4 2 60
30. Miroslav Molnár2 GAMČA 1 18 18 19 4 59
31. Lukáš Gáborik2 GTajBB 1 20 20 8 10 58
32. Ján Gašper3 Konzerv. 1 19 16 20 55
33. Dávid Pásztor3 GJAR 1 19 18 8 8 53
34. Marek Danihel3 GĽŠTN 1 20 20 8 4 52
Marcel Palaj4 GHroZV 1 20 20 5 7 52
36. Sabína Samporová4 GMerTT 1 20 18 5 8 51
37. Denis Pojezdal3 GĽŠTN 1 8 19 19 4 0 50
38. Michal Tkacik1 GHMich 1 19 20 7 2 48
39. Filip Balucha4 GJH 1 20 0 20 7 47
40. Bruno Petrus3 GBajkBA 1 20 2 20 42
41. Terézia Gurová2 Leaf 1 20 20 40
42. Daniel Šimko3 BiGSuč 1 20 0 19 0 39
43. Martina Kalašová4 GJH 1 20 18 38
44. Lenka Hake2 GAlKE 1 18 0 13 0 31
45. Tomáš Lokša4 SKysNM 1 8 8 0 4 6 2 28
Jan Gottweis9zš GMA 1 8 8 8 4 28
47. Róberta Juríková4 GPriev 1 19 5 2 26
48. Pavol Margitfalvi4 GJH 1 8 8 8 0 24
49. Matej Hanus3 GPošKE 1 8 8 4 0 20
Martin Mislovič2 GAMČA 1 20 20
Patrik Drozdík4 ŠpMNDaG 1 8 8 4 20
Alexandra Géciová3 GJH 1 14 6 20
53. Jakub Kliment2 GTajBB 1 8 4 5 2 19
Matej Kliment1 Leaf 1 8 4 5 2 19
55. Andrej Valíček5 GCM 1 16 0 2 18
56. Adam Drobný2 GAMČA 1 17 0 17
57. Michal Hečko4 Iná škola 1 8 8 16
Dominik Melkovič4 GVOZA 1 8 4 4 16
Michal Mráz4 GJH 1 8 8 16
Veronika Patakyová3 GSečov 1 16 0 0 16
Richard Seipel4 GLSBar 1 8 8 16
Jakub Maloštík4 GTajBB 1 8 8 16
Samuel Wittlinger3 GJH 1 8 8 16
Matej Štencel2 GPošKE 1 8 0 8 16
65. Michal Mokran4 GBajkBA 1 7 8 15
66. Samuel Jozef Lukáč4 GJH 1 8 4 12
Karolína Pisoňová4 GBánov 1 4 8 0 12
Matej Biroš2 GPošKE 1 8 2 2 12
69. Pavol Pivko1 GAMČA 1 8 0 2 10
Samuel Krempaský3 GHumen 1 6 4 10
71. Marek Ceľuch5 FIIT STU 1 8 0 0 8
Miroslav Ilavský4 GPárNT 1 6 2 8
Dávid Daniš5 GCSLewis 1 8 0 8
Tomáš Šumšala3 GJH 1 8 0 8
Lucia Janíková5 GCM 1 8 0 8
Timo Hoos3 GJH 1 8 8
Martin Pribylina3 SGŽP 1 8 0 0 8
Martin Karšai2 GAMČA 1 8 8
Pavol Jurčák4 GNám 1 8 0 8
Peter Basár4 GNám 1 8 0 0 0 8
Timea Jakubócyová2 BiGSuč 1 8 8
Michal Molnár4 GAMČA 1 8 8
Peter Zajac3 GJH 1 8 8
Matej Novotný3 GJH 1 8 8
85. patrik homola2 GAMČA 1 6 6
Martin Bucko2 GAMČA 1 6 6
Marianna Hronská2 BiGSuč 1 6 6
Andrej Paulik3 GJH 1 6 0 0 6
Rastislav Mozola3 GCM 1 6 6
90. Gabriel Balla5 GCM 1 4 4
Katarína Marcinčáková3 GAlKE 1 4 4
92. Eva Kupčová4 GGolNT 1 0 2 2
Michal Palic3 GJH 1 0 2 2
94. Jozef Mlynár4 Iná škola 1 1 1
Filip Toma3 GJH 1 0 1 1
96. Ján Kelemen4 GCM 1 0 0
Benjamín Benčík2 GJH 1 0 0
Andrej Ohrablo3 GJH 1 0 0 0
Erik Malina4 GVOZA 1 0 0
Jan Vavrovic5 GCM 1 0 0
Pavol Kyčina2 GLipMi 1 0 0
Dominika Forgó2 GJH 1 0 0
Valter Cingel2 GAMČA 1 0 0
Martin Vozár2 GAMČA 1 0 0
ema knezovicova3 GJH 1 0 0
Adrián Marušák4 GVOZA 1 0 0 0
# Meno: R. Škola Level 2 3 4 5 6 7 8
1. Daniel Medveď4 GTajBB 2 20 20 19 19 14 92
2. Martin Mihálik4 GAlKE 2 18 20 19 14 11 82
3. Adrianka Janáčková2 ŠpMNDaG 2 20 20 20 6 14 80
4. Jitka Muravská3 GAMČA 2 20 20 20 14 74
5. Viktória Brezinová4 GAlKE 2 20 20 10 14 7 71
6. Samuel Krajči4 GAlKE 2 20 20 8 0 14 6 68
Jakub Janík4 GĽŠTN 2 18 20 10 0 14 6 68
8. Matej Pavlík3 Iná škola 1 20 20 10 0 14 3 67
9. Michal Kodad3 Iná škola 1 20 2 10 20 14 66
10. Michaela Bobeničová4 GPošKE 1 20 20 10 14 64
Peter Debnár3 vdp 1 18 19 7 20 64
12. Dávid Midlik4 Iná škola 1 20 20 8 14 62
Gabriela Šavelová3 GAMČA 2 20 20 8 14 0 62
14. Martin Koutenský3 GAMČA 1 20 19 8 14 61
Filip Molnár2 ŠpMNDaG 1 20 19 8 14 61
Kristina Galikova4 ŠpMNDaG 1 20 19 8 14 61
17. Barbora Cesneková4 GVarZA 2 20 19 8 6 7 60
Adam Struharňanský4 GVOZA 2 20 19 7 14 60
Daniel Timko4 SPlPO 2 18 20 8 0 14 60
Ivan Čermák4 GSkal 1 19 19 8 14 60
21. Matej Jurčák3 GNám 2 16 19 6 4 14 59
Andrej Bátora4 SDubn 1 18 20 7 14 59
Matej Moško4 GAMČA 1 20 19 8 12 59
24. Adam Fabo4 SDubn 1 18 20 6 0 14 0 58
Richard Jandušík4 SDubn 1 20 19 7 12 58
26. Štefánia Glevitzká4 GPriev 2 18 20 10 4 3 55
27. Adam Zbonka4 GCM 1 20 20 8 4 2 54
28. Miro Macko3 Leaf 2 20 20 8 48
29. Adrián Kabáč4 GTrste 1 18 19 8 1 46
Eduard Ruisl4 GMerTT 1 20 20 4 2 0 46
31. Pavol Kebis4 GJH 1 20 20 0 2 3 45
32. Dávid Daubner4 GVarZA 1 20 19 2 3 44
33. Mária Ďuračková4 GJH 2 20 19 4 43
34. Miroslav Molnár2 GAMČA 1 18 19 4 41
35. Tibor Holtman3 GLSBar 2 8 8 5 6 27
36. Tomáš Lokša4 SKysNM 1 8 0 4 6 2 20
37. Eva Kupčová4 GGolNT 1 0 2 2
# Meno: R. Škola Level 3 4 5 6 7 8
1. Matej Urban2 GAMČA 3 20 20 20 14 20 94
2. Adrian Ďurči5 ŠpMNDaG 3 20 20 19 18 13.5 90.5
3. Jaroslav Paška4 ŠpMNDaG 3 20 20 19 14 11 84
4. Lucia Krajčoviechová3 GJH 3 20 10 19 14 10 73
Timea Szöllősová3 GAMČA 3 20 20 2 14 7 12 73
6. Daniel Medveď4 GTajBB 2 20 19 19 14 72
7. Martin Mihálik4 GAlKE 2 20 19 14 11 64
8. Adrianka Janáčková2 ŠpMNDaG 2 20 20 6 14 60
9. Bohdan Jóža4 GJH 3 20 4 18 14 56
10. Jitka Muravská3 GAMČA 2 20 20 14 54
11. Viktória Brezinová4 GAlKE 2 20 10 14 7 51
12. Jakub Janík4 GĽŠTN 2 20 10 0 14 6 50
13. Samuel Krajči4 GAlKE 2 20 8 0 14 6 48
14. Matej Pavlík3 Iná škola 1 20 10 0 14 3 47
15. Michal Kodad3 Iná škola 1 2 10 20 14 46
16. Michaela Bobeničová4 GPošKE 1 20 10 14 44
17. Matej Jurčák3 GNám 2 19 6 4 14 43
18. Dávid Midlik4 Iná škola 1 20 8 14 42
Daniel Timko4 SPlPO 2 20 8 0 14 42
Gabriela Šavelová3 GAMČA 2 20 8 14 0 42
21. Martin Koutenský3 GAMČA 1 19 8 14 41
Andrej Bátora4 SDubn 1 20 7 14 41
Ivan Čermák4 GSkal 1 19 8 14 41
Filip Molnár2 ŠpMNDaG 1 19 8 14 41
Kristina Galikova4 ŠpMNDaG 1 19 8 14 41
26. Barbora Cesneková4 GVarZA 2 19 8 6 7 40
Adam Struharňanský4 GVOZA 2 19 7 14 40
Adam Fabo4 SDubn 1 20 6 0 14 0 40
29. Matej Moško4 GAMČA 1 19 8 12 39
30. Richard Jandušík4 SDubn 1 19 7 12 38
31. Štefánia Glevitzká4 GPriev 2 20 10 4 3 37
32. Adam Zbonka4 GCM 1 20 8 4 2 34
33. Maroš Studenič2 GJH 1 19 9 3 31
34. Martin Janů4 GTajBB 1 20 7 0 2 29
35. Pavol Kebis4 GJH 1 20 0 2 3 25
36. Dávid Daubner4 GVarZA 1 19 2 3 24
37. Miroslav Molnár2 GAMČA 1 19 4 23
38. Tomáš Lokša4 SKysNM 1 0 4 6 2 12
Samuel Čavoj4 GTajBB 3 8 4 0 12
40. Eva Kupčová4 GGolNT 1 0 2 2
Matej Straka4 SPlPO 3 2 2
42. Matej Novota5 FMFI UK 3 0 0
# Meno: R. Škola Level 4 5 6 7 8
1. Michal Staník4 GĽŠTN 4 20 20 20 20 13 93
Ondrej Baranovič4 GAMČA 4 20 20 20 20 13 93
3. Eliška Macáková8zš SZScenada 4 20 18 14 10 13 75
4. Matej Urban2 GAMČA 3 20 20 14 20 74
5. Daniel Oravec4 GVarZA 4 20 19 14 7 13 73
6. Adrian Ďurči5 ŠpMNDaG 3 20 19 18 13.5 70.5
7. Jaroslav Paška4 ŠpMNDaG 3 20 19 14 11 64
8. Jakub Parada3 GAMČA 4 20 16 14 6 56
9. Timea Szöllősová3 GAMČA 3 20 2 14 7 12 55
10. Lucia Krajčoviechová3 GJH 3 10 19 14 10 53
11. Ján Priner4 GTajBB 4 19 20 6 45
12. Jozef Číž4 GJH 4 20 19 5 44
Martin Mihálik4 GAlKE 2 19 14 11 44
14. Jozef Fülöp3 GAMČA 4 19 19 38
15. Viktória Brezinová4 GAlKE 2 10 14 7 31
16. Jakub Janík4 GĽŠTN 2 10 0 14 6 30
17. Samuel Krajči4 GAlKE 2 8 0 14 6 28
18. Matej Pavlík3 Iná škola 1 10 0 14 3 27
19. Adam Zbonka4 GCM 1 8 4 2 14
20. Tomáš Lokša4 SKysNM 1 4 6 2 12
Maroš Studenič2 GJH 1 9 3 12
22. Tibor Holtman3 GLSBar 2 5 6 11
23. Martin Janů4 GTajBB 1 7 0 2 9
24. Paulína Smolárová5 ŠpMNDaG 4 8 8

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní