# Meno: R. Škola Level P 2 3 4 5 6 7 8
1. Michal Staník3 GĽŠTN 2 69 10 10 15 10.5 20 18 19 151.5
2. Jaroslav Paška3 ŠpMNDaG 1 64 10 9 15 14 15 18 13 139
3. Ján Priner3 GTajBB 2 59 10 10 15 2 15 10 119
4. Lucia Krajčoviechová2 GJH 1 57 10 9 15 11 10 4 4 112
5. Daniel Oravec3 GVarZA 2 54 10 9 15 11.5 9 4 4 108.5
6. Andrej Čermák4 GŠaľa 2 53 6 9 20 5 9 102
7. Jakub Knánik4 GJH 1 52 9 15 1 20 2 0 99
8. Timea Szöllősová2 GAMČA 2 56 10 7.5 8 4 7 3 9 97.5
9. Martin Mihálik3 GAlKE 1 50 10 10 15 10.5 95.5
10. Filip Masár4 GPiaNT 2 43 9 1 10 9 13 9 93
11. Štefánia Glevitzká3 GPriev 1 47 10 10 15 10 92
Jonáš Dujava3 SPlPO 1 49 10 9 15 9 92
13. Viktória Brezinová3 GAlKE 1 41.5 10 9 15 15 90.5
14. Tibor Holtman2 GLSBar 1 61 10 4 4 4 6 2 89
15. Bohdan Jóža3 GJH 2 52 14 18 4 0 88
16. Eliška Macáková7zš SZScenada 1 42 10 5.5 5 5 16 5 9 87.5
17. Matej Straka3 SPlPO 1 40.5 10 9 15 11 85.5
18. Samuel Krajči3 GAlKE 1 41 10 10 15 9 85
19. Daniel Timko3 SPlPO 1 34 10 10 11 10 4 79
20. Peter Onduš4 ŠpMNDaG 2 35 15 18 9 77
21. Filip Csonka3 GAlKE 1 41 10 6 3 9 69
22. Jitka Muravská2 GAMČA 1 44 10 8.5 5.5 68.0
23. Miro Macko2 Leaf 1 29 8 10 12 8 67
Gabriela Šavelová2 GAMČA 1 32 10 6 10 9 67
25. Jakub Janík3 GĽŠTN 1 35 10 8 4 5 62
26. Matej Jurčák2 GNám 1 19 10 8 15 9 61
27. Denis Pojezdal2 GĽŠTN 1 31 10 9 2 8 60
Matej Urban1 GAMČA 1 26.5 10 5 15 3.5 60.0
29. Ivan Kotora2 ŠpMNDaG 1 26.5 10 7 6 9 58.5
30. Richard Bíró4 GHloh 2 4 13 7 18 10 6 58
31. Matúš Hluch3 GJH 1 42 10 5 0.5 57.5
32. Tomáš Šimek1 ŠpMNDaG 1 12 10 9 15 10 56
33. Martin Gaňo5 GLSBar 1 54.5 54.5
34. Mária Ďuračková3 GJH 1 34 10 8 52
35. Adrian Ďurči4 ŠpMNDaG 1 0 9 9 15 13 46
36. Adam Struharňanský3 GVOZA 1 32 8 5 45
37. Miroslav Ilavský3 GPárNT 1 25 10 9 44
38. Matúš Semančík3 GSSV 1 26 10 0 5 41
39. Lukáš Gáborik1 GTajBB 1 10 7 9 5 5 36
40. Nina Benková3 GPiešť 1 20 8 6 0.5 34.5
41. Michal Mráz3 GJH 1 22.5 4 3 29.5
42. Adrián Kabáč3 GTrste 1 24 4 0 1 29
43. Pavol Klein3 GMA 1 26 26
44. Martina Kalašová3 GJH 1 23.5 2 0 25.5
45. Kristina Galikova3 ŠpMNDaG 1 19.5 4 23.5
46. Tereza Tódová3 GPárNT 1 18 5 0 23
47. Kristína Korecová4 GHloh 1 6 4 0.5 6 2 18.5
48. Marek Jankola4 GTrste 1 16 16
Miroslava Pavlusová5 GLSBar 1 10 1 1 4 16
Martin Koutenský2 GAMČA 1 16 0 16
51. Jakub Poljovka4 GPárNT 1 15 15
Dominik Melkovič3 GVOZA 1 15 15
53. Dávid Daubner3 GVarZA 1 11.5 2 13.5
54. Pavol Kebis3 GJH 1 11 0 2 13
55. Jan Ziak2 Iná škola 1 2 4 0 2 4 12
56. Angelika Fedáková5 CGSL 1 11 11
57. Matúš Šikyňa4 GTrste 1 6 2 0 0 2 10
Ján Gašper2 Konzerv. 1 10 10
59. Matej Rešetár3 zs.gkmke 2 5 5
60. Stanislav Lukeš5 Iná škola 1 4 4
Erik Kučák5 GHMich 2 4 4
Adam Perinay4 GJH 2 4 4

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní