Výsledky sú predbežné.
Tvoje riešenia sa nerátajú do výsledkovky. Ak to chceš zmeniť, povoľ si súťaž KSP v nastaveniach.
# Meno: R. Škola P 4 5 6 7 8
1. Paulína Smolárová3 ŠpMNDaG 70.23 14 13 20 16 20 153.23
2. Andrej Korman4 GHloh 63 15 13 18 19 16 144
3. Tomáš Sásik3 GAMČA 63.87 15 15 21 8 122.87
4. Michal Sládeček4 GVarZA 71.30 12 5 5 19 2 114.30
5. Jakub Parada1 GAMČA 55 15 13 11 13 6 113
6. Matej Novota3 GFABA 49.30 15 12 16 8 11 111.30
7. Jozef Fülöp1 GAMČA 51.95 13 13 9 20 106.95
8. Peter Onduš3 ŠpMNDaG 38 13 11 20 82
9. Ondrej Baranovič2 GAMČA 42.15 13 9 17 81.15
10. Angelika Fedáková4 CGSL 32 14 13 6 10 5 80
11. Eliška Macáková6zš SZScenada 21.85 7 11 20 10 9 78.85
12. Peter Ralbovský4 GJH 22 13 13 20 8 76
13. Bohdan Jóža2 GJH 20 15 13 16 7 71
14. Alan Marko3 Leaf 26 15 13 8 8 70
15. Richard Bíró3 GHloh 24.00 12 11 9 9 2 67.00
Andrej Pečimúth3 GNZám 22 6 13 20 6 67
17. Timea Szöllősová1 GAMČA 24 13 10 18 65
18. Filip Masár3 GPiaNT 34 8 12 9 63
19. Lukáš Baláž2 GBánov 34 15 13 62
20. Ján Priner2 GTajBB 5 12 15 18 8 2 60
21. Martin Piala4 GVOZA 7 13 17 8 13 58
22. Michal Petkáč3 GFABA 55.78 0 55.78
23. Jozef Číž2 GJH 35 6 5 8 54
24. Erik Kučák4 GHMich 25 13 13 51
25. Matej Rešetár2 zs.gkmke 23 14 13 50
26. Daniel Oravec2 GVarZA 24 10 13 47
27. Lucia Krajčoviechová1 GJH 27.84 5 5 8 1 46.84
28. Viktória Brezinová2 GAlKE 19 10 12 41
29. Tibor Holtman1 GLSBar 18 14 5 37
30. Stanislav Lukeš4 Iná škola 24.62 12 36.62
31. Andrej Čermák3 GŠaľa 8 15 13 0 0 0 36
32. Michal Staník2 GĽŠTN 9 13 13 35
33. Miroslava Pavlusová4 GLSBar 15.00 6 5 0 3 4 33.00
34. Jitka Muravská1 GAMČA 8 13 11 32
35. Tomáš Šimek9zš ŠpMNDaG 5 13 13 31
36. Jakub Knánik3 GJH 19 2 8 29
37. Roman Beňo4 GJH 0 15 13 28
Samuel Krajči2 GAlKE 15 13 28
39. Matej Urban9zš GAMČA 14 13 27
40. Tereza Tódová2 GPárNT 10 7 8 25
41. Štefánia Glevitzká2 GPriev 23 23
Filip Jurčák3 GNám 4 6 13 23
43. Martin Gaňo4 GLSBar 10 6 5 0 21
44. Matej Jurčák1 GNám 10 8 18
45. Barbora Cesneková2 GVarZA 8 0 8 16
Radek Olšák2 Iná škola 16 16
47. Marek Tran1 GAMČA 15 15
Martin Koutenský1 GAMČA 15 15
Matej Vojtek1 GAMČA 15 15
Ivan Kotora1 ŠpMNDaG 0 7 8 15
Martin Mihálik2 GAlKE 15 0 15
Martin Melicher2 GPošKE 15 15
53. Matúš Ferech4 GJH 14 14
Kristína Korecová3 GHloh 0 6 8 14
Marek Sýkora2 GJH 14 14
Miroslav Hájek2 GHubBA 9 5 14
Gabriela Šavelová1 GAMČA 3 3 8 14
58. Mária Ďuračková2 GJH 0 13 13
59. Jakub Čatloš3 ŠpMNDaG 11 11
Norbert Micheľ9zš zskroke 11 11
61. Adam Rajsky9zš GJH 10 10
62. Daniel Jacko3 SSOŠH ŽP 0 8 8
Adrian Gogolak2 GNám 0 8 8
Ivan Čermák2 GSkal 0 8 8
65. Lukáš Minár3 GVráb 7 7
Jozef Budáč4 SPŠJM 4 3 7
67. Filip Bialas4 Iná škola 6 6
Peter Žáčik3 GPárNT 0 3 3 6
Pavol Žáčik3 GPárNT 0 3 3 6
Adam Perinay3 GJH 0 2 4 6
Svetlana Botlová2 GKrup 0 6 6
Blažej Rypák3 GNám 0 6 6
Alžbeta Kuhajdová2 piaristi-pd 6 6
74. Ján Zauška4 SPŠJM 5 0 5
75. Miroslav Ilavský2 GPárNT 4 0 4
Samuel Čavoj2 GTajBB 0 4 4
Pavol Klein2 GPiešť 4 4
Maroš Grego3 GTajBB 4 4
Michal Chvíla4 GJH 4 4
Štefan Mašán3 GJH 2 2 4
Jaro Vybo3 GJH 4 4
Adam Sršeň2 GAMČA 4 4
83. Jakub Kučerák2 GJH 0 3 3
Tomáš Janeta2 Iná škola 0 3 3
Peter Eller3 GJH 0 3 3
Jaroslav Paška2 ŠpMNDaG 0 3 3
Matúš Semančík2 GSSV 0 3 3
88. Jakub Janík2 GĽŠTN 0 0 2 2
Nina Benková2 GPiešť 0 2 2
90. SoTech Gaming1 Iná škola 1 1
91. Tomáš Ljutenko3 GBajkBA 0 0
Erik Burda3 SŠVHSK 0 0
Marko Matušovič3 GJH 0 0 0
Jakub Arbet2 BiGSuč 0 0 0
Patrik Drozdík2 GJH 0 0
Michal Horanský1 ŠpMNDaG 0 0
Miro Bezák3 GJH 0 0
Matej Novák4 GGolNT 0 0 0
Terézia Gurová9zš GJH 0 0
Jakub Nikolič2 GJH 0 0

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní