# Meno: R. Škola P 1 2 3 4 5
1. Paulína Smolárová1 ŠpMNDaG 64 15 10 10 15 7.24 121.24
2. Ondrej Baranovič9zš GAMČA 49 15 9 10 15 14.71 112.71
3. Jakub Šimo3 GJH 59 15 10 10 15 1.00 110.00
Roman Beňo2 GJH 60 15 10 10 15 110
5. Richard Bíró1 GHloh 46 15 10 10 14 11.33 106.33
6. Martin Piala2 GVOZA 53 15 9 10 14 1.08 102.08
7. Alexander Macinský2 GJH 61 15 4 5 14 1.54 100.54
8. Tomáš Bánhegyi3 GJH 50 15 9 10 15 99
9. Jozef Bugoš3 PGPrie 42 15 10 10 14 91
10. Michal Sládeček2 GVarZA 51 7 15 14.73 87.73
11. Matej Sládek8zš GNám 48 8 7 9 15 87
12. Samuel Gurský3 GJH 54 15 4 5 8 86
Jaroslava Kokavcová3 GAMČA 43 15 10 10 8 86
14. Rajmund Hruška2 GPošKE 35 13 10 10 14 82
15. Matej Genči1 GPošKE 27 8 7 10 14 11.00 77.00
16. Marek Ceľuch1 GSečov 22 15 10 10 15 3.76 75.76
17. Dagmar Bošková8zš SOŠ IT BA 36 15 4 5 8 68
Pavol Drotár2 GPošKE 30 11 7 6 14 68
19. Jakub Parada8zš GAMČA 36 15 4 5 7 67
Matej Choma3 GAMČA 33 13 7 10 4 67
21. Andrej Korman2 GHloh 48 3 15 66
22. Michal Porubský3 FMFI UK 27 10 10 15 62
23. Miroslav Ilavský9zš GPárNT 32 15 10 2 59
24. Zuzana Frankovská3 GJH 30 13 10 53
Lukáš Baláž9zš GBánov 37 1 15 53
26. Matej Králik4 FMFI UK 52 52
27. Roman Sobkuliak3 GHloh 27 5 15 47
28. Michaela Marčeková9zš GPárNT 31 15 46
29. Tereza Tódová9zš GPárNT 15 15 8 4 3 45
30. Zoltán Onódy4 SNZ 12 15 4 5 8 0.00 44.00
31. Juraj Mičko2 GPošKE 0 13 10 6 14 43
32. Samuel Sládek3 GNám 14 14 12.72 40.72
33. Michal Štrba4 GJH 40 40
34. Peter Ralbovský2 GJH 29 7 36
35. Filip Sollár3 GJH 25 10 35
36. Marek Borik2 GBánov 25 9 0 34
Šimon Sebechlebský3 GŽiar 33 1 34
38. Ivan Kotora8zš ŠpMNDaG 0 9 10 14 33
39. Jozef Tanzer1 GJH 31 31
Emanuel Tesař3 GLuč 17 14 31
Matej Jurčák8zš GNám 15 12 4 31
Filip Bialas2 Iná škola 27 4 31
43. Peter Pavel Arthur Petráš3 ŠpMNDaG 13 15 2 30
Miroslav Mrózek3 Iná škola 30 30
Matus Drgon2 GJH 23 7 30
Adriana Janáčková7zš ŠpMNDaG 15 15 30
Eduard Batmendijn4 FMFI UK 15 15 30
48. Angelika Fedáková2 CGSL 13 15 28
Matej Urban7zš GAMČA 15 13 28
50. Matej Hrmo9zš GPárNT 15 11 26
Miroslava Pavlusová2 GLSBar 15 4 4 3 26
Michal Redhammer7zš zshlboka 13 13 26
53. Adam Šánta9zš GJH 13 12 25
Juraj Halabrin2 GJH 11 14 25
Tomáš Terem3 GTajBB 13 12 0 0 25
56. Slavomír Hanzely3 FMFI UK 10 13 23
Juraj Vasek1 GTótMT 23 23
58. Michal Petkáč1 GFABA 22 22
Michaela Rusnáková7zš GAlKE 13 9 22
Samo Rumanovsky9zš GPárNT 7 15 22
61. Samuel Benko8zš GAlKE 8 12 20
62. Matej Novota1 GFABA 8 11 0 19
63. Roman Kluvanec4 GPárNT 18 18
Veronika Cucorová3 GJH 13 5 18
Matus Mindo Minarovic3 Iná škola 15 3 18
Andrej Redeky3 GJH 18 18
Tomáš Šimek7zš ŠpMNDaG 5 13 18
68. Tomáš Daniš3 Iná škola 4 13 17
Jakub Semrič4 Iná škola 0 12 4 1 0 17
70. Július Čižmár3 GSečov 13 3 16
Jakub Hluško9zš ŠpMNDaG 8 8 16
72. Adam Perinay1 GJH 0 8 7 0 15
Samuel Schneider3 GTajBB 0 15 0 0 15
Matěj Žídek3 Iná škola 15 15
Adam Král3 GVarZA 15 15
76. Jakub Čatloš1 ŠpMNDaG 14 14
Alan Marko1 Leaf 6 8 14
78. Matej Dujava4 SPlPO 13 13
Daniel Belan7zš ŠpMNDaG 13 13
Martin Martinček9zš GVarZA 13 13
81. Alexandra Pešátová1 GPUK 4 7 11
Pavol Jurčák9zš GNám 9 2 11
Peter Trenčanský9zš GAMČA 8 3 11
Tomáš Pavlik7zš GAlKE 11 11
Samuel Wittlinger8zš GPezin 11 11
Lenka Hake6zš GAlKE 11 11
Tomas Koleda3 GTajBB 6 5 11
Branislav Pilnan4 GJH 0 11 11
89. Ľubomír Golian8zš zs2hrinova 10 10
90. Bui Truc Lam4 GAMČA 0 9.15 9.15
91. Jakub Chudik3 Iná škola 9 9
Ján Červeňák2 GHMich 0 9 9
Jaromír Látal4 GJH 5 4 9
94. Michaela Leinwatherová1 GVazBA 8 8
Martin Majtán2 GHloh 5 3 8
Ján Mlynek3 GBánov 0 8 8
Miška Dlugošová1 GPUK 6 2 0 8
Matúš Ferech2 GJH 6 2 8
Adam Varga3 SNZ 4 4 8
100. Martin Gažo3 ŠpMNDaG 0 7 7
Barbora Ivanova8zš GJH 3 4 7
Martin Sečány9zš GGolNT 6 1 7
Viktor Palko9zš GGolNT 6 1 7
Marek Dovičovič9zš zsmocenok 7 7
Kristína Krnáčová8zš zs2hrinova 7 7
František Mikuláš4zš czssjanabosca 6 1 7
Patrik Goldschmidt3 SNZ 7 7
108. Dušan Dobrík8zš Iná škola 5 1 6
Maroš Macko1 GJAR 6 6
Rastislav Krajčo9zš zs4bn 2 4 6
Lucia Tódová3 GPárNT 6 6
Michal Halás3 GAMČA 0 6 6
113. Peter Súkeník3 FMFI UK 0 5 5
Nick Chapman2 ŠpMNDaG 0 5 5
David Brandšteter7zš zshlboka 5 5
Jakub Stanek8zš SKABA 5 5
Patrik Vaverčák2 GLSBar 0 4 1 5
Milan Kubala3 GTajBB 1 4 5
119. Tomáš Lastovka2 ŠpMNDaG 3 1 4
Dávid Barbora4 FMFI UK 4 4
Jakub Kántor4 zsbadin 4 4
Pavol Bock3 GJH 4 4
Václav Rozhoň4 Iná škola 0 4 4
Pavol Šoltés3 GLSBar 0 4 4
Martin Sklenár3 GTajBB 4 4
126. Paulína Balážová6zš GBánov 3 3
Chris Kois7zš ŠpMNDaG 3 3
Martin Poláček7zš ŠpMNDaG 3 3
Adam Zelina7zš ŠpMNDaG 3 3
Andrej Krnáč7zš zs2hrinova 3 3
Marian Kravec8zš zsokruzna 3 3
Jakub Zeleňák3zš zskomvrbove 3 3
Peter Bolfa2 GBánov 3 3
Aneta Moravčíková3 GTajBB 0 3 3
135. Samuel Sopko8zš Iná škola 2 2
Jakub Lovecký7zš ŠpMNDaG 2 2
Dominika Kamenská9zš zs2hrinova 2 2
Andrej Pečimúth1 GNZám 0 2 2
Katarína Marčeková3 FMFI UK 2 2
140. Filip Hančuľák3 Iná škola 1 1
Martin Čermák2 ŠpMNDaG 0 1 1
Alex Fleško2 Iná škola 0 1 1
Matej Varáček5zš zsnamsut 1 1
Janik Paslavsky7zš Iná škola 1 1
Alex Lešňanský8zš Iná škola 1 1
Stela Blažeková5zš ZŠ Gaštanová Žilina 1 1
Chrisko Kois8zš ŠpMNDaG 1 1
Jan Skvara1 Iná škola 0 1 1
Aďo Pitoňák2 Iná škola 0 1 1
Peter Kvačkay4 Iná škola 0 1 1
Igor Pidík2 Iná škola 0 1 1
Jakub Krško4 6zs-zvolen 1 1
Matej Havlas2 GJH 1 1

Vysvetlivky

  • detaily bodov zistíte, ak podržíte kurzor nad číslom s bodmi
  • R - ročník
  • P - body z predchádzajúcich kôl
  • B - bonusové body
  • ? - popis k úlohe bol prijatý, zatiaľ však nebol obodovaný
  • - riešiteľ v tomto kole riešil prvý krát
  • - riešiteľ postúpil oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ klesol oproti minulému kolu (počet miest po podržaní kurzoru nad ikonou)
  • - riešiteľ ostal na rovnakom mieste ako v minulom kole

Archív zadaní