Máš pocit, že málo programuješ? Chcel/a by si si konečne vyskúšať naozaj naprogramovať všetky tie úžasné dátové štruktúry, o ktorých si sa učil/a? Nestíhaš robiť žiadnu programátorskú súťaž kvôli nedostatku času? Potom je pre teba Letná škola programovania to pravé!

Čo?

Letná škola programovania je dvojtýždenný informatický tábor, na ktorom budeš sedieť za počítačom a programovať (super, nie?). Jej cieľom je získanie praxe v programovaní základných algoritmov a dátových štruktúr. Samozrejme, občas to bude zahŕňať aj nejakú klasickú prednášku, sústrediť sa však budeme na programovanie.

Odborný program bude doobeda a aj poobede. Nie je to však až také hrozné, poobedia si spríjemníme aj nejakými hrami, výletmi, kúpaním...

Pre koho?

Pre všetkých, ktorí majú záujem veľa programovať, ale necítia sa v tom ešte zbehlí. Budú na výber ťažšie aj ľahšie príklady, každý si príde na svoje.

Kde?

Odborná časť programu bude prebiehať na Fakulte matematiky, fyziky a informatiky UK v Bratislave v počítačovej učebni. Nepotrebuješ preto vlastný laptop. Pre mimobratislavských účastníkov bude zabezpečené ubytovanie na vysokoškolskom internáte v Mlynskej doline (Šturák).

Kedy?

Letná škola bude prebiehať od 7. júla do 19. júla. Nie je však potrebné sa zúčastniť celej akcie, stačí ak prídeš na pár dní, keď ti to bude vyhovovať.

Prečo?

A prečo nie? Je to výborný spôsob ako stráviť časť prázdnin s kamarátmi z korešpondenčných seminárov a popri tom sa naučiť veľa nového a užitočného.

Koľko?

Záleží od toho, na ako dlho prídeš a koľko budeš popri tom jesť. Stravovať sa totiž budeme v jedálni, kde jedno jedlo stojí 2€ až 3€. Za ubytovanie na intráku bude treba tiež zaplatiť nejaký poplatok, jeho výška však ešte nie je úplne jasná (Minulý rok to bolo 4€ na osobonoc, dúfame, že sa nám podarí takáto cena vybaviť aj tento rok.).

Ak by ti cena stále robila problém, skús sa ozvať, možno niečo vymyslíme :)

Ako?

Najlepšie spravíš ak sa rovno prihlásiš v sekcii nižšie.

Prihlasovanie

Prihlasovanie nájdete tu

Minulé ročníky

2018

2017

2016

Čas poslednej úpravy: 27. marec 2019 22:59