Čítaš stránku, ktorá je stará. Údaje a linky nemusia byť aktuálne.

Kedy a kde?

Odborný program Letnej školy bude každý deň (11. - 22. 7.) začínať o 9:00 a končiť medzi 15:00 až 16:00. Prebiehať bude v priestoroch FMFI UK (mapa). Dostav sa načas na miesto vyznačené na mape (matematická vrátnica), odtiaľ sa po šípkach dostaneš do samotných počítačových učební.

O voľnočasovom programe sa dozvieš v daný deň alebo skôr od vedúcich. Spoločné voľnočasové aktivity budú tiež vypísané na našej stránke https://www.ksp.sk/ls/

Informovaný súhlas

Ak ešte nemáš 18 rokov, pre Tvoju účasť na Letnej škole je nevyhnutné doniesť nasledovný informovaný súhlas rodiča alebo zákonného zástupcu. Ním potvrdzuje, že sa Letnej školy zúčastňuješ na vlastnú (resp. jeho) zodpovednosť.

Tento súhlas je potrebný, pretože nemáme kapacitné možnosti zabezpečiť stály dohľad nad všetkými účastníkmi.

Cesta na miesto konania

Ak si vystúpil na Hlavnej vlakovej stanici, odporúčame Ti nastúpiť do autobusu 93, zviesť sa ním na zastávku Zochova, kde prestúpiš na autobus 31 alebo 39. Tými sa vieš odviesť na zastávku ZOO (ak chceš ísť na FMFI UK) alebo Cintorín Slávičie údolie (ak chceš ísť na internáty).

Ak si na autobusovej stanici, musíš ísť trolejbusom 212 na Kollárovo námestie, z neho pešo prejsť na Námestie 1. mája, odkiaľ idú spomínané autobusy 31 a 39.

Nezabudni, že v Bratislave je potrebné si kupovať lístky na MHD vopred, napríklad vo všadeprítomných automatoch. 30-minútový prestupný lístok stojí 90 centov a mal by Ti vystačiť na obe spomínané cesty. Ak máš 16 rokov alebo menej, alebo máš študentskú kartu ISIC, môžeš si kupovať zľavnené lístky za polovičnú cenu.

Čo si doniesť?

Nezabudni si doniesť už spomínaný informovaný súhlas a takisto sa Ti môžu zísť plavky, keďže sa možno pôjdeme kúpať.

Strava

Stravovať sa budeme na vysokoškolských internátoch VM Ľ. Štúra (mapa), kam budeme po skupinkách chodiť medzi 12:00 a 13:00. Aktuálnu ponuku ako aj ceny jedál si môžeš pozrieť tu (pre Teba platia ceny bez študentskej dotácie). Na obed však máme zľavy - k hlavnému jedlu je polievka a nápoj zdarma.

Tí, čo budú ubytovaní na internáte, budú môcť v tejto jedálni taktiež raňajkovať a večerať.

Ubytovanie

Pokiaľ si vo formulári požiadal/a o ubytovanie na vysokoškolských internátoch VM Ľ. Štúra (mapa), potrebuješ sa včas ubytovať. V deň Tvojho príchodu (vrátane nedele 10.7.) musíš prísť na internáty ešte pred 21:00 (kedy sa zatvára ubytovacie oddelenie), zavolať s rozumným predstihom na číslo +421 908 201 044 (Michal ‘Žaba’ Anderle) a spoločne Ťa ubytujeme. Pri ubytovaní je potrebné zaplatiť celú dĺžku pobytu a 20€ zálohu, ktorá sa Ti na konci vráti. Bohužiaľ, cena ubytovania ešte nie je finalizovaná, bude sa pohybovať medzi 2€ a 3€ na noc.

Ak na Letnú školu prichádzaš počas jej konania (teda medzi 9:00 až 16:00) príď aj s vecami na FMFI UK a ubytuješ sa po skončení odborného programu.

Na internátoch je chladnička a posteľné prádlo si môžete požičať. Na chodbe je tiež spoločná kuchyňka so šporákom.

Čas poslednej úpravy: 7. október 2022 23:11