KSP.sk

Korešpondenčný seminár z programovania

Odpovedať 

Hodnotenie témy:
  • 0 Hlasov - 0 Priemer
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Termín jarného sústredenia
12.02.2009, 23:34:32 (Tento príspevok bol naposledy zmenený: 12.02.2009 23:35:09 od Tommy.)
Príspevok: #1
Termín jarného sústredenia
Vážení,
14. 03. 2009 sa končí jarné sútredenie KSP.
17. 03. 2009 je externá maturitná skúška zo Slovenského jazyka a literatúry.

Výsledok je asi jasný. Nedá sa docestovať 14. večer domov nevyspatý a 17. ísť maturovať z hlavou naplnenou na 47-násobok kritickej kapacity. Bohužiaľ je tá druhá akcia povinná, takže na sústredenie prísť nemôžem. A asi nebudem sám.
Navštíviť používateľov web Vyhľadať všetky príspevky tohoto používateľa
Citovať príspevok v odpovedi
12.02.2009, 23:39:37
Príspevok: #2
RE: Termín jarného sústredenia
Lamaaa. O co sa stavis ze sa to da? ;-)
13.02.2009, 08:01:46
Príspevok: #3
No pamätám si moje kombo: 2:45 vstávam na TopCoder SRM, o piatej znova líham na hodinu do postele a ráno ma v škole čakajú dve skúšky.

Navyše, na maturitu sa môžeš trochu vykašlať, výsledok nie je dôležitý.
Vyhľadať všetky príspevky tohoto používateľa
13.02.2009, 15:54:08
Príspevok: #4
Ta... "z hlavou", to je ťa škoda na tú maturitu pustiť :p

Kvík...?
13.02.2009, 23:14:40 (Tento príspevok bol naposledy zmenený: 13.02.2009 23:14:58 od mic47.myopenid.com/.)
Príspevok: #5
To spis od 14 do 17? To su 3 dni ak dobre ratam... Za ten cas by si sa mal stihnut poriadne vyspat a este aj pred maturitou uplne zrelaxovat... Bud rad, ze sa termin maturity nekryje so sustredenim:-)
14.02.2009, 20:17:49
Príspevok: #6
No, mne sa termin sustredka (alebo skor maturit) tiez nepaci. Lebo niektori rodicia si maturitu ich ratolesti beru dost osobne... Takze ani mna sa na KSPcku zrejme neuviditeIcon_sad
15.02.2009, 12:36:54
Príspevok: #7
uprimne povedane ja som sa tiez tusim pred externymi maturitami (a flakal som sa aj pred pisomnymi statnicami a tam uz o nieco aj islo) niekde flakal.
a je fakt jedno, ze ci sa na ne budete ucit, alebo co. zvlast na slovencinu, kde ta nasa maturita bola skor skuska z porozumenia textu a vseobecneho prehladu.
(rozumej:
bez ucenia to davate na 85%...
s dnom ucenia na 85%
s 2 dnami ucenia na 85%
...

s mesiacom ucenia na 100%)

dalsia vec je, ze vysledky externych maturit su na pre vas zaujimavych skolach irelevantne (neviem o ziadnej skole prirodovedneho zamerania, ktora by ich zohladnovala).

takze kto zacne blbnut s tym, ze nejde na sustredko preto, ze ma 3 dni po sustredku maturitu, ma u mna velky minusovy bod.
15.02.2009, 16:23:49
Príspevok: #8
Okrem toho, kto by sa chcel ucit viac ako tie 3 dni, moze sa naucit vsetko PRED sustredenim :-) Po sustredeni si to nanajvys zopakuje :-)
17.02.2009, 11:38:40 (Tento príspevok bol naposledy zmenený: 17.02.2009 18:31:10 od 4ndrejm.)
Príspevok: #9
Ehm, trochu OT ale co uz... mam dve zavazne otazky. ak este nemam obciansky, mam dat do navratky cislo obcianskeho jedneho z rodicov? Icon_redface A ak by som to chcel poslat emailom, tak ako tam dostanem podpis rodica?Icon_redface
17.02.2009, 23:20:23
Príspevok: #10
andrejm1994.myopenid.com/ Napísal:Ehm, trochu OT ale co uz... mam dve zavazne otazky. ak este nemam obciansky, mam dat do navratky cislo obcianskeho jedneho z rodicov? Icon_redface A ak by som to chcel poslat emailom, tak ako tam dostanem podpis rodica?Icon_redface

Ak nemas cislo obcianskeho preukazu, tak ho tam nedavaj. Ale rodne cislo daj urcite svoje, aby sme ta mohli poistit.
18.02.2009, 22:41:07 (Tento príspevok bol naposledy zmenený: 18.02.2009 22:42:14 od Tommy.)
Príspevok: #11
... a rodičia, ktorí nie sú ochotní pochopiť, že známka and/or percentil z maturity nikoho nezaujíma, tobôž ešte z takej ... ako je slovenský jazyk a literatúra, majú zase u mňa "veľký mínusový bod", a aj tak s tým nič neurobím ...
18.02.2009, 23:22:34
Príspevok: #12
Usáma má pravdu, aj keď by som tam asi dal nižšie percentá... predsa len, táto literárna "veda"... Icon_wink

Ale hoci by mi tie tri dni stačili aj keby som sa chcel ešte na niečo pozrieť, bohužiaľ sa na sústredenie nebudem môcť dostaviť... a to kvôli v tom čase konanému regionálnemu kolu SOČky, ktorá je pre mňa určite prioritou, keďže na nej makám od októbra...

Tak nič, no... ale s mnohými z vás sa asi uvidím najneskôr v septembri Icon_smile
18.02.2009, 23:42:11
Príspevok: #13
Imp Napísal:Usáma má pravdu, aj keď by som tam asi dal nižšie percentá... predsa len, táto literárna "veda"... Icon_wink

Ale hoci by mi tie tri dni stačili aj keby som sa chcel ešte na niečo pozrieť, bohužiaľ sa na sústredenie nebudem môcť dostaviť... a to kvôli v tom čase konanému regionálnemu kolu SOČky, ktorá je pre mňa určite prioritou, keďže na nej makám od októbra...

Tak nič, no... ale s mnohými z vás sa asi uvidím najneskôr v septembri Icon_smile

Ja si pamatam, ze niekto minuli rok na den koli socke zo sustredka odchadzal:-)
19.02.2009, 10:05:19
Príspevok: #14
Tommy Napísal:... a rodičia, ktorí nie sú ochotní pochopiť, že známka and/or percentil z maturity nikoho nezaujíma, tobôž ešte z takej ... ako je slovenský jazyk a literatúra, majú zase u mňa "veľký mínusový bod", a aj tak s tým nič neurobím ...

si si ich za tych 18 rokov este nevychoval?
23.02.2009, 00:00:14
Príspevok: #15
akoze toto nevyzera, ze by ste sa tesili na sustredko...keby ste naozaj chceli ist, tak by ste robili vsetko preto aby ste isli a nehladali blbe vyhovorky... pod pojmom "vsetko preto" myslim napriklad jednu micovu vetu o uceni sa pred sustredkom...

http://ksp.sk/~miso
24.02.2009, 22:42:12
Príspevok: #16
Imp Napísal:Usáma má pravdu, aj keď by som tam asi dal nižšie percentá... predsa len, táto literárna "veda"... Icon_wink

No... no. Nemyslím. Keď som minulý rok maturoval zo slovenčiny, na písomnej časti naozaj nebolo treba viac ako tých Usámom odhadnutých 15% literatúry. Ten test je naozaj hlavne o gramatyke a o porozumení textov v zadaniach. A na sloh si naozaj neviem predstaviť učenie.

A vôbec. Nechápem, ako môžte kvôli takej stupidite robiť toľký cirkus.

USAmec Napísal:dalsia vec je, ze vysledky externych maturit su na pre vas zaujimavych skolach irelevantne (neviem o ziadnej skole prirodovedneho zamerania, ktora by ich zohladnovala).

Hmm, pokiaľ ma pamäť neklame, nedávno som počul niekoho frflať na Brno, že tam sa prijíma nie na základe toho odboru, ktorý chce uchádzač študovať, ale na základe všeobecných výsledkov a znalostí, ale možno som to zle pochopil / si to zle pamätám...

[url=http://losethegame.com/][color=#0000FF][size=4]Prehral(a) si?[/size][/color][/url] d-:
25.02.2009, 15:11:52
Príspevok: #17
JohnNy64 Napísal:Hmm, pokiaľ ma pamäť neklame, nedávno som počul niekoho frflať na Brno, že tam sa prijíma nie na základe toho odboru, ktorý chce uchádzač študovať, ale na základe všeobecných výsledkov a znalostí, ale možno som to zle pochopil / si to zle pamätám...

brno ma standartne take vseobecno znalostne testy na primackach, mne osobne to nepride ako uplne zle Icon_smile
28.02.2009, 17:08:20
Príspevok: #18
Som tak dlho rozmýšlal, že som prešvihol termín návratky, teda nedem ani ja Icon_sad
28.02.2009, 17:43:36 (Tento príspevok bol naposledy zmenený: 28.02.2009 17:45:35 od Morgoth.)
Príspevok: #19
jkgcm Napísal:Som tak dlho rozmýšlal, že som prešvihol termín návratky, teda nedem ani ja Icon_sad
Lama Icon_wink

Ak chces ist, daj vediet, posielal som ti mail(pred chvilkou Icon_smile ), zatial sa pre teba miesto najde... Ale volne miesta ubudaju Icon_smile

Plati aj pre ostatnych, co neposlali navratku/nedostali navratku a myslia si, ze sa umiestnili dost dobre - ozvite sa, a uvidi sa, co sa s vami da robit Icon_smile
Odpovedať 

Účet

Ako sa prihlásim?

loading

Redirecting