KSP.sk

Korešpondenčný seminár z programovania

Odpovedať 

Hodnotenie témy:
  • 0 Hlasov - 0 Priemer
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KMS
09.01.2009, 19:32:40
Príspevok: #1
KMS
Zdravim, ako sa da zaregistrovat na KMS a zacat riesit ulohy? Alebo sa to uz neda (teda zeby sa dalo len na zaciatku roka)? Fakt som tam nic ako "login" alebo "registracia" nenasiel.:redface:dik
Vyhľadať všetky príspevky tohoto používateľa
Citovať príspevok v odpovedi
10.01.2009, 00:47:35
Príspevok: #2
RE: KMS
Tak tu si na zlej adrese, kms ma svoj web aj s debatou, tak sa popytaj tam. Pokial ale viem, nic take ako personalizaciu ci odovzdavanie rieseni elektronicky nemaju.
Navštíviť používateľov web Vyhľadať všetky príspevky tohoto používateľa
16.01.2009, 21:59:00
Príspevok: #3
[OT]
Jééj, Rejdi, máš krásny počet postov. (-: (Len škoda, že keď na tento post zareagueš, sa to celé pokazí... d-: )
[/OT]

[url=http://losethegame.com/][color=#0000FF][size=4]Prehral(a) si?[/size][/color][/url] d-:
16.01.2009, 23:50:23
Príspevok: #4
:DToto som si vsimol uz davnejsie - co mate vsetci s tou 47?Icon_biggrin Toto cislo je skoro v kazdom zadani.Icon_eek
17.01.2009, 15:53:20
Príspevok: #5
andrejm1994: noo, je toho viac. Napríklad aritmetický priemer všetkých reálnych čísel je 47.
18.01.2009, 20:00:10 (Tento príspevok bol naposledy zmenený: 18.01.2009 20:07:20 od mirelon.)
Príspevok: #6
Bob Napísal:andrejm1994: noo, je toho viac. Napríklad aritmetický priemer všetkých reálnych čísel je 47.

Dobre, ze hovorisIcon_cheesygrin som si to ani neuvedomil, ale fakt to vychadza...
a podla mna rejdi uz s prispevkami asi skoncil, je az moc povercivy (a jeho posledny post bol 00:47)

http://ksp.sk/~miso
19.01.2009, 23:13:33
Príspevok: #7
mirelon Napísal:Dobre, ze hovorisIcon_cheesygrin som si to ani neuvedomil, ale fakt to vychadza...
a podla mna rejdi uz s prispevkami asi skoncil, je az moc povercivy (a jeho posledny post bol 00:47)

cest jeho pamiatke
20.01.2009, 23:05:33
Príspevok: #8
mic Napísal:
mirelon Napísal:Dobre, ze hovorisIcon_cheesygrin som si to ani neuvedomil, ale fakt to vychadza...

cest jeho pamiatke

Bol si nám skvelým vedúcim a adminom, Rejdi. Odpočívaj v pokoji...

[url=http://losethegame.com/][color=#0000FF][size=4]Prehral(a) si?[/size][/color][/url] d-:
Odpovedať 

Účet

Ako sa prihlásim?

loading

Redirecting