KSP.sk

Korešpondenčný seminár z programovania

Odpovedať 

Hodnotenie témy:
  • 0 Hlasov - 0 Priemer
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[2008 jesen] Fotky!
17.11.2008, 20:52:29 (Tento príspevok bol naposledy zmenený: 18.11.2008 01:46:34 od rejdi_old.)
Príspevok: #1
[2008 jesen] Fotky!
Kedy budú fotky? Teda, keď Amálka pretriedi, čo dostala ešte na sústredku, ale stavím sa, že je kopec ignorantov, ktorí svoje fotky Amálke na sústredku dať zabudli / nestihli / wtf, takže... Nikdy nie je neskoro! Ešte stále ich môžete zavesiť niekam von a postnúť sem. (-;

[url=http://losethegame.com/][color=#0000FF][size=4]Prehral(a) si?[/size][/color][/url] d-:
Navštíviť používateľov web Vyhľadať všetky príspevky tohoto používateľa
Citovať príspevok v odpovedi
17.11.2008, 22:25:17
Príspevok: #2
RE: [2008] Fotky!
JohnNy64 Napísal:Kedy budú fotky? Teda, keď Amálka pretriedi, čo dostala ešte na sústredku, ale stavím sa, že je kopec ignorantov, ktorí svoje fotky Amálke na sústredku dať zabudli / nestihli / wtf, takže... Nikdy nie je neskoro! Ešte stále ich môžete zavesiť niekam von a postnúť sem. (-;

a ak budete dobri, tak mozno tie fotky budu aj s komentarmiIcon_wink

http://ksp.sk/~miso
18.11.2008, 01:44:26 (Tento príspevok bol naposledy zmenený: 18.11.2008 01:46:08 od rejdi_old.)
Príspevok: #3
To mi pripomina, zeby som casom chcel nahodit nejaku schopnu galeriu, aby mohli fotky nahadzovat vsetci veduci bez mojej ucasti a pripadne do vybranych podgalerii aj ucastnici.

Tzn. nepoznate niekto nejaku schopnu web galeriu co ma aky taky manazment prav, mozno dovoluje komentare a hlavne existuje v nej sposob na hromadny upload fotiek?

EDIT: Upravil som topic, kedze je silny predpoklad, ze sa tu budu rozoberat aj ine sustredka. Hoc je teda pravda, ze jar 2008 je uz asi pase Icon_smile
18.11.2008, 22:28:21
Príspevok: #4
rejdi Napísal:EDIT: Upravil som topic, kedze je silny predpoklad, ze sa tu budu rozoberat aj ine sustredka. Hoc je teda pravda, ze jar 2008 je uz asi pase Icon_smile

Vidíš, vďaka, to mi nenapadlo -- ja som len podľa konvencií, na ktoré som zvyknutý na fórach o larpoch, čo sa konajú raz za rok, hodil iba rok a nekonkretizoval bližšie... (-:

[url=http://losethegame.com/][color=#0000FF][size=4]Prehral(a) si?[/size][/color][/url] d-:
19.11.2008, 00:39:47
Príspevok: #5
RE: [2008 jesen] Fotky!
One, Usama sa trochu hecol, ja som trochu zlavil z poziadaviek (asi budu chybat nejake formality ako je - zoznam kniznic co to chce a podobne) a je uz dostupny posledny proboj aj s omackou. Ostatne, ked s tym budu nejake problemy, tak tu mame forum a ludia ich vedia riesit aj tadialto.
19.11.2008, 23:25:35
Príspevok: #6
RE: [2008 jesen] Fotky!
alfa verzia fotiek uz je, aktualne to ma miso a robi vyber&komenty.
Co sa tyka videi, tak tie su v job queue, casom na ne dojde cas.

Ked to cele bude, snad dame dokopy rovno dvd ...
Odpovedať 

Účet

Ako sa prihlásim?

loading

Redirecting