KSP.sk

Korešpondenčný seminár z programovania

Odpovedať 

Hodnotenie témy:
  • 0 Hlasov - 0 Priemer
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Virtual Online Contests
30.06.2012, 23:44:31
Príspevok: #1
Virtual Online Contests
Ahojte,

na celkom zaujimavu vec som narazil, pouzivame ju vo Facebooku na ICPC treningy.:

http://ahmed-aly.com/voc/

Na tejto stranke si mozete vygenerovat a zogranizovat vlastny virtualny kontestik stylu ACM ICPC. Samotna stranka nema ulohy, ale vie pripravit sadu z uloh z UVY, SGU, LiveArchivu, Codeforces, TopCodera a mnozstva inych archivov. Daju sa tomu nastavit dlzka trvania, pocet uloh, ich obtaznost a take veci. Samotne ulohy sa potom odovzdavaju na prislusnych testovacoch (kde treba byt vopred registrovany a mat svoje 'judgeID' vo svojom profile na VirtualOnlineContest stranke). Vysledkovku to potom generuje automaticky. Ak sa pred sutazou registruju ucastnici, berie to pri generovani sady uloh ohlad na to, co uz kto vyriesil a skusal vyriesit na prislusnych testovacoch.

Hej, ma to zopar chyb. Napriklad odporucam nedavat si ulohy z TopCodera, lebo nie je take prakticke pocas sutaze pustat Arenu a tak... ale aj tak sa mi to paci, a myslim ze to oceni kazdy, komu mimo semestra chybaju virtualne sutaze na rychlostnom programovaniIcon_smile.
Vyhľadať všetky príspevky tohoto používateľa
Citovať príspevok v odpovedi
Odpovedať 

Účet

Ako sa prihlásim?

loading

Redirecting